Práce na Rožnovsku

Přidat inzerát zdarma

Přijmeme brigádníky - půjčovna koloběžek na Pustevnách. Na místo práce Vás dovezeme. Nástup nejlépe ihned - na víkendy, pak prázdniny, řidičský průkaz velkým přínosem. Slušný výdělek, zajímavá různorodá práce.

zobrazeno: 98x
23 dub
zobrazeno: 6x

Hledáme někoho na úklid. Byla by to práce na cca 3 hodiny denně a počet dní v týdnu na domluvě. Více informací po telefonu.

zobrazeno: 6x
23 dub
zobrazeno: 17x

přijmeme brigádníky na pomocné práce v kuchyni. Ranní směny Po- Pá. Lze také jen na část prázdnin.

zobrazeno: 17x
23 dub
zobrazeno: 17x

pracovníka na pozici Pokladní a pomocné práce. Požadujeme spolehlivost a odolnost vůči stresu. V případě zájmu volejte 775 920 065 nebo zasílejte životopisy na gsr2@eanet.cz

zobrazeno: 17x
21 dub
zobrazeno: 24x

Hledám práci - administrativní činnost na pár hodin za týden na dohodu nebo ŽL.

zobrazeno: 24x
20 dub
zobrazeno: 20x

Přijmeme brigádníky do stánku s občerstvením. Jedná se o bufet v kempu, který je v provozu červenec a srpen, po domluvě možnost spolupráce již dříve na různých akcích.

zobrazeno: 20x
18 dub
zobrazeno: 203x

Hledáme ... na plný pracovní úvazek - krátký x dlouhý týden, do obsluhy naší kavárny Anděl - nástup možný ihned, rádi zaučíme i toho, kdo nemá žádné zkušenosti s kávou... Pracovní doba 10:30 - 20:30 hodin.

zobrazeno: 203x
18 dub
zobrazeno: 26x

nabízíme činorodému důchodci (starobní i invalidní ) jednoduchou, fyzicky nenáročnou práci vsedě , jen na zkrácený (částečný) + nepravidelný úvazek a na dohodu. Práce je klidného charakteru, vyžaduje pouze manuální zručnost.

zobrazeno: 26x
18 dub
zobrazeno: 20x

Přijmu truhláře do dílny na Horní Bečvě.

zobrazeno: 20x
17 dub
zobrazeno: 14x

Student 18 let hledám brigádu. Studuji informatiku. Znalosti: Office, Excel, html, css, php. Nevadí mi manuální práce (práce v lese, ve skladu atp.) Dělal jsem barmana a číšníka. Děkuji za nabídky.

zobrazeno: 14x