Různé

Přidat inzerát zdarma

Zde může být váš inzerát

26 úno

Koupím do sbírky staré technické průkazy a typové osvědčení - neplatné ,odhlášené , zrušené , psané na neznáme osoby , nebo zesnulé.

zobrazeno: 21x
22 úno
zobrazeno: 15x

Do prodejny potravin s minipekárnou ve Viganticích hledáme spolehlivou a pracovitou osobu na HPP. První kontakt osobně na prodejně v pracovní dny 8 - 9h. nebo telefonicky na čísle 602513503

zobrazeno: 15x
13 pro

Vlastníte webové stránky, píšete práci do školy nebo vytváříte důležitý dokument, jenže si nevíte rady s gramatikou či stylistickými záležitostmi? Neváhejte se ozvat, ráda Vám se vším pomůžu! Upřednostňuji komunikaci prostřednictvím e-mailu, a to na adrese machackova.vidce@seznam.cz.

zobrazeno: 73x
14 lis
zobrazeno: 79x

Čištění aut sedaček křesel atd. Vysavačem karcher

zobrazeno: 79x
12 lis
zobrazeno: 87x

Prodává někdo sušené hrušky?

zobrazeno: 87x
06 lis

Prodám el. vozík 2 roky po repas., baterka 2roky, málo používaný. Vhodný pro hůře chodící. Dojezd 25km na jedno nabití. K vyzkoušení v Rožnově p/R na Záhumení.

zobrazeno: 105x
06 lis
zobrazeno: 82x

Prodám palivové dříví v délkách 2-4m, smrk, katastr Hutisko. Nutný odvoz z místa.

zobrazeno: 82x
15 říj
zobrazeno: 85x

Prodám sušičku ovoce, jednou použitá, již nevyužiji. Značka ECG, 5 sušících plátů.

zobrazeno: 85x
13 říj

LR- vodo-topo - provádíme : -Montáž rozvodů vody a kanalizace -Montáž ohřívačů TUV, včetně demontáže stávajícího ohřívače TUV -Montáž sanitárních zařízení (vodovodních baterií, umyvadel, WC, vany, dřezů, sifonů atd.). -Provádíme kompletní montáž rozvodů topení po celém objektu či rekonstrukce stávajícího vytápění. Dále provádíme přípravné a dokončovací stavební práce po domluvě.

zobrazeno: 97x
30 zář
zobrazeno: 136x

Poslední rok výroby první generace Fabie, první majitelka, 111000km nájezd, bez koroze, interiér supr, oděrky z provozu. Brzdy vyměněny loni, baterka také, ošetřeno proti korozi před pěti lety. Motor 1,2 tříválec dvouventil, rozvod řetězem, pravidelný servis.

zobrazeno: 136x