Služby a řemesla

Provádíme elektroinstalační práce. Dále se specializujeme na montáže alarmu a kamer. Zajišťujem revize elektro instalací. Výchozí revize i pravidelné revize. Revize přenosného nářádí, strojů a hromosvodů

Zabýváme se výstavbou v oblasti pozemních staveb a inženýrských sítí. Máme dlouholeté zkušenosti v realizaci rámových dřevostaveb a zděných domů a to jak na klíč, tak pouze dílčích částí stavby.

Denní centrum a Noclehárna Rožnov

Denní centrum a Noclehárna Rožnov je sociální služba určená lidem bez domova. Služby poskytuje společnost Elim Vsetín. Denní centruma Noclehárna Rožnov sídlí v budobě městské policie na Čechově ulici. Denní centrum je lidem bez domova k dospozici pondělí - pátek (mimo svátky) v čase 8:30 - 12:00, 13:00 - 16:00 hodin. Klienti si zde mohou uvařit jídlo, osprchovat se a mimo jiné i využít sociální poradenství. Noclehárna je otevřena denně od 19:00 do 7:00 hodin.

Elektroinstalace bytů, rodinných domů, nebytových prostorů, zajištění revizí.

Mgr. Petr Luljak - Váš průvodce pro osobní rozvoj

Jsem certifikovaný a registrovaný kouč/osobní průvodce v koučinkovém programu Mindset vytvořeném Dr. Ivanem Černohorským na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Poskytuji účinnou pomoc při hledání funkčních řešení nejrůznějších životních situacích s maximálním ohledem na individuální potřeby klientů. Setkávám se s klienty v příjemném prostředí, které jim vyhovuje (čajovna, kavárna, případně v domácím prostředí klientů) podle vzájemné dohody. Neposkytuju esoterické ani psychoterapeutické služby.

Paintball Klub Rožnov pod Radhoštěm z.s.

Paintballové hřiště Naše outdoorové (přírodní) hřiště se nachází u potoka a lesa a je pokryté cca 80 uměle vytvořenými překážkami. Vhodné pro rekreační a military paintball. Na hřišti pro vás máme nachystáno spoustu herních scenářů.Přímo u hřiště se nachází kvalitní odpočinková zóna - pergola, gril, pivo, wc, zahradní sprcha, parkoviště, atd. Standardně je pro Vás připraveno občerstvení (pivo, nealko, klobása) nebo budete chtít připravit něco speciálního (guláš, pečené kolena, gril. maso apod.). Toto je potřeba uvést do poznámky v objednávce. Minimální počet 6 osob. Objednává se buď dopolední nebo odpolední termín, tzn. že každá skupina má pro hru 4-5 hodin vč. občerstvení.

chráněná dílna poskytující služby pro firmy a podnikatele

Mgr. Michaela Zezulková, advokát

Advokátní kancelář poskytující právní služby ve všech odvětvích práva.

Zabezpečovací systémy JABLOTRON

Montáž elektronických zabezpečovacích systému Fa JABLOTRON

Prodej, návrh, montáž a servis elektronických zabezpečovacích systémů a dalších zařízení pro ochranu majetku a osob. Alarmové systémy různých výrobců pro všechny typy objektů, kamerové systémy, požární, plynové a CO hlásiče, přístupové a docházkové systémy, zvonkové systémy a videotelefony, domácí automatizace, satelitní a anténní technika. Zajištění připojení na pult centralizované ochrany. Montážní partner Jablotron.