Styl a krása

Aromaterapie Dita Vojtíková

Masáže a Kosmetika Aromaterapie Od hlavy až k patě… Přijďte k nám zapomenout na starosti, relaxovat a přitom zkrásnět! Srdečně vás zveme do CENTRA KRÁSY ATOK , kde můžete využít komplexních služeb, užít si účinky čerstvé přírodní kosmetiky Original ATOK nádherných vůní a odpočinku v příjemném prostředí. Postaráme se o vás doslova od hlavy až k patě. K dispozici je vám Aromaterapeutická KOSMETIKA ATOK s pestrou nabídkou základní i exkluzivní péče, mnoho druhů MASÁŽÍ a ZÁBALŮ, s kosmetickou péčí o ruce a nohy. Cesta k relaxaci a zdraví Masáž je blahodárný prostředek k uvolnění, relaxaci a upevnění zdraví. Uspěchaná doba, převážně sedavý způsob zaměstnání, nedostatek pohybu, jednostranná zátěž a stres s sebou přinášejí špatné držení těla, bolesti zad a hlavy, únavu a mnoho dalších potíží. Jednou z cest, jak se těchto problémů zbavit, je právě masáž. Skvěle uvolní, harmonizuje a nastartuje ozdravný a regenerační proces organizmu. Uvolněné tělo nám pak pomáhá dosahovat všech denních cílů aktivněji a zároveň s větším klidem. Klasická masáž Sportovní a rekondiční masáže Aromaterapeutická masáž Havajská masáž LOMI LOMI SM systém masáž Masáž lávovými kameny Thajská masáž Čokoládová masáž Tělové ošetření moringa Reflexní terapie Masáže pro rodiče a děti 4 - 12 let a program masáže ve školách MISP Joga pro ženy SM systém

Masáže u Vás doma - Bc. Miroslav Kára

Nabídka masáží pro klienty z Rožnova pod Radhoštěm a širokého okolí. Masér přijede až k Vám domů, přinese s sebou vše potřebné - masážní lehátko, ručníky, profesionalitu a dobrou náladu. V nabídce klasická celková masáž, masáž zad a šíje, medová masáž, baňkování... Cena masáže doma nepřekročí cenu masáže v masážním salónu. A to vše v pohodlí a známém prostředí Vašeho domova.

Rádi bychom Vás pozvali do Studia Proutek v Rožnově pod Radhoštěm. Nabízíme - pomoc při změně životního stylu, kompletní analýzu stravovacích návyků a pitného režimu, měření těla na speciálním přístroji bioelektrickou impedanční metodou, doporučíme optimální stravovací plán, pomůžeme při redukci váhy, přibírání svalové hmoty a udržení si váhy. Pořádáme kurzy Školy správného stravování, minikurzy péče o pleť....Pro koho jsou naše služby vhodné? PRO KAŽNÉHO, KOMU ZÁLEŽÍ NA SOBĚ A CHCE ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOTNÍ STYL K LEPŠÍMU

Kadeřnictví Dolní Bečva

Kadeřnický salon Dolni Bečva Vám nabízí kompletní kadeřnické služby, pohodlí, komfort a práci s těmi nejkvalitnějšími vlasovými produkty italské značky FRAMESI.

Právě se Vám nabízí úplně nová služba kadeřnictví. Již nemusíte nikam dojíždět, Vaše kadeřnice přijede za Vámi. Využít můžete vše od módních střihů, přes kreativní barvení, až po společenské účesy. Více informací na www.kadernicenazavolani.cz nebo mě přímo kontaktujte na tel.732 652 055. Těším se na spolupráci.

Vibrační plošiny fungují úspěšně po celém světě a je jich spousta druhů. Na téměř všech vibračních plošinách však musíte cvičit, možná již máte nějaké zkušenosti s Powerplate, Flabelos, či jinými plošinami. Naše vibrační plošiny VIBROPLACE PRO však fungují na jiném typu vibrací s vyšší amplitudou a přenáší tak vibrace do téměř všech svalů v těle.

V našem profesionálním studiu využíváme poslední technologii solárních zařízení světové značky Ergoline, která čerpá z dlohodobých zkušeností v oblasti solární techniky. Naše solária Vám poskytnou krásné opálení, komfort, pohodlí. Obsluhu zajišťuje vyškolený personál, který vysvětlí jak obsluhu zařízení, tak základní pravidla správného opalování v soláriu podle typu pleti. Otevřeno po - so: 9.00 - 21.00hod. Svým světlem, teplem a energií je slunce základem života lidí, zvířat a rostlin. Slunce stimuluje tělo i duši. Dodává nám sílu, radost ze života, spokojenost, opálenou pleť a zdraví - proto navštivte naše zbrusu nové solární studio.

Přijďte si k nám zasportovat! Široký výběr skupinových cvičení. Privátní lekce dle Vašich požadavků. Víkendové a zahraniční pobyty. Služby výživového poradce, prodej výživových doplňků. Navštivte nás - Manský dvůr, Žerotínova 226, Valašské Meziříčí

Paintart Radka Bidláková

Nádherné nehty za přijatelné ceny, orig.šperky, které nikde jinde nekoupíte, malování obrazů na zeď

Moderní útulný salon v centru města, kde naleznete maximální péči, pohodlí, relaxaci a individuání profesionální přístup. Nabízíme komplexní i nadstandartní ošetření. Hloubkové čištění, barvení, depilace,profi líčení, různé masáže. Hedvábně hladká pleť- čištění pl.diamantovou mikrodermabrazí. Omlazení pleti a léčení různých kožních problémů - galvanická žehlička, bioptronová lampa, laserové ošetření, mezoterapie. Prodej profesionálních přípravků,dárkových poukazů.