Rožnov čekají uzavírky až do konce června
Ve dvou frekventovaných lokalitách v centru města Rožnov pod Radhoštěm - na místních komunikacích ul. Čechova a Nerudova budou v příštích měsících probíhat opravy kanalizace.

Ve dvou lokalitách v centru města Rožnov pod Radhoštěm - na místních komunikacích ul. Čechova a Nerudova budou v příštích měsících probíhat opravy kanalizace. Opravy budou probíhat po etapách od 15. března do 30. června 2021. Každá z dotčených ulic bude vzhledem k malé šířce komunikace v době oprav úplně uzavřena. Připraveny a značeny budou objízdné trasy.

V obou komunikacích budou probíhat výkopové práce a vzhledem k šířkovým podmínkám řešených komunikací budou tyto úplně uzavřeny. Realizace bude probíhat v období od 15. března do 30. června 2021 po etapách.

Objízdná trasa ul. Nerudova(uzavřena od 15.3 – 15.5.2021) : Objízdná trasa bude vedena od Masarykova náměstí přes místní komunikaci ul. Palackého, silnici III/48611 – ul. Palackého, a místních komunikacích ul. B. Němcové a ul. Čechova.

Objízdná trasa ul. Čechova (uzavřena 12.4 – 30.6.2021) : objízdná trasa bude vedena po místních komunikacích ul. Nerudova, ul. Palackého, silnici III/48611 – ul. Palackého a místních komunikacích ul. B. Němcové, ul. Julia Fučíka a ul. Čechova.

Nákresy

cechova nerudova