Práce na Rožnovsku

Přidat inzerát zdarma

Sládek Rožnovského pivovaru vypisuje výběrové řízení na pozici sklepmistra. Práce na spilce, v ležáckých sklepích, stáčení tanků a sudů, stáčírna lahví, vedení sklepního hospodářství. Důležitý je vztah k pivu, chuť pracovat a laskavost. Vše ostatní naučíme. plný nebo částečný úvazek - HPP/DPP.

zobrazeno: 2275x
13 led

Do chráněné dílny v Rožnově hledáme administrativního pracovníka/-ci se znalostí podvojného účetnictví, fakturace a zpracování mezd. Nabízíme práci na zkráceny úvazek. Místo je možné obsadit jen zaměstnanci s ČID. Bližší informace budou sděleny osobně.

zobrazeno: 29x
12 led
zobrazeno: 22x

Nabízím provedení zednických prací, obklady, dlažby, sádrokartony, zateplování, zámkové dlažby, celkové rekonstrukce. 15 let praxe, spolehlivost!

zobrazeno: 22x
10 led
zobrazeno: 16x

Hotel v Rožnově pod Radhoštěm hledá číšníka / servírku, praxe v oboru nutná. Požadujeme flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost.

zobrazeno: 16x
07 led
zobrazeno: 138x

Hledáme operátora výroby pro kompletaci výrobků. Zajímavé finanční ohodnocení.

zobrazeno: 138x
07 led
zobrazeno: 43x

Práce v kuchyni a příprava burgerů. Kuchařská praxe výhodou, není však podmínkou. Vše potřebné naučíme. Více na http://www.burgeryroznov.cz/prace-u-nas

zobrazeno: 43x
02 led
zobrazeno: 36x

hledáme brigádníky na rozvoz pizzy , pátek - sobota - neděle / 17 - 21h

zobrazeno: 36x
02 led
zobrazeno: 41x

Do turistické chaty Brian přijmeme do týmu servírku/číšníka na HPP nebo i brigádně. Pracovní doba krátký/dlouhý týden. Požadujeme příjemné vystupování a spolehlivost. Praxe není nutná, rádi vás zaučíme. Nástup možný ihned. Více informací na telefonu: 604204110

zobrazeno: 41x
27 pro

hledám kolegu/kolegini do nové jídelny zaměřené na zdravou a vegetariánskou kuchyni praxe vítána .

zobrazeno: 83x
23 pro
zobrazeno: 109x

Do zubní ordinace v Rožnově pod Radhoštěm přijmeme zubní instrumentářku.

zobrazeno: 109x
20 pro

Dobrý den, sháním práci pro maminku. Nejlépe práce z domu, popřípadě na zkrácený úvazek. Za případné nabídky moc děkuji.

zobrazeno: 92x
20 pro
zobrazeno: 41x

Hledáme účetní s praxí. Požadujeme flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost. Nástup možný ihned

zobrazeno: 41x
19 pro
zobrazeno: 57x

Hledáme servírku/číšníka do Řecké restaurace El Greco. Nástup v lednu 2020, požadujeme praxi, spolehlivost.

zobrazeno: 57x
19 pro

Hotel v Rožnově pod Radhoštěm hledá pomocnou sílu do kuchyně. Požadujeme samostatnost, spolehlivost , flexibilitu. Nástup možný ihned.

zobrazeno: 84x
18 pro
zobrazeno: 53x

Do našeho týmu hledáme pomocnou kuchařku, plat 170,-Kč/hod.

zobrazeno: 53x
17 pro
zobrazeno: 57x

Naše menší podlahářská firma hledá externí brigádníky v oblasti zajištění a zpracování zakázkových listů. VHODNÉ pro všechny, co dokážou aspoň trošku komunikovat. Požadujeme: -Příjemné vystupování -Ochotu kopat za naší firmu -Schopnost dotáhnout věci do cíle -Ochotu obětovat trošku svého volného času Nabízíme : - Férove jednání - Kamarádský přístup - finanční ohodnocení dle dosažených výsledků - výplatu podle dohody -- MOŽNO DOHODY IHNED -- Pro domluvu a více informací pište buď SMS nebo E-MAIL

zobrazeno: 57x
17 pro

Do naší menší podlahařské firmy hledáme na sezonu od 1.1 2020 brigadníka na výpomoc při realizaci podlahařských zakázek. Preferujeme spíše studenta s volným odpolednem a víkendy Požadujeme : -Aspoň částečnou manuální zručnost . -Bydliště v Rožnově,valmezu či blízkém okolí . - Ochotu učit se novým věcem. - Týmového ducha. - schopnost zápalu pro stejnou věc jako my a ochotu,vložit do každé zakázky kousek svého srdce . Nabízíme: -Férové a upřímné jednání . -kamarádský přístup . -Mzdu a vyplácení dle dohody . -Možnost se dál vzdělávat . -Příplatky navíc podle dokončených zakázek. --Možnost nástupu ihned -- V případě zájmu pište SMS či na EMAIL

zobrazeno: 37x
17 pro
zobrazeno: 22x

Pohádkové lázně v Rožnovském pivovaru hledají člověka na obsluhu restaurace v dětském centru. Požadujeme časovou flexibilitu, ochotu pracovat v mladém kolektivu a praxi na pozici recepční a obsluha v restauraci. V případě zájmu prosím zasílat životopisy na níže uvedenou e-mailou adresu. Nástup možný ihned.

zobrazeno: 22x
17 pro
zobrazeno: 17x

Hledáme obsluhu restaurace servírku/číšníka. Nástup možný v lednu 2020. Restaurace se nachází V Rožnově v blízkosti centra. pRÁCE NA HALVNÍ PRACOVNÍ POMĚŔ.

zobrazeno: 17x
13 pro
zobrazeno: 44x

Hledáme kuchaře/kuchařku pro hotel v Rožnově pod Radhoštěm. Požadujeme praxi, spolehlivost, flexibilitu. Nástup možný ihned.

zobrazeno: 44x