Rožnovák.cz slaví 8. narozeniny
První, nezávislý informační portál města Rožnov pod Radhoštěm Rožnovák.cz slaví své 8. narozeniny! Za dobu provozu jej navštívilo 900 000 návštěvníků, kteří zobrazili bezmála 2 300 000 stránek.

Přesně 20.10.2010 symbolicky ve 20 hodin a 10 minut byl portál Rožnovák.cz spuštěn do internetového světa. Protože žádný rožnovský portál tohoto typu neexistoval, přilákal Rožnovák.cz mnoho zvídavých návštěvníků a příznivců a jejich počet stále roste. Rožnovák.cz pravidelně přináší vždy aktuální informace o dění nejen v Rožnově ale z celého regionu, tipy na zajímavé akce, kulturní tipy, přehled o firmách či službách a další užitečné informace.

Návštěvníci zde kromě informací naleznou jedinečný pohled z webkamery, kterou Rožnovák.cz provozuje. Webkamera poskytne krásný panoramatický pohled na Rožnov a tak je návštěvník, který je třeba ze vzdáleného města v obraze, jaké je v Rožnově aktuální počasí.

V roce 2016 se stal Rožnovák.cz registrovanou ochrannou známkou. Je oblíbeným vyhledávaným místem na internetu a jeho dosah umí přilákat až 1300 návštěvníků za jeden jediný den. Rožnovák.cz děkuje svým věrným i novým návštěvníkům, všem inzerentům a slibuje, že i nadále bude vaší bezkonkurenční jedničkou.

Portál během svého provozu prošel nejen grafickou ale i technickou obměnou, tak aby se návštěvník cítil co nejpříjemněji.

Původní podoba portálu

Původní podoba portálu