Práce na Rožnovsku

Přidat inzerát zdarma

Za chvíli otevíráme a budeme potřebovat možná právě Vás - brigádníky, abychom společně zvládli nápor klientů, kteří se k nám chystají. Hledáme milé, laskavé, usměvavé a hlavně AKTIVNÍ ... kolegy, na které se budeme moci spolehnout. Pouze DPP, DPČ. Těšíme se na Vás!!!

zobrazeno: 3220x
04 čen
zobrazeno: 8x

Dobrý den jsem studentka (16 let) druhého ročníku a hledám brigádu na červen a letní prázdniny.

zobrazeno: 8x
03 čen
zobrazeno: 12x

Pizza Presto hledá brigadníky na večerní denní rozvoz pizzy ....Info tel, Email

zobrazeno: 12x
03 čen
zobrazeno: 4x

Touto cestou hledam brigadu na mesic cervenec. Maminka samozivitelka na MD. Spolehlivá,flexibilni,ucenliva,hlidani zajištěno.Prosim,ranni smeny do 15.00h.

zobrazeno: 4x
02 čen
zobrazeno: 20x

Dobrý den, díky koronavirové krizi jsem se stal nezaměstnaný a proto mě napadlo touto cestou nabídnout svou pracovní sílu někomu v domácnosti nebo na stavbě. Jsem poctivý a prácovitý.V případě zájmu mě neváhejte kdykoliv kontaktovat, buď na mail nebo telefonicky. Děkuji

zobrazeno: 20x
02 čen
zobrazeno: 30x

Restaurace Brasserie Avion příjme pomocnou sílu do kuchyně. Jen ranní směny!! Pracovní doba pondělí až pátek 7:00 až 15:00. Může být hlavní pracovní poměr, ale jen brigádně.

zobrazeno: 30x
02 čen

Hledáme pomocníka(y) na montáže kuchyní - pokud nejsi s oboru, nevadí -zaučíme :-). Ideální jako brigáda nebo poloviční úvazek.

zobrazeno: 38x
02 čen
zobrazeno: 14x

Firma EKOBAL ROŽNOV s.r.o. přijme na HPP řidiče nákladního automobilu (převážně se jedná o nákl. automobil do 3,5t). Firma požaduje řidičské oprávnění typu C ( E výhodou). Převážná část jízd se realizuje v tuzemsku popř. SK. Pracovní doba Po-Pá.

zobrazeno: 14x
02 čen

Hledám práci od 1.9.2020 v RpR, nebo blízkém okolí. Vzdělání: Optik-jemný mechanik, Podnikání, Učitelství Hudební Výchova a Výchova ke zdraví (pouze Bc. titul).

zobrazeno: 14x
29 kvě
zobrazeno: 4x

Dobrý den, jsem maminka na MD, dcera během měsíce června nastupuje do dětské skupiny v čase od 8.00-14.30, hledám v tomto čase brigádu (obsluha, vybalování potravin-zboží, výpomoc v kuchyni, cokoliv) Za nabídky předem děkuji .

zobrazeno: 4x