Různé

Přidat inzerát zdarma

Zde může být váš inzerát

13 pro

Vlastníte webové stránky, píšete práci do školy nebo vytváříte důležitý dokument, jenže si nevíte rady s gramatikou či stylistickými záležitostmi? Neváhejte se ozvat, ráda Vám se vším pomůžu! Upřednostňuji komunikaci prostřednictvím e-mailu, a to na adrese machackova.vidce@seznam.cz.

zobrazeno: 20x
14 lis
zobrazeno: 38x

Čištění aut sedaček křesel atd. Vysavačem karcher

zobrazeno: 38x
12 lis
zobrazeno: 42x

Prodává někdo sušené hrušky?

zobrazeno: 42x
06 lis

Prodám el. vozík 2 roky po repas., baterka 2roky, málo používaný. Vhodný pro hůře chodící. Dojezd 25km na jedno nabití. K vyzkoušení v Rožnově p/R na Záhumení.

zobrazeno: 54x
06 lis
zobrazeno: 39x

Prodám palivové dříví v délkách 2-4m, smrk, katastr Hutisko. Nutný odvoz z místa.

zobrazeno: 39x
15 říj
zobrazeno: 44x

Prodám sušičku ovoce, jednou použitá, již nevyužiji. Značka ECG, 5 sušících plátů.

zobrazeno: 44x
13 říj

LR- vodo-topo - provádíme : -Montáž rozvodů vody a kanalizace -Montáž ohřívačů TUV, včetně demontáže stávajícího ohřívače TUV -Montáž sanitárních zařízení (vodovodních baterií, umyvadel, WC, vany, dřezů, sifonů atd.). -Provádíme kompletní montáž rozvodů topení po celém objektu či rekonstrukce stávajícího vytápění. Dále provádíme přípravné a dokončovací stavební práce po domluvě.

zobrazeno: 52x
30 zář
zobrazeno: 81x

Poslední rok výroby první generace Fabie, první majitelka, 111000km nájezd, bez koroze, interiér supr, oděrky z provozu. Brzdy vyměněny loni, baterka také, ošetřeno proti korozi před pěti lety. Motor 1,2 tříválec dvouventil, rozvod řetězem, pravidelný servis.

zobrazeno: 81x
25 zář
zobrazeno: 43x

Rodilá mluvčí nabízí konverzaci v anglickém jazyce. Výuka může probíhat na dohodnutém míste. Tím, že nedisponuji dokonalou češtinou, je konverzace se mnou vhodnou příležitostí "muset se domluvit", tak jak je to nutné v běžném životě. Vhodné pro všechny kategorie zájemců. Téma si vyberete Vy, já Vás na něj připravím. Kontakt na 734593741

zobrazeno: 43x
25 srp
zobrazeno: 91x

NABÍZÍM ROZVOZ OBĚDŮ DO DOMÁCNOSTÍ CENA OBĚDU S DOVOZEM: 81,-Kč VÝBĚR ZE 3 MENU: PONDĚLÍ - PÁTEK MOŽNOST DOVOZU I O VÍKENDU DLE DOMLUVY (MIMO SVÁTKY) Kontakt: 732 598 764 Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

zobrazeno: 91x