Kde bude stát nová městská tržnice? Hlasujte!
Vedení města spustilo anketu, kde mohou Rožnováci hlasovat o umístění nové městské tržnice. Navrhované lokality byly představeny při veřejných interpelacích 27.února na radnici.

Pro vybudování nové městské tržnice připadají v úvahu celkem čtyři lokality, které jsou v souladu s architektonickým plánem města. Kromě původní studie vybudovat tržnici mezi náměstím a poštou přišlo vedení města s dalšími třemi variantami. Prostory před budovou u Paláčkova mlýna, parkoviště na Palackého ulici, kde tržnice bývala již v minulosti, čtvrtou vytipovanou lokalitou je ulice Na Zahradách. V místech parkoviště na Palackého ulici by však tržiště bylo pouze občasné nikoli trvalé.

Cílem nové městské tržnice je podle vedení města rozšířit možnosti nákupu občanů města a vybrat co nejlepší lokalitu, která bude občanům nejvíce vyhovovat. Proto rožnovská radnice sputila anketu, kde mohou občané města hlasovat pro svou nejsnáze dostupnou lokalitu. Zřízení nové městské tržnice je jednou z deseti priorit města, které bylo představeno na veřejném projednání loni. O možné podobě nové tržnice jsem váš již informovat v tomto článku.

Hlasovat můžete do 22.dubna na webových stránkách zde: http://www.click4survey.cz/s4/26527/e9b01c02

Výběr lokality pro městskou tržnici

mapka