UŽ SE TO BLÍŽÍ!

Výrobci

VIP POZICE PRO VÁS

  • Tato VIP placená pozice může být Vaše - buďte první, buďte vidět! Cena pouze 100,- Kč / měsíc.
VIP POZICE

Zde může být Vaše reklama.

KSK SYSTEM, spol. s.r.o.

KSK SYSTEM, spol. s.r.o.

Společnost KSK-System, spol. s r.o. byla založena v Zubří v roce 1994 a od té doby se s úspěchem věnujeme výrobě a montáži plastových oken a dveří. Většina zaměstnanců a vedení firmy se však tomuto oboru podnikání věnuje již od roku 1990. Společnost ve své historii prošla veškerým vývojem a změnami trendů ve výrobě plastových oken a dveří a díky tomu dokážeme vždy odborně a zároveň se vší odpovědností poradit.

Petr Olšar - dřevovýroba


Vyrábíme přepravní obaly ze dřeva a překližky, vhodné pro lodní, leteckou i kamiónovou dopravu překližkové bedny, atypické palety, podložky, transportní rámy tepelná úprava řeziva IPPC.

Cressto s.r.o.

Cressto s.r.o.

Vývoj, výroba a prodej zařízení pro měření tlaku, netěsnosti a úniku. Tlakové snímače, tlakové moduly měřidla tlaku, zakázkové aplikace.

Stroza s.r.o.

Stroza s.r.o.

STROZA s. r. o. byla založena v roce 1998 jako společnost zabývající se návrhem, konstrukcí a výrobou složitých jednoúčelových strojů, zařízení a výrobních linek. Naše práce směřuje díky zaměření našich klíčových zákazníků především k potřebám polovodičového, elektrotechnického, chemického, farmaceutického, potravinářského a automobilového průmyslu. Na základě specifických požadavků zákazníků navrhujeme a konstruujeme samostatně fungující zařízení i zařízení s informačními vazbami na okolní stroje a systémy řízení výroby.

Stolařství Kij s.r.o.


Vyrábíme na zakázku: * schodiště z masívu - přímá, lomená, oblouková, točitá, obklady betonových a kovových schodišť * mnasivní dřevěné a dýhované dveře - vstupní i interiérové dle individuálních představ zákazníka * dřevěná okna - euro, kastlová i špaletová * kuchyňské linky, nábytek, ložnice, vestavěné skříně * atypické zakázky.

Lovedecor.cz

Lovedecor.cz

Fotoobrazy na malířském plátně. Originální dekorace Vašeho bytu, firmy. Můžete vybírat z velkého množství fotografií a ilustrací. Přes 7 miliónů motivů. Zakázková výroba-vyrobíme fotoobraz z Vaší fotografie. Získejte výhody a slevy, staňte se fanoušky Lovedecor.cz na Facebooku, nebo se registrujte na E-shopu.

Mac Para Technology

Mac Para Technology

Létání je radost. Vše to začalo z obdivu a nadšení z létání. Paragliding je náš sport a my si užíváme výšek a dálek. Od počátku je naší snahou vyrábět padáková křídla, s nimiž sami rádi létáme, která však jsou v neposlední řadě odrazem připomínek a přání mnoha jiných pilotů. Nové nápady, neustálý vývoj, důkladné testování, mezinárodně uznávané certifikační procesy a kvalitní výrobky sehrály svou roli při růstu a rozvoji společnosti MAC PARA TECHNOLOGY.