Různé

Přidat inzerát zdarma

Zde může být váš inzerát

15 dub

!!Již brzy otevíráme a hledáme posily do našeho týmu!! Jsi týmový hráč? Jsi komunikativní a hledáš práci v kreativním prostředí? Baví tě pečovat o klienty? Miluješ výzvy a máš chuť se učit novým věcem? Jsi číšník, nebo servírka ? !!Tak možná hledáme právě tebe!!

zobrazeno: 7x
11 dub

Srdečně vás zveme na benefiční módní přehlídku dne 14.4.2019 v 18.00 v KZ města Valašské Meziříčí. Výtěžek benefice poputuje Chráněnému bydlení Johanes. Těšíme se na vás tým Secodhelpu

zobrazeno: 8x
10 dub
zobrazeno: 20x

Funkční používané kamna. Nutný vlastní odvoz.

zobrazeno: 20x
10 dub
zobrazeno: 9x

Prodám dětskou postýlku.

zobrazeno: 9x
10 dub
zobrazeno: 14x

nechtěl by někdo zahrádku v zahrádkářské kolonii Zubersko? Jedná se o 400 m2 s chatkou na pěkném slunném místě. Paní je už v letech a poslední roky se nemohla starat, tak na zahrádce bude dost práce. Ale na rozdíl od jiných prodávajících, byste vydělali. Poplatky se platí jednou ročně kolem 2,5 tisíc (podle odpracovaných hodin). Voda je k dispozici 2x denně cca po hodině až dvou, elektřina zavedena není. Ostatní informace by vám poskytl předseda - dala bych vám kontakt.

zobrazeno: 14x
08 dub

Hledáme obsluhu čerpací stanice OMV na Meziříčské ulici v Rožnově pod Radhoštěm v nonstop provozu,příplatky za noční,sobotní a nedělní směny na HPP nebo i na brigádu,nástup možný 1.5.2019,bližší informace osobně na základě pohovoru

zobrazeno: 7x
07 dub
zobrazeno: 12x

Prodám dívčí kolo, značky Dema. Zachovalé.

zobrazeno: 12x
04 dub
zobrazeno: 5x

Dobrý den, jsem studentka Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, fakulta humanitních studií a sháním brigádu na měsíc červenec a srpen. Zkušenosti mám s prací v obchodě s doplňováním zboží a také jakožto brigádník v ON Semiconductoru. Bydlím přímo v Rožnově pod Radhoštěm, takže nejlepší by byla brigády přímo v Rožnově nebo blízkém okolí. Předem děkuji za možné nabídky.

zobrazeno: 5x
03 dub
zobrazeno: 7x

Hledáme spolehlivé brigádnice a brigádníky pro kavárnu Jannies coffee house, restauraci Brasserie Avion a naší letní zahrádku. Možno kombinovat se školou, mateřskou či jinou prací. Směny a pracovní doba dle možností brigádníku. Nástup možný již v průběhu dubna, ale také až v letních měsících.

zobrazeno: 7x
02 dub

Hledáme brigádnice na točení zmrzliny již od druhé poloviny dubna. Možnost flexibilní pracovní doby dle vašich časových možností. Obvyklý interval směnnosti se pohybuje v časech 9-14:00, nebo 14:19:00. Vše záleží na domluvě. V případě zájmu mě kontaktujte na čísle 777 799 954.

zobrazeno: 7x