Zažijte kouzelné Vánoce v Rožnově
V Rožnově pod Radhoštěm zažijete atmosféru pravých českých Vánoc. Návštěvníci si přijdou na své například na Vánočních trzích na Masarykově náměstí nebo třeba na Vánočním jarmarku v Dřevěném městečku.

Bohatý kulturní program, krásný vánoční strom, stánky s nabídkou tradičních řemeslných dárků nebo vystoupení folklórních souborů, to vše připravili pořadatelé v rámci akce Vánoční trhy v Rožnově pod Radhoštěm. Chybět nemůže hlavně svařáček, punč či lahodná horká medovina. Vánoce mají být především svátky klidu a pohody, svátky plné úsměvů a rodinných setkání.

Pokud chcete zažít opravdu pravé české Vánoce, navštivte Vánoční jarmark v Dřevěném městečku. Již při vstupu do areálu na vás dýchne atmosféra staré doby, kterou si zamilujete. Pro ty, kteří mají rádi Vánoce v akčnějším duchu, je připraveno vystoupení rockové kapely z Pardubic Vypsaná Fixa. Kapela vystoupí v rámci Vánočních trhů v pátek 14. prosince na Masarykově náměstí.

Zpíváte rádi koledy? Pak můžete na svátek svatého Štěpána navštívit Kostel sv. Anny a užít si tak neopakovatelnou vánoční atmosféru zpěvěm o štěstí a zdraví v rámci akce Štěpánská koleda.