Řidiči, připravte se na dopravní masakr!
Máte za volantem slabé nervy? Průjezd Rožnovem bude během letní sezóny značně zkomplikován. Připravte se na problémový průjezd směrem na Frenštát a ze Zubří směrem na Valašské Meziříčí.

Dopravu na Rožnovsku zkomplikuje oprava hlavní komunikace ze Zubří směrem na Valašské Meziříčí. Ve dnech 30.7.2018 – 23.9.2018 proběhne oprava části silnice I/35 v části od výjezdu z obce Zubří po křižovatku do obce Střítež. Řidiči mířící ze Zubří (event. z Rožnova) směrem na Valašské Meziříčí tak musí počítat se zpožděním. V délce 2,35 kilometrů mezi výjezdem z obce Zubří a křižovatkou do obce Střítež budou od 30.7.2018 do 23.9.2018 probíhat práce na opravě hlavní komunikace I/35. Provedeno bude odfrézování stávajícího povrchu komunikace a následná pokládka nového povrchu.

Dále bude v daném úseku mimo jiné provedeno čištění krajnic a příkopů a realizováno bude po opravě i nové vodorovné dopravní značení. Provoz na hlavním tahu z Rožnova na Valašské Meziříčí bude v opravovaném úseku během stavby řízen kyvadlově semafory.

Pozor, Pindula!

Řidiče jedoucí po staré silnici ulice Pod Pindulu směrem na Frenštát pod Radhoštěm bude od 30.7.2018 čekat uzavřený most. Práce budou ukončeny nejpozději do konce října letošního roku.