Různé

Přidat inzerát zdarma

Zde může být váš inzerát

08 pro

Pohádkové lázně v Rožnovském pivovaru hledají člověka s potenciálem provozní, jako náhradu za nástup na mateřskou dovolenou. Požadujeme časovou flexibilitu, ochotu pracovat v mladém kolektivu a praxi na pozici recepční a obsluha v restauraci. V případě zájmu prosím zasílat životopisy na níže uvedenou e-mailou adresu. Nástup možný ihned.

zobrazeno: 1x
08 pro

Mince od antiky po současnost a bankovky odkoupím hotově za katalogové ceny. Jednotlivé položky i celé partie. Platné katalogy automaticky předkládám k nahlédnutí. Mohu přijet.

zobrazeno: 6x
07 pro
zobrazeno: 7x

Prodám panskou zimní bundu skoro nenosena vel. Čsl neposkozena teplá.

zobrazeno: 7x
04 pro
zobrazeno: 5x

Spol.saty jednou na sobě neposkozena vel.36 až 38

zobrazeno: 5x
03 pro
zobrazeno: 4x

V ponuke internetového obchodu so šperkami KORAI nájdete skutočne široký výber zlatých retiazok určených pre dámy ako aj pre pánov. Zlaté retiazky ponúkame vo viacerých dĺžkach a vo viacerých farebných prevedeniach. Na výber tak máte retiazky z bieleho zlata, retiazky zo žltého zlata, retiazky z kombinovaného žlto - bieleho zlata ako aj retiazky zo žlto - červeného zlata. Navštívte internetové zlatníctvo KORAI a zaručene si vyberiete. E-shop KORAI. Navštívte e-shop KORAI a zaručene si vyberiete. E-shop KORAI Vaše internetové zlatníctvo ponúka zlato. Internetové zlatníctvo KORAI. Online šperky KORAI, zlato. Online zlatníctvo KORAI.

zobrazeno: 4x
29 lis

Mladé mamince daruji za kávu žehlicí prkno a napařovací žehličku.

zobrazeno: 7x
29 lis
zobrazeno: 5x

Prodám el.pánev ETA typ 2160 1000 Wattů zachovalou. Rožnov

zobrazeno: 5x
28 lis
zobrazeno: 8x

Průměr trampolíny 275 cm, ochranná síť.

zobrazeno: 8x
27 lis

Prodám z důvodu likv. akvária více jak 50 ks kryptokoryn affinis, čisté bez řas, nejlépe vše najednou. Rožnov

zobrazeno: 11x
25 lis

Vysoce kvalitní batoh na kolo Deuter Trans Alpine 30 black graphite se zádovým systémem Airstripes díky kterému je zajišťeno perfektní odvětrání. Objem 30L zajišťuje, že se do batohu vejdou všechny Vaše věci na kratší cyklistický výlet. Batoh je kompatibilní s vodním vakem o objemu 3L, díky kterému nemusíte vozit objemné láhve. Díky integrované plášťence si můžete být jisti, že Vaše věci zůstanou v suchu.

zobrazeno: 13x