Téma: PR články

28 čen

Poznejte kouzlo gastronomického Carvingu

Carving si většina lidí spojuje s lyžováním, ale v gastronomii znamená umění a speciální odvětví. V překladu se jedná o dekorativní vyřezávání do ovoce a zeleniny, říká Antonín Sekyra, který se Carvingu věnuje více než 8 let.

18 čen

Zahradní centrum VM zve na Dny růží

Víte jak správně pěstovat růže a pečovat o ně? O pěstování růží se často říká, že je to umění a věda v jednom. Přijďte se přesvědčit do Zahradního centra Valašské Meziříčí!

01 čen

Finanční poradenství je otázkou přístupu

Mou vizí je zajišťovat lidem z Rožnova pod Radhoštěm a okolí lepší životní podmínky a rozvoj v oblasti osobních financí či bydlení. Říká finanční poradce Ing. Petr Pražák, kterému se staly finance zálibou i prací zároveň.

21 kvě

Zahradní centrum VM zve na Bylinkový týden

Chcete mít po ruce čerstvé vitamíny od jara až do podzimu? Tak je pro vás Bylinkový týden v Zahradním centru jako stvořený. Přijďte se přesvědčit od pátku 25.5. do neděle 3.6.

05 kvě

Zahradní centrum VM zve na Víkend s vůní levandule

Nejromantičtější část Francie – Provence v Zahradním centru! Její kouzlo, bohaté na přírodní krásy, vůně a chutě přeneseme od pátku 11. do neděle 13.5. do Zahradního centra Valašské Meziříčí.

23 dub

Zahradní centrum VM zve na Truhlíkové mámení

Jaro je konečně tady a s ním i spousta pestrobarevných voňavých květin, kterými se můžeme kochat nejen venku na záhoně, ale můžeme si s nimi oživit i interiér.

11 bře

Zahradní centrum Valašské Meziříčí zve na Jarní tvoření

Probouzíme domovy do jarní nálady, u nás si můžete vytvořit aranžmá s radou a pomocí od našich floristek a zahradnic. Zabavíme i vaše děti! Přijďte se podívat na Jarní tvoření do ZCVM!

10 úno

Zahradní centrum Valašské Meziříčí zve na Výstavu orchidejí

Krása orchidejí je téměř nedotknutelná, jsou okázalé a něžné. Přijďte se podívat na prodejní výstavu do ZCVM!

21 led

Účetnictví v pohodě, pro všechny a bez starostí

Vedení kompletního účetnictví, mzdovou agendu či všeobecné administrativní úkony nabízí Monika Pavlíčková nejen klientům z Rožnovska, ale z celé České republiky.

03 led

Amerika v Rožnově. Zaskočte na originální HOT DOG do Bronxu!

Krásně křupavé hot dogy vyrobené z čerstvých surovin nebo speciální svrchně kvašené pivečko. Na tyto a další lahodné pokrmy zve návštěvníky streetfoodové bistro Bronx DOGS v Rožnově pod Radhoštěm.

01 lis

V areálu Rožnovského pivovaru se otevře nová školka

Pohádková školička Slůně, to je název nově vznikající školky v Rožnově pod Radhoštěm. Svou činnost zahájí od nového roku 2018 a již nyní zve veřejnost na Den otevřených dveří!