Práce na Rožnovsku

Přidat inzerát zdarma

Zde může být váš inzerát

19 čen
zobrazeno: 5x

Uvolnilo se místo na rozvoz obědů, auto a příjemné vystupování podmínkou ,práce cca3-4 hod.denně,v případě problémů zajištěn náhradní vůz , záskok.,vhodné jako přivýdělek.

zobrazeno: 5x
19 čen

Restaurace Brasserie Avion příjme pomocnou sílu do kuchyně. Pouze ranní směny 7:30 - 15:00 - pondělí až pátek.

zobrazeno: 4x
17 čen

Dobrý den, v práci budu mít celý červenec volný a tak hledám na tuto dobu nějakou brigádku. Preferuji volné víkendy, ale jinak bych přes týden mohla. Najde se pro mě něco? Ráda bych pracovala na pozici uklízečky nebo pomocná síla v kuchyni. Děkuji

zobrazeno: 18x
16 čen
zobrazeno: 31x

Dobrý den, jsem studentka a hledám brigádu na léto, můžu nastoupit ihned. Jsem flexibilní, komunikativni člověk, budu ráda za Vaše nabídky.

zobrazeno: 31x
13 čen
zobrazeno: 47x

Přijmeme výpomoc na výdej stravy v odpoledních hodinách od 16,00 do 19,30. Lze se domluvit také pouze na občasné výpomoci.

zobrazeno: 47x
13 čen

Do Campingu Rožnov hledáme dvě studentky na letní brigádu na pozici recepční. Směny, krátký dlouhý týden, nebo dle domluvy s druhou směnou. Stravování zdarma.

zobrazeno: 221x
13 čen
zobrazeno: 40x

Hledáme závozníka-popeláře k doplnění osádky pro svoz odpadu v Rožnově a okolí, ranní směny, dlouhodobě.

zobrazeno: 40x
12 čen
zobrazeno: 33x

Hledám na rozvoz obědů spolehlivého brigádníka ,na DPP, 4h,denně ,vhodné pro i pro maminky na MD. Podmínkou vlastní auto ,dobré zkušenosti s řízením ,příjemné jednání. Další info na tel.č.713013469 po 14h .,nebo na rozvoz.krhutkova@gmail.com

zobrazeno: 33x
10 čen
zobrazeno: 30x

Hledám na červenec a srpen brigádnici do stánku v RpR v blzkosti náměstí. Nabízím flexibilní pracovní dobu po domluvě, dobrou náladu, práci bez stresu a zajímavý výdělek. Hledám usměvavou sympatickou slečnu, která nemá problém komunikovat s lidmi.

zobrazeno: 30x
07 čen

Hledáme odpovědného zástupce pro provozování personální agentury, nejlépe na VPP a případně i formou home office - možnost práce kdekoliv v ČR. Podmínkou je VŠ a 2 roky praxe při zprostředkování zaměstnání a nebo SŠ a 5 let praxe ve zprostředkování zaměstnání ( s praxí v agentuře práce nebo na úřadě práce). Vhodné i pro důchodce nebo maminku na MD.

zobrazeno: 76x