Šéf míří do Rožnova a park bude praskat ve švech!
Tisíce lidí se ve dnech 30.června a 1.července těší na velkou gastronomickou show Garden Food Festival, které nebude šéfovat nikdo jiný, než oblíbená kuchařská legenda Zdeněk Pohlreich!

Nejchutnější festival jídla a pití na Moravě poprvé na Valašsku! Zkoušíte rádi exotické delikatesy? Nebo milujete spíše tradiční českou a regionální kuchyni? Ať tak či tak Garden Food Festival, akce s vynikajícím renomé a tradicí od roku 2015, vám nabídne dostatek speciálních a nezapomenutelných gastronomických zážitků.

Hlavní kuchařskou hvězdou bude jako tradičně „šéf“ Zdeněk Pohlreich, jehož vystoupení naživo jsou ještě zajímavější, vtipnější a „šťavnatější“ než v televizních show. Objeví se však i další výrazné osobnosti gastronomické scény z regionálních i známých tuzemských restaurací. Například herečka a spisovatelka Markéta Hrubešová letos nejen předvede své kuchařské umění, ale bude i moderátorkou festivalového programu.

Vstupné

Předprodej 100,-Kč, na místě 150,-Kč. Vstupné nezahrnuje tzv. grešle, ty si návštěvník přikoupí až na místě. Jedna grešle představuje 25,-Kč, jedno jídlo bude vycházet na zhruba dvě, čtyři nebo šest grešlí.

1200 parkovacích míst a speciální mapa

Město Rožnov pod Radhoštěm v rámci příprav rozšíří parkovací plochy až o 1200 míst celkem ve třech ulicích. Jedná se o ulice Pionýrská, Bezručova a Tyršovo nábřeží. Pro návštěvníky akce je připravena také speciální mapa, kterou budou strážníci rozdávat návštěvníkům při příjezdu do města.

Městský park bude v rámci příprav uzavřen

Vzhledem k přípravám akce se město rozhodlo od čtvrtku 28.června městský park zcela uzavřít.

Videopozvánka na akci