Služby a řemesla

Mgr. Petr Luljak - Váš průvodce pro osobní rozvoj

Jsem certifikovaný a registrovaný kouč/osobní průvodce v koučinkovém programu Mindset vytvořeném Dr. Ivanem Černohorským na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Poskytuji účinnou pomoc při hledání funkčních řešení nejrůznějších životních situacích s maximálním ohledem na individuální potřeby klientů. Setkávám se s klienty v příjemném prostředí, které jim vyhovuje (čajovna, kavárna, případně v domácím prostředí klientů) podle vzájemné dohody. Neposkytuju esoterické ani psychoterapeutické služby.

Paintball Klub Rožnov pod Radhoštěm z.s.

Paintballové hřiště Naše outdoorové (přírodní) hřiště se nachází u potoka a lesa a je pokryté cca 80 uměle vytvořenými překážkami. Vhodné pro rekreační a military paintball. Na hřišti pro vás máme nachystáno spoustu herních scenářů.Přímo u hřiště se nachází kvalitní odpočinková zóna - pergola, gril, pivo, wc, zahradní sprcha, parkoviště, atd. Standardně je pro Vás připraveno občerstvení (pivo, nealko, klobása) nebo budete chtít připravit něco speciálního (guláš, pečené kolena, gril. maso apod.). Toto je potřeba uvést do poznámky v objednávce. Minimální počet 6 osob. Objednává se buď dopolední nebo odpolední termín, tzn. že každá skupina má pro hru 4-5 hodin vč. občerstvení.

chráněná dílna poskytující služby pro firmy a podnikatele

Mgr. Michaela Zezulková, advokát

Advokátní kancelář poskytující právní služby ve všech odvětvích práva.

Zabezpečovací systémy JABLOTRON

Montáž elektronických zabezpečovacích systému Fa JABLOTRON

Prodej, návrh, montáž a servis elektronických zabezpečovacích systémů a dalších zařízení pro ochranu majetku a osob. Alarmové systémy různých výrobců pro všechny typy objektů, kamerové systémy, požární, plynové a CO hlásiče, přístupové a docházkové systémy, zvonkové systémy a videotelefony, domácí automatizace, satelitní a anténní technika. Zajištění připojení na pult centralizované ochrany. Montážní partner Jablotron.

Naše firma nabízí služby z odvětví vodo topo plyn - kompletní vytápění, vodoinstalace, kondenzační kotle, tepelná čerpadla, solární sety, zařízení koupelen, akumulační nádrže. Dále jsme certifikovaná firma pro dotační program „Kotlíkové dotace“.

Jsme tu pro Vás již 26 let! Specializujeme se na pobytové zájezdy k moři vlastní dopravou i busem - CHORVATSKO, ITÁLIE, ŘECKO. letecky z Ostravy - ŘECKO,TURECKO. U vybraných zájezdů DĚTI ZCELA ZDARMA. Slevy pro seniory, zajímavé akční nabídky, slevy pro seniory... Máme vlastní autobusový vozový park, zkušené profesionální řidiče, pro firmy a kolektivy zajistíme dopravu dle individuálních požadavků.

Rehabilitace a fyzioterapie Mgr.Šárka Dobešová

Jsme soukromé zdravotnické zařízení, které poskytuje zdravotní služby v oboru fyzioterapiea a léčebného rehabilitačního cvičení.Naše zdravotnické zařízení se zabývá diagnostikou, prevencí a léčbou poruch pohybového aparátu. A to jak u dětí a dospívajících, tak u dospělých. Zaměřujeme se na bolesti, poúrazové a pooperační stavy pohybového aparátu pomocí postupů moderní fyzioterapie.

Čalounické práce všeho druhu