Služby a řemesla

Přidat inzerát zdarma

Zde může být váš inzerát

22 čec
zobrazeno: 6x

Dobrý den, nabízím doučování z angličtiny. Je mi 20 let a jsem studentka pedagogické fakulty v Olomouci.

zobrazeno: 6x
21 čec

Montáže zámků,Zabezpečení objektů,Zam.pohotovost Nabízím montáže bezpečnostních zámků,Bezpečnostního kování,bezpečnostních vložek,Zabezpečení objektů bytu,domu,garáží+zámečnická pohotovost v okrese Vsetín,Valašské Meziříčí,Rožnov,Frenštát, a okolí Přehled zámečnických služeb: Otevírání a popřípadě opravy všech typů zámků - zámků zabouchnutých - zabouchnutých dveří, klíče zevnitř - zámků zamčených - zámků poškozených - vyjmutí zalomeného klíče Opravy po vloupání: - výměny, opravy a montáže zámků - výměny bezpečnostních zámkových vložek - výměny a montáže bezpečnostních kování Zabezpečení objektů: - montáže bezpečnostních kování - montáže přídavných zámků - montáže rozvorových zámků - montáže celoplošných závor. Odborné poradenství.V případě zájmu mě nevahejte kontaktovat.MOB:776185348.Cena dohodou.

zobrazeno: 6x
17 čec
zobrazeno: 11x

Tvorba webových stránek od 2000,-

zobrazeno: 11x
09 čec
zobrazeno: 17x

Rodila mluvci nabizi konverzaci v anglickem jazyce. Vyuka muze probihat na dohodnutem miste. Tim, ze nedisponuji dokonalou cestinou, je konverzace se mnou vhodnou prilezitosti "muset se domluvit", tak jak je to nutne v beznem zivote. Vhodne pro vsechny kategorie zajemcu. Tema si vyberete Vy, ja Vas na nej pripravim.

zobrazeno: 17x
23 čen
zobrazeno: 24x

Ráda bych našla sympatickou single maminku z Rožnova na vzájemné občasné hlídání nejlépe také 3-leté dcerky. Nebráním se ani společným kafíčkám a výletům :-) PS: na hromadné srazy mamin, povídání o módě a nehtech opravdu nejsem.

zobrazeno: 24x
22 čen
zobrazeno: 26x

?Má už tvoje stará?‍♀️(podlaha) nejlepší roky zasebou?? ⚒️ Stavíš a sháníš podlaháře?? ? Nevíš si rady a potřebuješ poradit?? ☎️ Zavolej ? Napiš ? Přenechej starosti s podlahou nám ?‍? Nabízíme veškeré služby v oblasti PODLAHÁŘSKÝCH PRACÍ ?Pracujeme efektivně, moderně a za rozumný peníz ? ?Do každé zakázky vkládáme kousek svého ❤️ ? ? ? ? ? Ochota, zaměření a cenová kalkulace ZDARMA

zobrazeno: 26x
10 čen
zobrazeno: 34x

Dobrý den nabízím mytí oken. Cena: byt-500,- rodinný dům 1500-2000,- Zatím pouze Rožnov.

zobrazeno: 34x
30 kvě
zobrazeno: 44x

Nabízím zednické a stavební práce, obklady, dlažby i zámkové, zateplování fasád, celkové rekonstrukce. 15let praxe, spolehlivost!

zobrazeno: 44x
18 kvě

nabízíme vyklizení půdních prostor bytů a domacností, cena dohodou o provedení práce

zobrazeno: 47x
06 kvě
zobrazeno: 43x

Nabízím doučování/ výuku německého (úroveň do B1-2), případně i anglického a českého jazyka. Možná spolupráce až do konce léta - výjimkou je období maturit. Nejlepší by byla předchozí schůzka - ohledně úrovně (ať vím, co si přichystat), přístupu, jaký styl učení vyhovuje (vizuální typ, poslechový typ..), také zda vyhovuji já Vám, jestli jde o učení nových věcí nebo opakování a vysvětlování látky ze školy (tyto věci lze napsat i do e-mailu). V případě zájmu se, prosím, ozvěte na emailovou adresu. Oblast: Bečvy (Horní, Prostřední, Dolní) a okolí, Rožnov pod Radhoštěm, Bílá Dojíždění: v případě dojíždění k Vám domů (od 5km nahoru) by se cena zvýšila o počet ujetých km (směrem k Vám, bez zpáteční cesty) x 2, 5 kč (10 km --> 125 kč), řidičský průkaz skupiny B mám, není problém jezdit k Vám. Co se týče času, jsem velmi flexibilní, je jen na Vás v kolik hodin a na jak dlouho byste doučování chtěli. Dodržování hygienických opatření je samozřejmostí (rouška, rukavice, dezinfekce). Zároveň předem odmítám doučování v domácnostech, kde žije riziková skupina.

zobrazeno: 43x