Služby a řemesla

Přidat inzerát zdarma

Zde může být váš inzerát

18 úno
zobrazeno: 1x

Dobrý den, sháním brigádu v podobě doučování anglického jazyka pro začátečníky (1-7. třída na ZS). Chodím do kvarty( 9. ročník na gymníziu) a s doučováním Aj mám zkušenosti od mamky, která učí Aj už přes 15 let. Časově bych mohla některá dopoledne a víkendy ( zájemcům upřesním). Děkuji

zobrazeno: 1x
14 úno

Montáže zámků,Zabezpečení objektů,Zam.pohotovost Nabízím montáže bezpečnostních zámků,Bezpečnostního kování,bezpečnostních vložek,Zabezpečení objektů bytu,domu,garáží+zámečnická pohotovost v okrese Vsetín,Valašské Meziříčí,Rožnov,Frenštát, a okolí Přehled zámečnických služeb: Otevírání a popřípadě opravy všech typů zámků - zámků zabouchnutých - zabouchnutých dveří, klíče zevnitř - zámků zamčených - zámků poškozených - vyjmutí zalomeného klíče Opravy po vloupání: - výměny, opravy a montáže zámků - výměny bezpečnostních zámkových vložek - výměny a montáže bezpečnostních kování Zabezpečení objektů: - montáže bezpečnostních kování - montáže přídavných zámků - montáže rozvorových zámků - montáže celoplošných závor. Odborné poradenství.V případě zájmu mě kontaktujte.Cena dohodou.

zobrazeno: 1x
14 úno
zobrazeno: 1x

Kompletní zahradnický servis www.zahradnikjiricek.cz

zobrazeno: 1x
06 úno

Dobrý den, jsem žákyní 9. ročníku na základní škole a nabízím doučování angličtiny pro žáky základních škol. Úroveň mé angličtiny je B2, zvládám tedy základy a něco navíc. Angličtina patří mezi mé oblíbené předměty a i jako jazyk samotný ji zbožňuji. Ráda se podělím o své znalosti.

zobrazeno: 7x
31 led
zobrazeno: 14x

Hledám doučování pro syna 7.třídy.

zobrazeno: 14x
29 led

Nabízím doučování francouzštiny (například jako příprava k přijímacím zkouškám nebo k maturitě, nebo i dohnání učiva). Mám výbornou znalost jazyka , pracovala jsem 13 let ve Francii.

zobrazeno: 21x
23 led
zobrazeno: 29x

Provádím veškeré zednické a obkladačské práce , rekonstrukce rodinných domů, koupelen , malby a nátěry

zobrazeno: 29x
10 led
zobrazeno: 26x

Nabízím komplexní elektroinstalace bytů, rodinných domů, nebytových prostorů, zajištění revizí.

zobrazeno: 26x
09 led
zobrazeno: 26x

Chcete zhubnout, přibrat, nebo prostě jen tak poradit, jak zdravě jíst? Přijďte na konzultaci. Zvážím Vás na certifikovaných vahách (hmotnost, BMI, množství tuku, vody, svaloviny, bazální metabolismus, denní energetický vstup, metabolický věk,kostní minerály), měřené hodnoty a souvislosti mezi nimi Vám vysvětlím. Výsledné grafy dostanete v tištěné podobě, v barevném provedení. Dále: individuální výživové plány, rady, osobní dohled nebo jen jednorázové konzultace. Nabízím: bohaté zkušenosti, mnohaletou praxi v oboru, erudici, korektnost. www.nutrisante-vyzivove-poradenstvi.cz

zobrazeno: 26x
08 led
zobrazeno: 26x

Hledám někoho šikovného a trpělivého na doučování mého syna, učiva 6.třídy. Nejlépe 2x týdně min. 1,5hod.

zobrazeno: 26x