Práce na Rožnovsku

Přidat inzerát zdarma

Rozšiřujeme naše služby, a proto hledáme do naší kuchyně týmově smýšlející kolegyni/kolegu na vydávání jídel a A DO NAŠICH PROVOZŮ SKLADNÍKA. Dlouhodobá brigáda mimo prázdniny podmínkou - na DPP nebo DPČ, v případě oboustranné spokojenosti rádi nabídneme i HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR. Těšíme se na Vás!!!

zobrazeno: 3844x
04 srp

Máš zkušenosti z gastronomie, případně jseš gastronadšenec, baví tě příprava kávy , práce s lidmi a jseš spolehlivý/á....jseš náš člověk. Proto neváhej a čapni příležitost za pačesy a přidej se k nám požadujeme řidičský průkaz skupiny B, odpovědnost a schopnost vedení teamu lidí.

zobrazeno: 2x
03 srp
zobrazeno: 34x

Hledám práci jen na ranní směny nejlépe od 6 do 15hod

zobrazeno: 34x
27 čec
zobrazeno: 25x

Firma EKOBAL ROŽNOV spol. s r.o., hledá pracovníka pro obsluhu tiskového stroje. Jedná se o HPP , nepřetržitý provoz, 11 hod. směny. Středoškolské vzdělání nebo učební obor s maturitou podmínkou. Nabízíme práci v malém kolektivu zavedené firmy.

zobrazeno: 25x
24 čec
zobrazeno: 83x

Nové pracovní příležitosti pro Rožnov a Valašské Meziříčí - https://www.bonusia.cz/job/inzercevm?fbclid=IwAR1DQGkMLyZ4aUeaWyN2HAyRWqqeTn8bwQOjsAZBQkFy8CAc4gGfjW4oTs0

zobrazeno: 83x
23 čec

Hledáme paní na výpomoc s úklidem restaurace a baru, uklízí se 2x měsíčně o víkendu v ranních hodinách. Vhodné pro maminku na MD nebo aktivní důchodkyni. Pro více info volejte.

zobrazeno: 39x
22 čec
zobrazeno: 34x

Provádíme veškeré zednické a stavební práce, kompletní bourací práce, omítky, pokládka zámkové dlažby i mytí střech.

zobrazeno: 34x
21 čec
zobrazeno: 44x

Zdravím, schaním brigádu celoročně. Jsem maminka na MD. Pracovala jsem jako obsluha ve stánku v dřevěném městečku a na hotelu Energetic jako servírka. Nebráním se žádné brigádě ☺

zobrazeno: 44x
21 čec
zobrazeno: 34x

Dobrý den hledám práci na ranní směny od 7 do 12:00 hodin .prace může byt jaká koliv ráda se naučím nové věci,okolí Rožnov pod radhoštěm ,Vigantice.předem děkuji za nabídky spíše reagují na sms .Blinkova

zobrazeno: 34x
17 čec
zobrazeno: 25x

Hledáme do našeho kolektivu kuchařku na vaření hotovek. Práce možná Pondělí- Pátek, směny dle dohody. Brigádně na léto, nebo dlouhodobě, vše dohodou. Pokud tě baví vařit a nemáš zkušenosti- vše pod vedením zaučíme. Práce na Dolní Bečvě , 400m BUS.

zobrazeno: 25x