Garden Food Festival 2018 v Rožnově!
Městský park

Nejchutnější festival jídla a pití na Moravě poprvé na Valašku! Zkoušíte rádi exotické delikatesy? Nebo milujete spíše tradiční českou a regionální kuchyni? Ať tak či tak Garden Food Festival, akce s vynikajícím renomé a tradicí od roku 2015, vám nabídne dostatek speciálních a nezapomenutelných gastronomických zážitků.

Představíme vám zajímavé kulinářské koncepty z celé republiky i ze zahraničí, ale ochutnáte i farmářské a lokální produkty, destiláty, tuzemská i zahraniční vína či produkty z minipivovarů.

V parku bude vařit Zdeněk Pohlreich

Hlavní kuchařskou hvězdou bude jako tradičně „šéf“ Zdeněk Pohlreich, jehož vystoupení naživo jsou ještě zajímavější, vtipnější a „šťavnatější“ než v televizních show. Objeví se však i další výrazné osobnosti gastronomické scény z regionálních i známých tuzemských restaurací. Například herečka a spisovatelka Markéta Hrubešová letos nejen předvede své kuchařské umění, ale bude i moderátorkou festivalového programu.

Přestože i letos bude festivalovou měnou grešle, na rozdíl od předchozích ročníků již nebude nutné disponovat její papírovou podobou. Díky moderním elektronickému systému tak bude ochutnávání dobrot mnohem pohodlnější. Podrobný program zveřejníme měsíc před akcí.

Kdy

30.6 - 1.7.2018  10:00 - 18:00 hod.