Služby a řemesla

Přidat inzerát zdarma

Zde může být váš inzerát

10 čen

Nabízím hlídání kočiček/kocourků v Rožnově pod Radhoštěm a blízkém okolí v době vaší nepřítomnosti formou návštěv přímo u vás doma, kde jsou zvyklé. Nakrmíme, vyčistíme záchodek, pomazlíme se a pošleme pár foteček nebo video, jak se Váš mazlík má.

zobrazeno: 18x
06 čen
zobrazeno: 22x

Postavíme Vám fotovoltaickou elektrárnu. Dostanete na to dotace, budete vyrábět elektřinu sami a ušetříte peníze. Návrh, konzultace a technická obhlídka zdarma. Stavíme fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy, bytové domy a velké firmy i veřejnoprávní subjekty (obce apod.). Zavolejte našemu skvělému specialistovi a pomůže vám chytnout energii hvězdy Slunce )

zobrazeno: 22x
01 čen
zobrazeno: 30x

Nabízím hlídání koček v Rožnově pod Radhoštěm a bližším okolí v době vaší nepřítomnosti přímo u vás doma, kde jsou kočičky zvyklé. Cena dle délky hlídání.

zobrazeno: 30x
23 kvě

Relaxační, lymfatické, sportovní, celotělové masáže. Vhodná prevence civilizačních onemocnění. Absolvoval jsem zahraniční studium fyzioterapie. Sleva pro opakované zákazníky.

zobrazeno: 46x
10 úno
zobrazeno: 86x

Provádím veškeré zednické práce , obklady a dlažby , rekonstrukce koupelen , zateplování fasád, sádrokarton, omítky.

zobrazeno: 86x
04 pro

PROVÁDÍM INSTALATÉRSKÉ A TOPENÁŘSKÉ PRÁCE--VODA,TOPENÍ,ODPADY,PŘÍPOJKY K BOJLERŮM A KOTLŮM. RODINNÉ DOMY,BYTY,FIRMY,KANCELÁŘE REALIZACE V PLASTU.MĚDI,NEREZI A UHLÍKOVÉ OCELI

zobrazeno: 131x
26 říj

Nabízím instalatérské a topenářské práce. V Rožnově pod Radhoštěm a jeho přilehlém okolí. Tel: 603212617

zobrazeno: 162x
26 srp

Nabízím individuální přípravu na přijímací zkoušky z českého jazyka na SŠ a víceletá gymnázia a také doučování z ČJ. PREZENČNĚ i ONLINE Příprava na přijímací zkoušky: - Důraz kladu na strategii vyplňování testu, tedy na to, které úlohy řešit jako první, které si naopak nechat nakonec, a jak postupovat v případě, že žák nezná řešení. - Zaměříme se na práci přímo s didaktickými testy, která je hlavní náplní přípravy. - Pro každého žáka mám připravenou sadu testů z minulých ročníků, se kterými bude v průběhu kurzu pracovat (jeden didaktický test zpravidla vystačí na 2 lekce). Doučování: - je sestaveno vždy podle individuální potřeby studenta . . . V uplynulých třech letech jsem pracovala pro společnost Populo, nyní jsem se rozhodla doučovat bez zprostředkovatele. V oblasti doučování českého jazyka mám bohaté zkušenosti, jedná se pro mě o koníček a také přivýdělek. Délka lekce je 45 min. V případě jakýchkoliv otázek mě prosím neváhejte kontaktovat.

zobrazeno: 187x
12 čec
zobrazeno: 202x

Dobrý den, hledám zodpovědnou osobu se zkušenostmi na hlídání 2 dětí. Více telefonicky nebo emailem. Místo Rožnov p. Radhoštěm

zobrazeno: 202x
31 kvě
zobrazeno: 207x

Hledáme obsluhu do restaurace Oáza na Dolni Bečvě, možno i brigádně. Nástup možný ihned.

zobrazeno: 207x