T klub má nového ředitele. Sobotka nahradí Vičarovou
Agentura, která organizuje kulturní a společenské akce města Rožnov pod Radhoštěm má nového ředitele, stal se jim Jakub Sobotka, nahradí tak dosavadní ředitelku Lenku Vičarovou.

Na jaře letošního roku proběhlo pravidelné komplexní hodnocení pracovní činnosti ředitelky TKA a na základě doporučení hodnotící komise se vedení města dohodlo na vypsání konkurzu na post nového ředitele T klubu.

Jakub Sobotka, grafik a fotograf, bude na pozici nového ředitele T klubu - kulturní agentury od 1.března 2019. Rozhodla se tak rada města Rožnov pod Radhoštěm. Nově nastupující ředitel bude mít kromě vedení T klubu, přípravy kulturních a společenckých akcí města také za úkol spolupracovat na přípravě kulturní strategie města.

Lence Vičarové patří poděkování za mnohaletou práci v oblasti kultury města.

T klub je příspěvkovou organizací města Rožnova pod Radhoštěm a nabízí pestrou škálu pořadů pro návštěvníky všech věkových kategorií od reprodukované hudby, přes divadla, pořady pro děti, výstavy, besedy či promítání Klubu cestovatelů až po koncerty různých žánrů. Od 1.ledna 2008 je provozovatelem kina Panorama a od 1.září 2018 je provozovatelem hudebního klubu Vrátnice.