Práce na Rožnovsku

Přidat inzerát zdarma

Do našich nově rekonstruovaných provozů kavárny a hospůdky vybavené nejnovějšími technologiemi hledáme laskavé a dynamické kolegy na HPP i na nejen letní BRIGÁDU. Přijďte se podílet na rozvoji toho nejlepšího, co kavárenství nabízí. Za to garantujeme luxusní pracovní odměny, jisté sezonní bonusy, podíly na prodejích, spropitné, sick day navíc, stáže v kavárnách Ivety Fabešové IF Café v Praze, další sebevzdělávání, výjezdní zasedání v TOP resturacích a hotelích v ČR, baristický kurs, pravidelné návštěvy lázní, montessori školka pro děti zaměstnanců zdarma přímo v dětském centru pivovaru a další výhody, které u nás zaměstanci pobírají.

zobrazeno: 274x
21 bře
zobrazeno: 47x

Hledáme brigádnici/brigádníka. Staň se součástí našeho týmu. Své životopisy posílejte na email .

zobrazeno: 47x
21 bře
zobrazeno: 28x

Přjmeme servírku do kavárny u Libuše na hpp. Krátký dlouhý týden .

zobrazeno: 28x
20 bře
zobrazeno: 31x

Pekárná Vigantice hledá pekaře/pekařku na hpp . Nemusí být vyučen zaučíme . Bliší informace na telefonu 571655015,602513503

zobrazeno: 31x
20 bře

Přijmeme dělníka do kovovýroby - práce na lise, dělících strojích, obrušování svárů a pod., praxe v kovovýrobě vítána, není podmínkou. Bližší informace osobně.

zobrazeno: 24x
19 bře

Provádíme kompletní zednické-obkladačské práce jako OSVČ,výstavba RD,rekonstrukce bytů s dodávkou materiálu a odvozem suti.

zobrazeno: 11x
19 bře
zobrazeno: 54x

Hledám kolegyni prodavačku- brigadnici do prodejny Cyrilovo pekařství na ulici Meziřičská v ROŽNOVĚ.Info na tel.774856373 nebo na prodejně.

zobrazeno: 54x
17 bře

Bistro v Rožnově hledá stabilní výpomoc na DPP. Jedná se o práci zahrnující přípravu zeleniny, pomoc při výdeji jídel přes obědy, úklid atd. Práce je v příjemném prostředí a přátelském kolektivu. Nástup možný ihned.

zobrazeno: 66x
16 bře
zobrazeno: 46x

Nabízíme brigádu v letních měsících červenec,srpen v bufetu v kempu u koupaliště v Rožnově p.R. Praxe není podmínkou, rádi zaškolíme.

zobrazeno: 46x
12 bře
zobrazeno: 49x

Hledám brigádu na prázdniny popř. i před na víkendy . Je mi 18 a studuji střední školu. Jsem milá, komunikativní, manuálně zručná...Mám zkušenosti s obsluhou bufetů s přípravou jídla, ale nebráním se učení nových věcí a získání zkušeností. Budu ráda za jakoukoli nabídku.

zobrazeno: 49x
11 bře
zobrazeno: 49x

Hotel SportArtCentrum přijme pohodového, veselého a pracovitého kolegu na pozici číšník/ servírka. Více informací na tel.: 773750674

zobrazeno: 49x
08 bře
zobrazeno: 77x

Příjmeme brigádníka na pomocné stavební - klempířské práce. Nástup možný ihned.

zobrazeno: 77x
08 bře
zobrazeno: 49x

Přijmeme ihned číšníka/barmana na HPP nebo i na brigádu do CityClubu v Rožnově.

zobrazeno: 49x
07 bře

Hledáme nové členy do našeho týmu. Nabízíme práci v příjemném prostředí a v super kolektivu. Práce je určena pro pobiratele invalidního důchodu. Nabízíme dostatečné zaškolení a zkrácený úvazek. Jedná se o práci na pokladně i na prodejně. Využijte svou šanci a přidejte se k nám ? Pro bližší informace volejte 739 324 819.

zobrazeno: 67x
05 bře
zobrazeno: 31x

Kuchař: 35 let praxe- hotovky, minutková, steaky, gril, rauty, catering, tvorby menu a prezentace. Ekonomický přehled (food cost), sledování a vyhodnocování výsledků, Zkušenost s vedením kuchyně (šéfkuchař), skladu, HACCP, ovládající moderní technologie. Věk 55 let, zdravý. Po přestěhování do Rožnova p/R rád přijmu: 8 hod pracovní dobu v plném nasazení, volné víkendy, odpovídající mzdu.

zobrazeno: 31x
04 bře

Hledáme výpomoc s péčí (procházky, povídání, čtení, základní hygiena a další) o naší babičku (92 let ) v odpoledních hodinách, jeden den v týdnu (případně soboty, neděle), cca 2-3 hodiny. Dolní Bečva. Pro vice informaci si prosím zavolejte.

zobrazeno: 46x
03 bře
zobrazeno: 62x

Relax Kačera Prostřední Bečva hledá: do naší restaurace hledáme kolegy na pozici Servírka. Nabízíme férové jednání,slušné finanční ohodnocení, možnost profesního růstu. Požadujeme zkušenosti v oboru a svědomitost. Nástup možný ihned. HPP,VPP nebo dohodou. Do naší restaurace hledáme kolegy na pozici Pomocná kuchařka. Nabízíme férové jednání, slušné finanční ohodnocení. Možnost profesního růstu. Požadujeme svědomitost. Nástup možný ihned na HPP,VPP nebo dohodou. Hledáme brigádníky na letní sezónu nebo víkendy. Nabízíme férové jednání, slušné finanční ohodnocení. Požadujeme svědomitost. Vhodné i pro ženy na MD.

zobrazeno: 62x
02 bře
zobrazeno: 48x

dobrý den stále hledám práci v Rožnově pod Radhoštěm a okolí na 5 - 6 hodin .brigádu nebo nastaly pracovní poměr za jakoukoliv nabídku budu vděčná můžete mi psát na meila .vyhnankova111@email.cz nebo tel číslo 722 298 055 jen SMS za volam zpět .děkuji Blinkova

zobrazeno: 48x
01 bře
zobrazeno: 22x

Hledám práci na ranní směny. Jsem pracovitá, manuálně vzručná , kreativní, učenlivá, mám ráda děti. Jsem ochotná si dodělat i případný kurz k vykonavání práce.

zobrazeno: 22x
01 bře
zobrazeno: 348x

Anděl penzion & cafe přijme spolehlivého človíčka do obsluhy kavárny na krátký x dlouhý týden - pracovní doba 10:30 - 20:30 hodin. Možnosti přivýdelku také při přípravě snídaní pro naše ubytované hosty v době 7:00 - 10:30 ráno. Hledáme také brigádníky na výpomoci do kavárny - vhodné pro studenty apd. Hlaste se nám...

zobrazeno: 348x