Finanční poradenství je otázkou přístupu
Mou vizí je zajišťovat lidem z Rožnova pod Radhoštěm a okolí lepší životní podmínky a rozvoj v oblasti osobních financí či bydlení. Říká finanční poradce Ing. Petr Pražák, kterému se staly finance zálibou i prací zároveň.

Ing. Petr Pražák se pohybuje v oblasti financí od roku 2010, podnikat začal hned po dostudování VUT v Brně, fakulta Podnikatelská s ekonomickým zaměřením. Za celou dobu své působnosti tak svým klientům předává cenné rady v oblasti financí a jak sám říká "Vždy budu mít důvod svým klientům zajišťovat ty nejvýhodnější podmínky, protože si zakládám na dlouhodobé spolupráci a chci, aby byli mí klienti spokojení.".

5 důvodů proč se mnou

1) U 85% smluv co potkávám, dokážu povinného ručení zvládnout za stejných podmínek levněji
2) Do dne Vám zjistím, jestli hypotéka klapne
3) Konzultace zdarma
4) Jsou banky, které dávají akční sazby klientům od 3,99%, pokud je spotřebitelský úvěr přes poradce
5) Co klientům doporučuji nejčastěji, mám osobně vyzkoušeno

NYNÍ AKCE! CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU 50% - VOLEJTE 731 49 49 41

Hypotéky

Zajistím Vám nejvýhodnější hypotéku a pomůžu zpracovat všechny potřebné formality. Zmapujeme Vaši situaci, možnosti a příležitosti k získání hypotéky s co možná nejvýhodnějším úrokem. Jelikož pro mnoho z Vás je pořízení nemovitosti situací, s níž se setkáváte poprvé v životě, pomohu Vám také se souvisejícími činnostmi (katastrální úřad, formality potřebné k získání úvěru, aj.)

Pojištění

Navrhnu Vám pojištění, které optimálně kryje všecha rizika. U pojištění se soustředím na rizika jimž při Vašem životním stylu čelíte, cenu, výši krytí a individuální podmínky pojišťoven. Díky přehledu, který jsem za léta působení v oboru získal Vám poradím, kdy se nebát levnějších pojistek a kdy se naopak vyplatí si připlatit a mít více jistoty.

Investice

Máte-li přebytečný kapitál, poradím Vám jak jej výhodně investovat se zhodnocením 5 - 7%. Probereme Vaše představy, požadavky a množství volných finančních prostředků a vhodně zvolíme způsob jejich zhodnocení v průběhu času, který si určíte.

Povinné ručení

V rychlosti porovnám nabídky od 10ti pojišťoven a nabídnu Vám tu nejlepší nabídku.

Více informací naleznete na webových stránkách www.prazakpetr.com

Kontaktní informace

Ing. Petr Pražák - finanční poradce
Masarykovo náměstí 173, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
+420 731 49 49 41
4p.prazak@gmail.com
FB: https://www.facebook.com/PetrPrazak

 

Komerční článek zveřejníme i vám! Mám zájem >>