Téma: PR články

11 srp

Videoreklama! Nová služba portálu Rožnovák.cz

První video-reklamní služba na Valašsku je tady! Oslovte tisíce lidí prostřednictvím krátkého poutavého videospotu, který natočíme přímo u Vás! Natočíme, sestříháme, vyprodukujem, podpoříme. Tož co, jdem na to?

05 led

Jak nejčastěji investují naši klienti 1.000.000,- ?

Jmenuji se Jakub Říha a rád bych Vám představil, jak vypadá profesionální investiční poradenství, které děláme v IQMoney v Rožnově pod Radhoštěm.

10 pro

Prodej vánočních stromků Staré Zubří

Přijeďte za námi na Zemanky a vyberte si ten Váš! Těšíme se na Vaši návštěvu!

12 pro

Prodej krásných vánočních stromků – stříbrný smrk

Sháníte krásný vánoční stromeček? Na plantáži ve Starém Zubří si jistě vyberete!

03 pro

Ochutnejte Distribution.cool

V Rožnově pod Radhoštěm, v Zubří a nově i na Dolní Bečvě startuje nový projekt Distribution.cool, který si klade za cíl minimalizaci jednorázových obalů v naší denní spotřebě.

02 říj

Jsme tu Všichni kamarádi, naši Zemi máme rádi

MŠ 1. máje 1153 zahájila ve školním roce 2018/2019 projekt s názvem: „Jsme tu Všichni kamarádi, naši Zemi máme rádi.“ Projekt měl naučit děti chránit matičku zemi a umět se o ni starat.

14 lis

Zahradní centrum VM zve na Adventní dílnu

Vánoce se nezadržitelně blíží! Nejen na Adventní dílnu ale i na večer s vánoční atmosférou, se mohou návštěvníci již brzy těšit v Zahradním centru Valašské Meziříčí.

03 říj

Zahradní centrum VM zve na Dýňové slavnosti

Podzim je obdobím sklizně oblíbených dýní, které mají nejen v kuchyni mnohostranné využití a jejich velkou výhodou je, že se dají uskladnit na dlouhou dobu. Přijďte se podívat na Dýňové slavnosti do Zahradního centra!

23 zář

Zahradní centrum VM zve na Zelobraní

Milujete zelí? Zahradní centrum Valašské Meziříčí připravilo pro své návštěvníky speciální akci s názvem Zelobraní se speciálním programem!

05 zář

Zahradní centrum VM zve na Výstavu kaktusů a pokojových rostlin

Od 14. do 23. září ve Valmezu zazáří Výstava kaktusů a pokojových rostlin. O víkendu 15. a 16.9. se mohou návštěvníci těšit na tvoření pro malé i velké!

28 čen

Poznejte kouzlo gastronomického Carvingu

Carving si většina lidí spojuje s lyžováním, ale v gastronomii znamená umění a speciální odvětví. V překladu se jedná o dekorativní vyřezávání do ovoce a zeleniny, říká Antonín Sekyra, který se Carvingu věnuje více než 8 let.

18 čen

Zahradní centrum VM zve na Dny růží

Víte jak správně pěstovat růže a pečovat o ně? O pěstování růží se často říká, že je to umění a věda v jednom. Přijďte se přesvědčit do Zahradního centra Valašské Meziříčí!

01 čen

Finanční poradenství je otázkou přístupu

Mou vizí je zajišťovat lidem z Rožnova pod Radhoštěm a okolí lepší životní podmínky a rozvoj v oblasti osobních financí či bydlení. Říká finanční poradce Ing. Petr Pražák, kterému se staly finance zálibou i prací zároveň.

21 kvě

Zahradní centrum VM zve na Bylinkový týden

Chcete mít po ruce čerstvé vitamíny od jara až do podzimu? Tak je pro vás Bylinkový týden v Zahradním centru jako stvořený. Přijďte se přesvědčit od pátku 25.5. do neděle 3.6.

05 kvě

Zahradní centrum VM zve na Víkend s vůní levandule

Nejromantičtější část Francie – Provence v Zahradním centru! Její kouzlo, bohaté na přírodní krásy, vůně a chutě přeneseme od pátku 11. do neděle 13.5. do Zahradního centra Valašské Meziříčí.

23 dub

Zahradní centrum VM zve na Truhlíkové mámení

Jaro je konečně tady a s ním i spousta pestrobarevných voňavých květin, kterými se můžeme kochat nejen venku na záhoně, ale můžeme si s nimi oživit i interiér.

11 bře

Zahradní centrum Valašské Meziříčí zve na Jarní tvoření

Probouzíme domovy do jarní nálady, u nás si můžete vytvořit aranžmá s radou a pomocí od našich floristek a zahradnic. Zabavíme i vaše děti! Přijďte se podívat na Jarní tvoření do ZCVM!

10 úno

Zahradní centrum Valašské Meziříčí zve na Výstavu orchidejí

Krása orchidejí je téměř nedotknutelná, jsou okázalé a něžné. Přijďte se podívat na prodejní výstavu do ZCVM!

21 led

Účetnictví v pohodě, pro všechny a bez starostí

Vedení kompletního účetnictví, mzdovou agendu či všeobecné administrativní úkony nabízí Monika Pavlíčková nejen klientům z Rožnovska, ale z celé České republiky.

03 led

Amerika v Rožnově. Zaskočte na originální HOT DOG do Bronxu!

Krásně křupavé hot dogy vyrobené z čerstvých surovin nebo speciální svrchně kvašené pivečko. Na tyto a další lahodné pokrmy zve návštěvníky streetfoodové bistro Bronx DOGS v Rožnově pod Radhoštěm.