Krytý bazén investuje do modernizace 12 milionů
Městská společnost Krytý bazén Rožnov s.r.o. se pustila za plného provozu do velké rekonstrukce. Využila k tomu úvěr na šest let a za investici necelých 12 milionů korun bez DPH projde modernizací téměř vše.

Návštěvníci krytého bazénu se mohou těšit na nově rekonstruované šatny, sprchy, toalety, parní komory včetně ochlazovacích bazénku a také vstupní část. Nově budou zřízeny i turnikety a nový odbavovací čipový systém.

Před dvěma lety byla provedena kompletní renovace vnějšího zateplení, což znamená, že obvodový plášť bazénu je také nový a hlavně splňuje všechny potřebné parametry. Nyní se rekonstruují další části, ve kterých se lidé nejvíce pohybují, a které už si zasloužili opravdu zásadní opravu.

Po dobu rekonstrukce provoz neomezen

Provoz krytého bazénu není žádným způsobem omezen, veřejnost může využívat šatny a toalety v přízemí. Velký bazén, malý bazén whirlpoolka a další funguje jako v běžném provozu. Jediné omezení bude ve dnech od 20.srpna do 2.září, kdy je v plánu každoroční technologická přestávka a proto bude bazén veřejnosti uzavřen.

Celková modernizace krytého bazénu by měla skončit nejpozději do poloviny září letošního roku.

Budoucí podoba

Krytý bazén Krytý bazén