Rožnovský producent míří do světa elektronické hudby
Hudební skladatel, producent a multiinstrumentalista Adam Uličný z Rožnova, který vystupuje pod pseudonymem Adams, vydává svůj nový singl Infero v originální produkci. Jaké má plány?

Rožnovan Adam Uličný se svou skladbou Infero míří do světa elektronické hudby. Singl Infero, jak napsal uznávaný server elektronické taneční hudby EDM House, je hymna nejvyšší doby v celé své slávě. Singl se svým uspořádáním a nezaměnitelnou melodií zachycuje trend moderní doby. Hustá a nekompromisní kapka bigroomu kombinovaná s přitažlivými tóny připomínajícími filmovou hudbu vyvolává mrazivé pocity.

Jako producent, Adams rád vkládá do své hudby emoce a pocity, aby sdělil, jak se může on a posluchač cítit v daném okamžiku. "Hudba v sobě musí mít skryté emoce, které v tu pravou chvíli předá posluchači. Tím vznikne určité neviditelné spojení - harmonie" - řekl o své tvorbě Adam.

Celkově je tento singl určen k mainstage festivalům po celém světě. Nezapomeňte v roce 2020 tohoto nadcházejícího producenta pečlivě sledovat, napsal server EDM House

Třicetičtyřletý rodilý Ostravák chce svou tvorbu posunout za hranice České republiky, nyní už chystá další singl, ke kterému plánuje natočit videoklip.

Poslechněte si nový singl Infero níže