Finance

IQMoney Consulting s.r.o.

Investiční a finanční poradenství. Spolupracujeme s klienty se kterými jsme na jedné vlně. Jsme jejich důvěrníky. Známe dobře jejich situaci díky finančnímu plánu. Na základě pravidelných konzultací a aktualizaci plánu, se nám daří bezpečně dosahovat finančních cílů a směřovat k finanční nezávislosti. Cílem naší dlouhodobé spolupráce je finanční pohoda.

Pojištění vozidel, majetku, osob - úrazové, životní, pojištění dětí, , hypotéky, doplňkové penzijní spoření, stavební spoření Je nás více a jsme spolehliví.

Finance a pojištění Daniel Hrachovec

Poskytuji komplexní poradenské služby v oblastí financí. Nabízím možnost řešení v oblasti bydlení - hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, půjčky. Porovnání všech nabídek na finančním trhu. Ušetření na povinném ručení nebo havarijním pojištění. Slevy na aktuálním pojištění nebo lepší podmínky pojištění i úvěrů. Spoření a pravidelné odkládání peněz. Osobní schůzka a dotazy jsou bezplatné !

Nabízím vedení kompletního účetnictví a daňové evidence, EET, mzdovou agendu, DPH, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení, silniční daň, a to vše v pohodě a bez starostí. Reference a orientační ceník naleznete na mých webových stránkách.

Nabízím kompletní vedení účetnictví a daňové evidence OSVČ, malým a středním firmám včetně neziskových organizací - kvalitně, rychle, spolehlivě, diskrétně a za příznivé ceny, především pro oblast Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm a okolí.

Vedení účetnictví a mezd, poradenství ISO 9001, 14001 a OHSAS 18001, outsourcing, centrum pro rodinné finance