Služby a řemesla

Přidat inzerát zdarma

Zde může být váš inzerát

25 čen

Nabízím externí spolupráci pro kompletní vedení účetnictví / daňové evidence plátcům i neplátcům DPH, obsáhnu i zpracování mezd a základní vedení personální agendy. Cena dle individuální dohody. Bližší info: Hromadova.L@seznam.cz, tel: 792 317 630

zobrazeno: 2x
22 čen
zobrazeno: 2x

provadim zateplovaci zednicke a podlahove prace

zobrazeno: 2x
13 čen

Hledám kadeřnici na ŽL do Valašské Bystřice. Pracuji v kadeřnictví 9 let, teď jsem ještě částečně na rodičovské a zákazníku je opravdu hodně. Pro více info si pište

zobrazeno: 1x
12 čen
zobrazeno: 8x

Nabízím kosmetické očištění a ošetření pleťi přístrojem Lumi Spa. ❌ Úžasný masažní kosmetický přístroj ❌ Prokrvuje pokožku ❌ Vyhlazuje a vypíná vrásky ❌ Zjemňuje strukturu pokožky ❗️ALE ❗️hlavně to je učinný proti stárnutí pokožky❗️ ❌ Perfektně pomáhá v boji s akné?!

zobrazeno: 8x
10 čen

Dobrý den, sháním šikovného truhláře, který udělá vestavěnou skříň na míru, včetně předsíně,... bližší info potom osobně. Značka: spěchá. :-) Děkuji.

zobrazeno: 11x
10 čen
zobrazeno: 11x

Dobrý den, sháním někoho kdo umí postavit venkovní kamenný gril včetně udírny,... bližší info potom osobně. Děkuji. Značka: spěchá :-)

zobrazeno: 11x
07 čen

Montáže zámků,Zabezpečení objektů,Zam.pohotovost Nabízím montáže bezpečnostních zámků,Bezpečnostního kování,bezpečnostních vložek,Zabezpečení objektů bytu,domu,garáží+zámečnická pohotovost v okrese Vsetín,Valašské Meziříčí,Rožnov,Frenštát, a okolí Přehled zámečnických služeb: Otevírání a popřípadě opravy všech typů zámků - zámků zabouchnutých - zabouchnutých dveří, klíče zevnitř - zámků zamčených - zámků poškozených - vyjmutí zalomeného klíče Opravy po vloupání: - výměny, opravy a montáže zámků - výměny bezpečnostních zámkových vložek - výměny a montáže bezpečnostních kování Zabezpečení objektů: - montáže bezpečnostních kování - montáže přídavných zámků - montáže rozvorových zámků - montáže celoplošných závor. Odborné poradenství.V případě zájmu mě kontaktujte.MOB:776185348.Cena dohodou.

zobrazeno: 10x
04 čen
zobrazeno: 18x

Zakázková výroba a montáží výrobků z masivního dřeva a lamina. Nábytek, dveře, schodiště, kuchyňské linky, vestavěné skříně.

zobrazeno: 18x
20 kvě

Potřebujete z něčím pomoc a nevíte si rady nebo nemáte na daný problém čas ? Jsme tu pro vás. Zavolejte a my vše rychle vyřešíme.

zobrazeno: 20x
15 kvě
zobrazeno: 15x

Offer of any kind of translation works - direct translating, tutoring English at any level, help with text translations. Time flexible, but only for the summer months (july, august). Only as a part-time or occasional work.

zobrazeno: 15x