Téma: Z regionu

06 úno

Krytý bazén Rožnov má nového jednatele

Novým jednatelem KRYTÝ BAZÉN Rožnov, spol. s.r.o. je jednatel společnosti KOMERČNÍ DOMY, spol. s r.o.

16 led

Jak dopadly prezidentske volby 2023 v Rožnově

Není teď snad nic aktuálnějšího než volba prezidenta České republiky 2023. A jak dopadly volby v Rožnově pod Radhoštěm?

28 pro

Hledá se jednatel / jednatelka (KRYTÝ BAZÉN ROŽNOV)

Město Rožnov pod radhoštěm otevírá výběrové řízení na pozici jednatele společnosti KRYTÝ BAZÉN ROŽNOV, spol. s.r.o.

24 říj

VIDEO: Pohádkový podzim v Rožnově pod Radhoštěm

Rožnovák.cz slaví 12. narozeniny a jako dárek si nadělil video zachycující město Rožnov pod Radhoštěm v podzimních barvách.

20 bře

Rožnov čekají uzavírky až do konce června

Ve dvou frekventovaných lokalitách v centru města Rožnov pod Radhoštěm - na místních komunikacích ul. Čechova a Nerudova budou v příštích měsících probíhat opravy kanalizace.

23 lis

Starosta Radim Holiš se stal hejtmanem Zlínského kraje

Pětačtyřicetiletý Radim Holiš se v následujících měsících vzdá funkce starosty města Rožnov pod Radhoštěm a zaujme pozici hejtmana Zlínského kraje. V čele hejtmanství tak nahradí Jiřího Čuňka z KDU-ČSL.

16 čec

Rožnov čeká opravdu velká rekonstrukce komunikací

Velkou letošní akcí, která si bude žádat velkou trpělivost, je rozsáhlá oprava hlavního silničního tahu mezi světelnou křižovatkou u Janíka až po křižovatku u Eroplánu. A to není všechno.

01 dub

SPECIÁL: Informace a rady pro seniory

Senioři by se měli co nejvíce chránit, držet se v bezpečí domova, zbytečně nevycházet, požádat o donesení nákupu, lékařům se neostýchat zavolat a nikam necestovat městskou hromadnou dopravou.

13 bře

POTVRZENO! Druhý případ koronaviru v Rožnově

Dle informací z krajské hygienické stanice byl včera potvrzen druhý případ koronaviru v Rožnově. Údajně nemá žádnou spojitost s prvním případem. Pacientka postupovala dle pokynů a nyní je v domácí karanténě.

12 úno

Na vylepšení chodníků v parku padne bezmála 2,4 milionu korun

Město v letošním roce investuje dalších 1,5 milionu korun do oprav chodníků v parku. Chce tak navázat na loňskou první etapu oprav, ve které se za 831 tisíc korun vylepšilo 130 metrů chodníků.

03 úno

Premiér Andrej Babiš míří do Rožnova

Předseda vlády České republiky Andrej Babiš poprvé zamíří do Rožnova pod Radhoštěm na diskuzi, která je určena široké veřejnosti. Přijďte se zeptat na to, co vás zajímá!

03 pro

Pozor! Od pošty do centra města už neprojedete

Vedení města podniklo kroky které mají vést k bezpečnějšímu a plynulejšímu provozu v centru města. Od 4.prosince bude řidičům znemožněn průjezd z Náměstí Míru směrem na Masarykovo náměstí. A to není všechno.

19 lis

Budova pošty je na prodej. Město zvažuje odkup

Česká pošta se rozhodla budovu i s přilehlými pozemky prodat a oslovila město Rožnov pod Radhoštěm s nabídkou odkupu. Investice by však nebyla malá a vzhledem k plánovaným investicím téměř nereálná.

09 lis

Město zřídilo nový cyklopruh - jak se vám líbí?

Vedení města nechalo v uplynulých dnech pro cyklisty zřídit obousměrný cyklopruh v úseku ulice Palackého směrem na náměstí. Je však tímto řešením úsek bezpečný?

27 zář

Podzimní Valašská zahrada otevírá své brány

Na trzích se prezentuji zahradníci a zahradnické firmy nejen místní, ale i z celé Moravy a Čech. Nakoupit můžete květiny, okrasné dřeviny, sadbu, cibuloviny, hnojiva a také výrobky řemeslníků, kteří nabízejí vše do domu a zahrady.

23 srp

V Rožnově proběhla velká modernizace tří škol

Téměř 40 milionů korun si vyžádala rekonstrukce a modernizace tří rožnovských školských zařízení. Práce budou dokončeny do konce srpna, děti tak bez omezení usednou do lavic 2.září.

12 čec

Past na řidiče! Rožnov má nové stacionární radary

Město Rožnov nainstalovalo v uplynulých dnech několik radarů na měření rychlosti. Nyní probíhá schvalovací proces, do ostrého provozu budou spuštěny již brzy.

25 čen

Rožnov pod Radhoštěm je Cykloměsto roku 2019

V soutěži o nejpřátelštější město k cyklistům roku 2019 vyhrálo na Vsetínsku město Rožnov pod Radhoštěm. O vítězství rozhodovali účastníci výzvy s názvem Do práce na kole a také bylo rozhodnuto na zákaldě analýzy.

05 čen

Dobrá zpráva pro Rožnov. Banka vyplácí městu "SWAP-ovné"

Kasa města Rožnova pod Radhoštěm vydělává díky speciálnímu bankovnímu obchodu na tzv. SWAPové operaci. Díky zvýšeným úrokovým sazbám Českou národní bankou se město ocitlo v příznivé situaci.

10 kvě

Zápis do speciálních tříd MŠ 1. Máje 1153

Mateřská škola 1.máje 1153, Rožnov p.R. je umístěna uprostřed sídliště a je tvořena třemi pavilony. Ve dnech 13.5. a 14.5. v ředitelně MŠ bude probíhat zápis do speciálních tříd.