Realitní kanceláře

Nabízím profesionální osobní přístup, maximální flexibilitu a přesnost, důvěru, jistotu, spolehlivost a právní servis. Několikaletá zkušenost v realitním obchodě při prodeji bytů, domů a pozemků. Prioritou je pro mne rychlý a bezproblémový prodej. Mým cílem je spokojenost klientů, kteří se na naši společnost s důvěrou obrátí i v budoucnu. Klient, který mé služby doporučí dalším lidem, je mou nejlepší vizitkou. Pevně věřím, že mezi nimi budete i Vy a těším se na spolupráci! Průzkumy ukazují, že ti, kteří využijí služeb zkušeného realitního makléře, prodají svoji nemovitost lépe a v kratší době než ti, kteří využijí nezkušeného makléře nebo nemovitost prodávají sami. Jsem Vám k dispozici i pro konzultace při koupi či prodeji Vaší nemovitosti. Ráda Vám poskytnu podporu silné značky a týmu odborníků, kteří mají dlouhodobé zkušenosti.

Reality Kocourek - znalecká a realitní kancelář. Pomůžeme Vám s prodejem, nebo pronájmem bytu, domu, pozemku a jiné nemovitosti. Při prodeji a pronájmu veškerý právní servis a znalecký posudek ZDARMA! Naše služby: -zjištění tržní ceny nemovitosti pro převody a pozůstalosti -zprostředkování úvěrů -správa nemovitosti -kompletní služby při zprostředkování prodeje, koupě, pronájmu s odborným a právním servisem (včetně znaleckých posudků, smluv, zápisů a vkladů do katastru nem., podání daňového přiznání z převodu nemovitostí) -sepsání smluv, plné moci -zprostředkování převodu členských práv -zastřešení Vašeho soukromého prodeje (v případě, že si najdete kupce sami) -řešení exekucí -finanční poradenství v oblasti nemovitostí

Prodáváme nové mobilní domy (mobilheimy) od předních výrobců v cenových relacích cca 650.tis Kč až 1,5 mil. Kč dle výbavy a rozměrů, vykupujeme a dovážíme použité, ale velmi zachovalé mobilní domy ze zahraničí (cca 100 tis. až 600 tis. Kč dle stavu, výbavy a rozměrů). Mobilní domy nazývané též mobilheimy jsou určeny k cenově dostupnému (trvalému, přechodnému či rekreačnímu) bydlení s komfortem dosahujícím úrovně srovnatelné s klasickými domy, resp. byty. Díky variabilnosti provedení a možnosti výběru různých stupňů izolace jsou domy celoročně obyvatelné ve všech klimatických podmínkách, např. v horských, stejně jako v přímořských oblastech. Podvozek vybavený koly zaručuje v případě potřeby okamžitou mobilitu – sezónní stěhování, prodej, zátopové oblasti atd. Pro umístění mobilního domu na pozemku není třeba stavebního povolení. Velká expozice a praktické ukázky mobilních domů v Rožnově pod Radhoštěm (Areál TJ Rožnov (u fotbalového stadionu). Je zde možnost vyzkoušet vše osobně, dokonce i přespání.

Realitní kancelář HP2002 REAL s.r.o. vznikla v roce 2002. Její intenzivní realitní činnost ve městě Rožnov pod Radhoštěm, valašském regionu a okolních oblastech na Moravě jí staví do popředí zájmu ze stran klientů vyhledávajících kvalitní a široké služby. Hledáte nemovitost? Hledáte pomoc? Odborný a profesionální přístup? Zajímají Vás reality? :. Hledáte podnájem? :. Líbí se Vám Rožnov a Vašim snem je chata s nádherným výhledem? Hledáte kancelář? .: To vše díky široké nabídce a nejrychlejšímu přístupu k informacím má realitní kancelář :. HP – REAL je zde jen pro Vás ! Od začátku své působnosti soustřeďuje realitní kancelář, jejíž sídlo je přímo v centru malebného města Rožnov pod Radhoštěm svou energii do komplexních služeb.Reality HP REAL se tak staly synonymem pro opravdový přístup ke klientům, jistotu a úspěch. Realitní kancelář HP-REAL a její činnost míří ke spokojenosti zákazníka, který ví, že při vyslovení slovních spojení reality Rožnov, reality Valašsko, kvalitní služby, zní pouze jedno jméno – HP REAL. To vše díky lidskému přístupu, odbornosti a kvalitní odvedené práci. Stejně jako Radegast má přehled nad krásou našich valašských hor a měst, stejně tak je cílem realitní kanceláře HP – REAL mít přehled nad trhem s nemovitostmi, znát reality na Valašsku, odborně se zajímat o realitní činnost v blízkém i dalekém okolí – to vše pro spokojenost zákazníka, to vše pro informovanost zákazníka a pro jistotu plynoucí z nejširší nabídky na Valašsku.