Téma: Z regionu

03 říj

Kavárna, sál pro 80 lidí, studovna. Novou knihovnu čeká slavnostní otevření

Městská knihovna Rožnov pod Radhoštěm prošla v uplynulých měsících nemalou rekonstrukcí a v těchto dnech je dokončena! Její slavnostní otevření proběhne již brzy.

11 srp

Videoreklama! Nová služba portálu Rožnovák.cz

První video-reklamní služba na Valašsku je tady! Oslovte tisíce lidí prostřednictvím krátkého poutavého videospotu, který natočíme přímo u Vás! Natočíme, sestříháme, vyprodukujem, podpoříme. Tož co, jdem na to?

18 srp

Důl Frenštát bude zasypán! Vznikne nová lokalita pro život

Konec všem myšlenkám ohledně těžby uhlí v Beskydech! Důl Frenštát bude do konce léta definitivně uzavřen a zasypán. Na jeho místě vyroste moderní chytrá vesnice v rámci projektu Cérka.

20 čec

Jezírko v parku čeká rekonstrukce

Oblíbené a vyhledávané místečko k relaxaci projde nemalou rekonstrukcí! Co čeká jezírko v městském parku za opravy?

06 úno

Krytý bazén Rožnov má nového jednatele

Novým jednatelem KRYTÝ BAZÉN Rožnov, spol. s.r.o. je jednatel společnosti KOMERČNÍ DOMY, spol. s r.o.

16 led

Jak dopadly prezidentske volby 2023 v Rožnově

Není teď snad nic aktuálnějšího než volba prezidenta České republiky 2023. A jak dopadly volby v Rožnově pod Radhoštěm?

28 pro

Hledá se jednatel / jednatelka (KRYTÝ BAZÉN ROŽNOV)

Město Rožnov pod radhoštěm otevírá výběrové řízení na pozici jednatele společnosti KRYTÝ BAZÉN ROŽNOV, spol. s.r.o.

24 říj

VIDEO: Pohádkový podzim v Rožnově pod Radhoštěm

Rožnovák.cz slaví 12. narozeniny a jako dárek si nadělil video zachycující město Rožnov pod Radhoštěm v podzimních barvách.

20 bře

Rožnov čekají uzavírky až do konce června

Ve dvou frekventovaných lokalitách v centru města Rožnov pod Radhoštěm - na místních komunikacích ul. Čechova a Nerudova budou v příštích měsících probíhat opravy kanalizace.

23 lis

Starosta Radim Holiš se stal hejtmanem Zlínského kraje

Pětačtyřicetiletý Radim Holiš se v následujících měsících vzdá funkce starosty města Rožnov pod Radhoštěm a zaujme pozici hejtmana Zlínského kraje. V čele hejtmanství tak nahradí Jiřího Čuňka z KDU-ČSL.

16 čec

Rožnov čeká opravdu velká rekonstrukce komunikací

Velkou letošní akcí, která si bude žádat velkou trpělivost, je rozsáhlá oprava hlavního silničního tahu mezi světelnou křižovatkou u Janíka až po křižovatku u Eroplánu. A to není všechno.

01 dub

SPECIÁL: Informace a rady pro seniory

Senioři by se měli co nejvíce chránit, držet se v bezpečí domova, zbytečně nevycházet, požádat o donesení nákupu, lékařům se neostýchat zavolat a nikam necestovat městskou hromadnou dopravou.

13 bře

POTVRZENO! Druhý případ koronaviru v Rožnově

Dle informací z krajské hygienické stanice byl včera potvrzen druhý případ koronaviru v Rožnově. Údajně nemá žádnou spojitost s prvním případem. Pacientka postupovala dle pokynů a nyní je v domácí karanténě.

12 úno

Na vylepšení chodníků v parku padne bezmála 2,4 milionu korun

Město v letošním roce investuje dalších 1,5 milionu korun do oprav chodníků v parku. Chce tak navázat na loňskou první etapu oprav, ve které se za 831 tisíc korun vylepšilo 130 metrů chodníků.

03 úno

Premiér Andrej Babiš míří do Rožnova

Předseda vlády České republiky Andrej Babiš poprvé zamíří do Rožnova pod Radhoštěm na diskuzi, která je určena široké veřejnosti. Přijďte se zeptat na to, co vás zajímá!

03 pro

Pozor! Od pošty do centra města už neprojedete

Vedení města podniklo kroky které mají vést k bezpečnějšímu a plynulejšímu provozu v centru města. Od 4.prosince bude řidičům znemožněn průjezd z Náměstí Míru směrem na Masarykovo náměstí. A to není všechno.

19 lis

Budova pošty je na prodej. Město zvažuje odkup

Česká pošta se rozhodla budovu i s přilehlými pozemky prodat a oslovila město Rožnov pod Radhoštěm s nabídkou odkupu. Investice by však nebyla malá a vzhledem k plánovaným investicím téměř nereálná.

09 lis

Město zřídilo nový cyklopruh - jak se vám líbí?

Vedení města nechalo v uplynulých dnech pro cyklisty zřídit obousměrný cyklopruh v úseku ulice Palackého směrem na náměstí. Je však tímto řešením úsek bezpečný?

27 zář

Podzimní Valašská zahrada otevírá své brány

Na trzích se prezentuji zahradníci a zahradnické firmy nejen místní, ale i z celé Moravy a Čech. Nakoupit můžete květiny, okrasné dřeviny, sadbu, cibuloviny, hnojiva a také výrobky řemeslníků, kteří nabízejí vše do domu a zahrady.

23 srp

V Rožnově proběhla velká modernizace tří škol

Téměř 40 milionů korun si vyžádala rekonstrukce a modernizace tří rožnovských školských zařízení. Práce budou dokončeny do konce srpna, děti tak bez omezení usednou do lavic 2.září.