Služby a řemesla

Přidat inzerát zdarma

Zde může být váš inzerát

19 úno
zobrazeno: 3x

Nabízím vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, příprava daňových přiznání podnikatelům.

zobrazeno: 3x
13 úno
zobrazeno: 7x

Nabizime elektro instalace v obytnych prostorech jak v RD tak i v bytech včetně hromosvodu a revizí .

zobrazeno: 7x
10 úno

Nabízím montáže bezpečnostních zámků,Bezpečnostního kování,bezpečnostních vložek,Zabezpečení objektů bytu,domu,garáží+zámečnická pohotovost v okrese Vsetín,Valašské Meziříčí,Rožnov,Frenštát, a okolí Přehled zámečnických služeb: Otevírání a popřípadě opravy všech typů zámků - zámků zabouchnutých - zabouchnutých dveří, klíče zevnitř - zámků zamčených - zámků poškozených - vyjmutí zalomeného klíče Opravy po vloupání: - výměny, opravy a montáže zámků - výměny bezpečnostních zámkových vložek - výměny a montáže bezpečnostních kování Zabezpečení objektů: - montáže bezpečnostních kování - montáže přídavných zámků - montáže rozvorových zámků - montáže celoplošných závor. Odborné poradenství.V případě zájmu mě kontaktujte.MOB:776185348.Cena dohodou

zobrazeno: 11x
09 úno

Nabízím doučování školních předmětů základní školy. Jsem studentka gymnázia. Výuka by probíhala na Vámi dohodnutém místě, ale nejlépe v domácím prostředí žáka. Pokud máte zájem, kontaktujte mě na můj email.

zobrazeno: 9x
07 úno
zobrazeno: 8x

Nabízíme kompletní zahradnický servis www.zahradnikjiricek.cz

zobrazeno: 8x
02 úno

Potřebuje Te opravit dům,byt nebo snad udělat něco nového a pěkného? Stačí když pošlete sms nebo napíšete email a My uděláme vše co Vám na srdci leží. Malby,nátěry,struktury,omítky,zdivo atd .

zobrazeno: 12x
27 led

PŘIJMEME POMOCNOU SÍLU /ASISTENTA KUCHAŘE. Pracovní doba Po-Pá 9-17. Tel:603253060

zobrazeno: 23x
20 led
zobrazeno: 16x

Nabízím doučování angličtiny pro ZŠ, po domluvě i pro SŠ. Jsem vysokoškolačka, mám maturitu z AJ, často jezdím do zahraničí, kde anglicky mluvím.

zobrazeno: 16x
02 led
zobrazeno: 18x

ÚČETNICTVÍ pro plátce i neplátce DPH Nabízím externí spolupráci při vedení účetnictví nebo daňové evidence plátcům i neplátcům DPH. Obsáhnu i zpracování mezd a základní vedení personální agendy, komunikaci s FÚ, OSSZ, ZP, případně ÚP, atd. Praxe v oboru 10 let. Cena dle individuální dohody. Mou snahou je mít spokojené klienty s pravidelným přehledem o svém podnikání. Více na www.ucetniroznov.cz

zobrazeno: 18x
29 pro
zobrazeno: 22x

Provádíme kompletní rekonstrukce rodinných domů nebo bytů.Každou zakázku přijedeme nacenit vždy ZDARMA.

zobrazeno: 22x