Různé

Přidat inzerát zdarma

Zde může být váš inzerát

15 říj
zobrazeno: 11x

Prodám sušičku ovoce, jednou použitá, již nevyužiji. Značka ECG, 5 sušících plátů.

zobrazeno: 11x
13 říj

LR- vodo-topo - provádíme : -Montáž rozvodů vody a kanalizace -Montáž ohřívačů TUV, včetně demontáže stávajícího ohřívače TUV -Montáž sanitárních zařízení (vodovodních baterií, umyvadel, WC, vany, dřezů, sifonů atd.). -Provádíme kompletní montáž rozvodů topení po celém objektu či rekonstrukce stávajícího vytápění. Dále provádíme přípravné a dokončovací stavební práce po domluvě.

zobrazeno: 6x
30 zář
zobrazeno: 23x

Poslední rok výroby první generace Fabie, první majitelka, 111000km nájezd, bez koroze, interiér supr, oděrky z provozu. Brzdy vyměněny loni, baterka také, ošetřeno proti korozi před pěti lety. Motor 1,2 tříválec dvouventil, rozvod řetězem, pravidelný servis.

zobrazeno: 23x
25 zář
zobrazeno: 14x

Rodilá mluvčí nabízí konverzaci v anglickém jazyce. Výuka může probíhat na dohodnutém míste. Tím, že nedisponuji dokonalou češtinou, je konverzace se mnou vhodnou příležitostí "muset se domluvit", tak jak je to nutné v běžném životě. Vhodné pro všechny kategorie zájemců. Téma si vyberete Vy, já Vás na něj připravím. Kontakt na 734593741

zobrazeno: 14x
25 srp
zobrazeno: 54x

NABÍZÍM ROZVOZ OBĚDŮ DO DOMÁCNOSTÍ CENA OBĚDU S DOVOZEM: 81,-Kč VÝBĚR ZE 3 MENU: PONDĚLÍ - PÁTEK MOŽNOST DOVOZU I O VÍKENDU DLE DOMLUVY (MIMO SVÁTKY) Kontakt: 732 598 764 Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

zobrazeno: 54x
25 srp
zobrazeno: 46x

Naše firma WWW.NOVEPOKLADNY.CZ se již déle jak 25 let zabývá prodejem a servisem POKLADEN, POKLADNÍCH SYSTÉMU, VAH A VÁHOPOKLADEN. Nabízíme komplexní řešení co se týká prodeje, vedení skladů, inventůr aj. Pro bližší informace nás neváhejte kontakovat.

zobrazeno: 46x
17 srp

Hledáme do týmu šikovného kuchaře a pizzaře, vaříme denní menu i moderní gastronomii. Požadujeme: týmového ducha, samostatnost a pracovitost, zájem o gastronomii a nové trendy, praxe v oboru podmínkou. Nabízíme: práci v mladém zkušeném kolektivu, nové moderní pracovní prostředí, nadstandardní finanční ohodnocení, benefity ve formě slevy na stravu, fitness zdarma atp.

zobrazeno: 47x
17 srp

Hledáme pracovitou a spolehlivou prodavačku nebo prodavače do prodejny Železářství,domácí potřeby v Rožnově pod Radhoštěm na HPP.

zobrazeno: 51x
28 čec
zobrazeno: 57x

Dobrý den, sháním brigádu na léto a občasné víkendy, jsem studentka střední školy v posledním ročníku.

zobrazeno: 57x
15 čec
zobrazeno: 83x

Prodám kytary, jsou skládané ze stavebnic. Taky prodám modelingové kombo Vox VXI, koupeno letos, dávám bez zaručního listu. Zelená 3000, Červená 1500, Kombo 1800. Možnost vyzkoušení.

zobrazeno: 83x