Služby a řemesla

Přidat inzerát zdarma

Zde může být váš inzerát

05 pro
zobrazeno: 5x

Jsem student střední školy, je mi 16 let a hledám brigádu v Rožnově a okolí. Předem díky za nabídky.

zobrazeno: 5x
29 lis

Hledám brigádu pro sebe a svoji dodávku at jednodení nebo i dlouhodbou spolupraci. Pomůžu s naložením a vyložením popřípadě naložím a vyložím sám.Stěhováni,přeprava, K dispozici dodávka(max 900kg, delka 2,4m x 1,4m x vyška 1,5m ložná plocha je vyhřívaná nebo zahrádka 5m) + vozik(2,65m x 1,25max 700kg ( ložna plocha se da zvetsit až na 4m). Při stěhování mohu zabezpečit kartony od banánů a proloženi všech věci kartony.

zobrazeno: 8x
28 lis
zobrazeno: 8x

Nabizim, Dovoz odvoz veci po okoli. Dodavka 4.5m2 plus vozik 2.2m2.

zobrazeno: 8x
26 lis
zobrazeno: 11x

doporučím výhodny uvěr nebo pojištění životní

zobrazeno: 11x
15 lis
zobrazeno: 17x

Dobrý den,ještě je čas na vymalování a upravy,Vašeho bydlení. Nabízím malířské,natěračské a zednické práce,momentalně se slevou 10% Zárověn si provedete Vánoční uklid a Máte vystaráno. Volejte,pište,rád poradím a vyhovím Vašim požadavkum.

zobrazeno: 17x
15 lis

nabízím výklady z karet na jeden dotaz přímo k vám do emailu: -Výklad z cikánských karet na 1 dotaz-na kříž / 250 Kč (výklad má 4 pod otázky, které vám ukáží řešení pro vás) -Výklad z tarot na 1 dotaz/ problém /500 Kč (širší výklad na váš problém, se 3 pod otázkami-problém, co udělat, čemu se vyhnout) -Výklad pro rozhodnutí s jeho důsledky/ 600 Kč (širší zpracování ze 7 karet s jasnými pod otázkami, jež vám ukáží jak se rozhodnout+jaké to bude mít důsledky pro vás) -Výklady kombinované z run+tarot na 1 dotaz/ 600 Kč (širší zpracování vašeho problému-dotazu, náhled ze dvou různých věšteb) Objednání jen emailem-platí stále, platíte pak na účet, v den dotazu máte i svou odpověď. www.vestirna.717.cz

zobrazeno: 22x
07 lis
zobrazeno: 15x

Máte v restauraci kuchyni, která není moc vytížená popřípadě chcete zbavit starosti o kuchyni? Hledám prostory kuchyně, kde bych mohl tvořit nejenom pro sebe, ale klidně i pro Váš podnik. IČO, vybavení, lidi a poptávky mám. Nabídněte a pojďme pracovat.

zobrazeno: 15x
31 říj
zobrazeno: 19x

NABÍZÍM ÚKLID VELKÝCH RODINNÝCH DOMŮ A BYTŮ. MYTÍ OKEN A ŽEHLENÍ. JSEM SPOLEHLIVÁ, PEČLIVÁ A MÁM DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI.

zobrazeno: 19x
29 říj
zobrazeno: 17x

Zabýváme se výrobou a stavbou různých typů plotů kolem Vašeho (domu, chaty, a zahrady). Dále provádíme montáže ( bran a branek typizovaných rozměrů) v případě nestandartních rozměrů provádíme výrobu těchto bran a branek. Také se zabýváme výrobou posuvných bran, ( výroba, pozinkování, barva, montáž brány včetně betonové patky, dodání el. pohonu a zapojení elektroinstalace). Bližší informace na emailu, nebo přes tel. kontakt.

zobrazeno: 17x
25 zář
zobrazeno: 45x

Nabízím RUČNÍ ŽEHLENÍ - 50 Kč / kg suchého prádla ( Košile a halenky jsou za příplatek 20 Kč/kus) MYTÍ OKEN - 150kč/1h provádím svými prostředky a příslušenstvím, takže je jednorázový poplatek 100kč. ÚKLIDY běžné do 180cm (nábytek, police...) 130/1h, GENERÁLNÍ úklidy i nad 180cm (nábytek, police...) 150/1h provádím prostředky, které mi poskytnete a ostatní příslušenství, pokud mám použít své prostředky, tak je jednorázový poplatek u každého uklidu 150kč.

zobrazeno: 45x