Práce na Rožnovsku

Přidat inzerát zdarma

Do našeho nově otevřeného hotelového wellnesu s venkovními káděmi s minerální vodou hledáme brigádníky na výpomoc. Pokud jste laskaví, usměvaví a empatičtí, pak je to právě pro Vás ideální možnost přivydělání si. DPP Těšíme se na Vás!!!

zobrazeno: 2860x
18 bře
zobrazeno: 49x

Hledáme spolehlivého důchodce nebo ZTP na vrátnici v Rožnově p/R, 12hod směny na DPP, 4-5 směn /měsíc. Pro bližší info volejte

zobrazeno: 49x
17 bře
zobrazeno: 58x

Přijmeme brigádnice/-ky na úklid výrobních a sociálních prostor. Práce zkrácený úvazek. Nástup možný ihned. CCa na 14 dnů až měsíc.

zobrazeno: 58x
13 bře

Dobrý den, jsem studentka pedagogické fakulty (obor - Učitelství 1. stupně) a nabízím Vám hlídání a doučování dětí o víkendech, o prázdninách nebo dle domluvy. S dětmi mám zkušenosti a ráda s nimi trávím čas. Pokud máte zájem nebo jakýkoliv dotaz, prosím kontaktujte mě na E-MAIL.

zobrazeno: 76x
10 bře
zobrazeno: 52x

Hledám brigádu nebo jako Osvč na práci řidiče. Mám řid. Průkaz sk. A, B, T, E. Profesní průkaz a dig. Kartu do tachografu. Pouze vnitro a Sk.

zobrazeno: 52x
09 bře
zobrazeno: 58x

Zavedená firma EKOBAL ROŽNOV se sídlem v ROŽNOVĚ p./R. přijme na HPP muže na pozici: obsluha tiskového stroje. Jedná se o nepřetržitý provoz, 11hod. směny. Výhodou je práce v malém kolektivu rodinné firmy, stravenky, parkování v areálu firmy.

zobrazeno: 58x
07 bře
zobrazeno: 92x

Přijmeme brigádnice na obsluhu bufetu v kempu v Rožnově Pod Radhoštěm na letní sezónu 07/08, možnost spolupráce již dříve na různých akcích. Zkušenosti se stánkovým prodejem jsou vítány, ale ne podmínkou, rádi zaučíme. Rovněž hledáme někoho do bufetu se zahrádkou na fotbalovém stadionu. Vše je na domluvě, nezávisle ukážeme, vysvětlíme...

zobrazeno: 92x
07 bře
zobrazeno: 36x

Žena středních let místo na úklid, nejlépe na hlavní pracovní poměr. Spolehlivá, nástup červen 2020.

zobrazeno: 36x
06 bře
zobrazeno: 28x

Hledám práci v Rožnově pod Radhoštěm i okolí na ranní i odpolední směny ( cukrárna, kavárna, obchod), případně i na doma. Předem děkuji.

zobrazeno: 28x
06 bře
zobrazeno: 32x

Pizza Presto hledá brigádníky na odpoledni rozvoz pizzy vhodne pro studenty

zobrazeno: 32x