Téma: Recenze

02 úno

RECENZE: Obleva je tady aneb slalom mezi výkaly

Lenost a především nezodpovědnost. To jsou dle mého názoru dva hlavní důvody, proč majitelé neuklízejí po svých psech exkrementy. Taková procházka parkem se může rázem změnit na nechutný zážitek.

15 pro

RECENZE: Jarmark v městečku aneb jitrnici nebo jelítko?

Vánoční jarmark v Dřevěném městečku, jedna z nejoblíbenějších rožnovských akcí roku, přilákala opět davy návštěvníků nejen z České republiky, ale i zahraničí. Samozřejmě jsem zde nemohl chybět.

01 čec

RECENZE: Pohlreich opět šéfoval aneb od červů po pštrosa

Akce Garden Food Festival přilákala tisíce návštěvníků a ani já jsem tam nemohl chybět. Luxusně vydařená akce za příjemného počasí, v našem krásném městském parku prostě neměla chybu. No, vlastně jednu ano.

15 kvě

RECENZE: Milujeme rožnovskou poštu aneb Vyděržaj, pijaňér!

Nevím jak vy, ale znám tisíce způsobů, jak využít čas, který doslova ztrácím čekáním na naší slavné rožnovské poště. Někdy i hodinové čekání, než přijdu na řadu, je opravdu ubíjející.

25 bře

RECENZE: Rožnov je tradiční (možná až moc) aneb hurá do Valmezu

Nebýt Valašského muzea v přírodě a pár zajímavých akcí, které se v Rožnově během roku uskuteční, měl bych pocit že je Rožnov jen jakousi obcí, která se úderem dvacáte hodiny večerní ke spánku ubírá.

06 pro

RECENZE: Mikulášský podvečer aneb Je třeba to zažít

Ti z vás, kteří někdy navštívili Valašskou dědinu ví, že za vstupními branami začíná zcela jiný, ničím nerušený svět.

01 pro

RECENZE: Rozsvícení vánočního stromu aneb Pěkné to je

Páteční mrazivý podvečer 1.prosince proběhl ve znamení slavnostního rozsvícení vánočního stromu na Masarykově náměstí.

04 čec

RECENZE: Divotvorný park aneb Nuda v parku

Oslava 750 let založení města má být v prvé řadě programově bohatá, má být řečeno s nadsázkou velká, má být originální. Vše ale akce Divotvorný park v rámci Slavností pod Radhoštěm postrádala.