Služby a řemesla

Přidat inzerát zdarma

Zde může být váš inzerát

16 úno

Komunikativní a empatická žena s dlouhodobou praxí v sociální sféře nabízí asistenční služby seniorům. Úklid, vaření, nákupy, doprovod (např. k lékaři, na úřady, za kulturou), pomoc v domácnosti a na zahrádce, výlety, další dle dohody. Nemohu poskytovat ošetřovatelskou péči. Rodičům předškoláků nabízím hlídání dětí v jejich rodinném prostředí i u mně - chalupa s rozlehlou loukou v blízkosti lesa, pejsek a kočička. Osobní citlivý přístup, možnost jednorázové, dočasné i dlouhodobé spolupráce. Živnostenský list mám. Od dubna 2021. Bližší info na tel. 608713019

zobrazeno: 118x
09 úno

Nabízím soukromou i firemní výuku anglického a německého jazyka. Výuka může probíhat buď prezenčně nebo on-line.

zobrazeno: 135x
12 říj
zobrazeno: 210x

Nabízím zednické práce, obklady, dlažby, sádrokartony, celkové rekonstrukce. Spolehlivost, dlouhodobá praxe, solidní ceny!

zobrazeno: 210x
12 říj
zobrazeno: 174x

-Montáž rozvodů vody a kanalizace -Montáž ohřívačů TUV, včetně demontáže stávajícího ohřívače TUV -Montáž sanitárních zařízení (vodovodních baterií, umyvadel, WC, vany, dřezů, sifonů atd.). -Provádíme kompletní montáž rozvodů topení po celém objektu či rekonstrukce stávajícího vytápění. Dále provádíme přípravne a dokončovací stavební prace po domluvě.

zobrazeno: 174x
13 zář
zobrazeno: 208x

Provádím veškeré zednické a obkladačské práce,omítky, obklady a dlažby , rekonstrukce koupelen...

zobrazeno: 208x
07 zář

Sháním někoho na doučování němčiny. Jsem studentem gymnázia a z němčiny bych chtěl maturovat.

zobrazeno: 211x
17 srp
zobrazeno: 206x

Do autoservisu na bývalém školním statku v Rožnově hledáme paní na úklid 1x týdně cca 2-3 hod. Jedná se o úklid sociálek, šatny, kanceláří. Ideálně paní z blízkého okolí.

zobrazeno: 206x
09 srp

Hledám řemeslníka na stavbu zahradního domku na nářadí včetně pokládky podlahy. Děkuji. Zdeňka Křenková

zobrazeno: 209x
05 srp

Nabízím kompletní vedení účetnictví pro malé a střední firmy, společenství vlastníků jednotek a živnostníky; zpracování personální a mzdové agendy, daňových přiznání; účetní poradenství. Pracuji v systému Pohoda. Pro více informací či společnou spolupráci mě kontaktuj te na email: Freut@centrum.cz

zobrazeno: 236x
22 čec
zobrazeno: 239x

Dobrý den, nabízím doučování z angličtiny. Je mi 20 let a jsem studentka pedagogické fakulty v Olomouci.

zobrazeno: 239x