Do Rožnova opět zavítá Garden Food Festival
Milovníci dobrého jídla, těšte se! Po úspěšné loňské premiéře se do Rožnova vrací oblíbený Garden Food Festival. Výběr těch nejlepších dobrot a pití budeme moci ochutnat již brzy a to ve dnech 25. a 26. května.

Svátek dobrého jídla a pití Garden Food Festival se letos odehraje opět i v Rožnově pod Radhoštěm. Během víkendu 25. a 26. května se představí v Městském parku, stejně jako v loňském roce. Na své si přijdou příznivci vybraných delikates i tradiční české kuchyně. Organizátoři podporují místní výrobce a farmáře, regionální potraviny a značky, cestovní ruch ve městě i kraji, propagují gastroturistiku. Akce současně přináší nové trendy v gastronomii, ukazuje zajímavé koncepty, přiváží špičkové kuchaře a kvalitní hudební představení.

Rožnov se připravuje na nápor návštěvníků

Stejně jako loni bude k dispozici přehledná mapka všech více než dvaceti parkovacích ploch ve městě, která bude k dostání v Turistickém informačním centru na Masarykově náměstí. Také ji řidiči budou dostávat při příjezdu do města.

Přijede i jeden z porotců populární soutěže MasterChef Česko Radek Kašpárek

„Radek je fanouškem moderní kuchyně s důrazem na přímočarou a nepřikrášlovanou prezentaci surovin. Bez zbytečných okolků servíruje silné chutě, a jeho pojetí pokrmů jsou často velmi neočekávaná. Jeho restaurace Field získala v roce 2016 michelinskou hvězdu a už ji dvakrát obhájila,“ upozornil na hvězdu festivalu jeho ředitel Dušan Neumann.  

Vstupenky jsou již nyní v předprodeji, objednávat je můžete na www.gardenfoodfestival.cz. Ve všech festivalových areálech bude opět platit jednotná festivalová měna – grešle.

Jak to vypadalo na Garden Food Festivalu v roce 2018 si můžete přečíst v mé recenzi.