Služby a řemesla

Provádíme elektroinstalační práce. Dále se specializujeme na montáže alarmu a kamer. Zajišťujem revize elektro instalací. Výchozí revize i pravidelné revize. Revize přenosného nářádí, strojů a hromosvodů

Zabýváme se výstavbou v oblasti pozemních staveb a inženýrských sítí. Máme dlouholeté zkušenosti v realizaci rámových dřevostaveb a zděných domů a to jak na klíč, tak pouze dílčích částí stavby.

Denní centrum a Noclehárna Rožnov

Denní centrum a Noclehárna Rožnov je sociální služba určená lidem bez domova. Služby poskytuje společnost Elim Vsetín. Denní centruma Noclehárna Rožnov sídlí v budobě městské policie na Čechově ulici. Denní centrum je lidem bez domova k dospozici pondělí - pátek (mimo svátky) v čase 8:30 - 12:00, 13:00 - 16:00 hodin. Klienti si zde mohou uvařit jídlo, osprchovat se a mimo jiné i využít sociální poradenství. Noclehárna je otevřena denně od 19:00 do 7:00 hodin.

Elektroinstalace bytů, rodinných domů, nebytových prostorů, zajištění revizí.

Mgr. Petr Luljak - Váš průvodce pro osobní rozvoj

Jsem certifikovaný a registrovaný kouč/osobní průvodce v koučinkovém programu Mindset vytvořeném Dr. Ivanem Černohorským na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Poskytuji účinnou pomoc při hledání funkčních řešení nejrůznějších životních situacích s maximálním ohledem na individuální potřeby klientů. Setkávám se s klienty v příjemném prostředí, které jim vyhovuje (čajovna, kavárna, případně v domácím prostředí klientů) podle vzájemné dohody. Neposkytuju esoterické ani psychoterapeutické služby.

Paintball Klub Rožnov pod Radhoštěm z.s.

Paintballové hřiště Naše outdoorové (přírodní) hřiště se nachází u potoka a lesa a je pokryté cca 80 uměle vytvořenými překážkami. Vhodné pro rekreační a military paintball. Na hřišti pro vás máme nachystáno spoustu herních scenářů.Přímo u hřiště se nachází kvalitní odpočinková zóna - pergola, gril, pivo, wc, zahradní sprcha, parkoviště, atd. Standardně je pro Vás připraveno občerstvení (pivo, nealko, klobása) nebo budete chtít připravit něco speciálního (guláš, pečené kolena, gril. maso apod.). Toto je potřeba uvést do poznámky v objednávce. Minimální počet 6 osob. Objednává se buď dopolední nebo odpolední termín, tzn. že každá skupina má pro hru 4-5 hodin vč. občerstvení.

chráněná dílna poskytující služby pro firmy a podnikatele

Mgr. Michaela Zezulková, advokát

Advokátní kancelář poskytující právní služby ve všech odvětvích práva.

Zabezpečovací systémy JABLOTRON

Montáž elektronických zabezpečovacích systému Fa JABLOTRON

Prodej, návrh, montáž a servis elektronických zabezpečovacích systémů a dalších zařízení pro ochranu majetku a osob. Alarmové systémy různých výrobců pro všechny typy objektů, kamerové systémy, požární, plynové a CO hlásiče, přístupové a docházkové systémy, zvonkové systémy a videotelefony, domácí automatizace, satelitní a anténní technika. Zajištění připojení na pult centralizované ochrany. Montážní partner Jablotron.

Naše firma nabízí služby z odvětví vodo topo plyn - kompletní vytápění, vodoinstalace, kondenzační kotle, tepelná čerpadla, solární sety, zařízení koupelen, akumulační nádrže. Dále jsme certifikovaná firma pro dotační program „Kotlíkové dotace“.

Jsme tu pro Vás již 26 let! Specializujeme se na pobytové zájezdy k moři vlastní dopravou i busem - CHORVATSKO, ITÁLIE, ŘECKO. letecky z Ostravy - ŘECKO,TURECKO. U vybraných zájezdů DĚTI ZCELA ZDARMA. Slevy pro seniory, zajímavé akční nabídky, slevy pro seniory... Máme vlastní autobusový vozový park, zkušené profesionální řidiče, pro firmy a kolektivy zajistíme dopravu dle individuálních požadavků.

Rehabilitace a fyzioterapie Mgr.Šárka Dobešová

Jsme soukromé zdravotnické zařízení, které poskytuje zdravotní služby v oboru fyzioterapiea a léčebného rehabilitačního cvičení.Naše zdravotnické zařízení se zabývá diagnostikou, prevencí a léčbou poruch pohybového aparátu. A to jak u dětí a dospívajících, tak u dospělých. Zaměřujeme se na bolesti, poúrazové a pooperační stavy pohybového aparátu pomocí postupů moderní fyzioterapie.

Čalounické práce všeho druhu

Nabízím ošetření všech typů pleti francouzskou kosmetikou Gernétic, masáž obličeje a dekoltu, úpravu obočí, barvení řas a obočí, orientální depilace a depilace voskem, prodej přípravků Karla Hádka.

Zajištujeme kompletní stavby na klíč od projektu až po stavbu. Provádíme zednické práce , instalatérské práce, elektromontážní práce, sádrokartonářské práce, podlahy , fasády

Nabízíme čištění komínových průduchů včetně výberu sazí a vystavení kontrolní zprávy dle nařízení vlády č.91/2010. Prohlídky komínových průduchů inspekční kamerou. Měření komínového tahu. Vložkování a opravy komínů. Kompletní servis spalinových cest

Ing. Oldřich Sobek - STATIKA

Stavebně technické posudky staveb (předprojektové, při prodeji apod.),projekty bytových jader a výřezů v panelových domech, projekty statiky stavebních konstrukcí (beton, ocel, dřevo, sklo apod.), projekty revitalizace (vč. zateplení) panelových budov, zakládání staveb.

- Odhalí místa s největšími úniky energie, vady izolace, tepelné mosty, vlhkost. - Revize provedených zateplení, výměny oken, izolací novostavby nebo přístavby. -Měření objektu před rekonstrukcí s doporučením vhodné tepelné izolace. -Kontrola a odhalení vadných článků fotovoltaických panelů.

Kamenictví Lindner - specialista v oblasti výroby pomníků

Jsme jediné kamenictví ve Valašském Meziříčí a okolí s kamenickou provozovnou a stroji pro opracování a leštění kamene.(mostová pila na kámen,leštička, frézovací stoj, pískovací stroj, gravírovací stroj a další) Zhotovujeme sekání a pískování písma do kamene vč.povrchové úpravy. Vyrábíme jak žulové pomníky vč.montáže, základů a doplňků, tak i do interiéru žulové parapety, schody, obklady krbů, kuchyňské pracovní desky atd. Více na www.kamenictvitom.cz