Rožnovák.cz - Rožnov pod Radhoštěm online

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm – srdce Valašska, je moderní turistické, kulturní a průmyslové město. Náleží do Zlínského kraje, okresu Vsetín a počet obyvatel v současné době činí cca 17 000. Krása Rožnova pod Radhoštěm láká každý rok tisíce turistů z celého světa, kteří se zde vždycky rádi vracejí. Asi největším lákadlem je Valašské muzeum v přírodě (Skanzen Rožnov pod Radhoštěm), které je nejstarším a největším svého druhu ve střední Evropě. V okolí Rožnova pod Radhoštěm je mnoho krásných míst k vidění, např. Pustevny, nebo Radhošť. Poloha města je ideální pro rekreaci, sport a turistiku.

ALBA tour Rožnov pod Radhoštěm

MPS Koupelny Rožnov pod Radhoštěm

ShantiSpa Rožnov pod Radhoštěm

CK FISCHER Rožnov pod Radhoštěm

Aktuálně z Rožnova pod Radhoštěm

18.4.2017

PŘES DVA A PŮL MILIONU KORUN. TOLIK BUDOU STÁT LETOŠNÍ OSLAVY MĚSTA

PŘES DVA A PŮL MILIONU KORUN. TOLIK BUDOU STÁT LETOŠNÍ OSLAVY MĚSTA
Připravované akce v rámci oslav města probíhají po celý rok, to se nelíbí zejména opozičním zastupitelům. Přes dva a půl milionu korun bude rozmělněno do desítek naplánovaných akcí, dalších osm set tisíc bude stát městskou kasu vydání výpravné publikace o městě. Vedení MěÚ hájí tyto investice tím, že půjde jen o smysluplné akce a navíc se část peněz vrátí prodejem propagačních materiálů, reklamních předmětů a dotacemi.
12.4.2017

DAVID O. Z ROŽNOVA PŮJDE ZA KRÁDEŽE DO VĚZENÍ

DAVID O. Z ROŽNOVA PŮJDE ZA KRÁDEŽE DO VĚZENÍ

Okresní soud ve Vsetíně vynesl v pondělí rozsudek nad Davidem O. z Rožnova pod Radhoštěm. Třiadvacetiletý mladík spáchal jen během podzimu třicítku kráděží, při celkové hodnotě přes 400 tisíc korun a to převážně ve Valašském Meziříčí. Soud mladíkovi vyměřil trest odnětí svobody na dobu tří let a osm měsíců nepodmíněně, přitom mu hrozilo až pět let. Také musí poškozeným nahradit škodu ve výši téměř 195 tisíc korun.

7.4.2017

VÝZVA! OBČANÉ BYDLÍCÍ NA ULICI KULTURNÍ - HLASUJTE!

VÝZVA! OBČANÉ BYDLÍCÍ NA ULICI KULTURNÍ - HLASUJTE!
Rožnovská radnice se rozhodla investovat „bolestné“ – tedy částku, kterou zaplatila jedna stavební společnost jako penále za nedodržení termínu opravy chodníku na ulici Kulturní, na úpravy v tomto okolí. Vedení města předložilo proto čtyři návrhy a každý občan může dát dva kladné body (i jednomu návrhu) a jeden záporný pro návrh, který by opravdu nechtěl. Více informací >>
30.3.2017

ZAŽIJTE VELIKONOCE NA VALAŠSKU!

ZAŽIJTE VELIKONOCE NA VALAŠSKU!
Velikonoce jsou za dveřmi. Bezpochyby nejvýznamnější křesťanský svátek, ale také svátek jara! Těšit se můžeme zejména na velikonoční jarmark v Dřevěném městečku s řemeslnými ukázkami, cimbálovou muzikou a bohatý program folklorních souborů. Podívejte se >>
22.3.2017

VÝSTAVBA NOVÉHO VÍCEÚČELOVÉHO HŘIŠTĚ JEDE NAPLNO

VÝSTAVBA NOVÉHO VÍCEÚČELOVÉHO HŘIŠTĚ JEDE NAPLNO

Stavební práce na rekonstrukci víceúčelového městského hřiště na ulici Letenská probíhají podle plánu. Rožnov bude mít brzy nové, moderní víceúčelové hřiště za třináct milionů korun. Žádné multifunkční hřiště tohoto typu v celém mikroregionu Rožnovska není a tak umožní v budoucnu pořádání různých sportovních akcí nejen na místní úrovni, ale i té krajské. Projekt se připravoval řadu let a samotná realizace byla zahájena loni v červnu 2016. Na co se můžeme těšit? Atletický běžecký ovál (4 dráhy, běh sprint 50m, 60m, 100m), ovál pro in-line brusle, vytrvalostní běh nebo třeba na hřiště 30 x 19 m určené pro basketbal nebo volejbal. Na bezpečný provoz areálu budou dohlížet strážníci Městské policie Rožnov pod Radhoštěm.

HCV group a.s. Rožnov pod Radhoštěm

Naposledy přidané firmy z Rožnova pod Radhoštěm

  • 8.10.2016 / Finance / Finance a pojištění Daniel Hrachovec
  • ...a 190 dalších!

O nezávislém informačním portálu Rožnovák.cz

Rožnovák.cz je první, nezávislý informační portál města Rožnov pod Radhoštěm, na kterém najdete vždy aktuální informace jak o dění ve městě, přes praktické informace o firmách, službách, nebo kultuře.

„Prioritou portálu Rožnovák.cz je poskytnout návštěvníkovi komplexní informace které potřebuje, to vše pohodlně a přehledně.“

Portál poskytuje návštěvníkovi potřebné informace jako např. ručně tříděný katalog firem z Rožnova pod Radhoštěm a blízkého okolí, dále seznam škol, kulturní přehled, tipy na výlet – Valašské Muzeum v přírodě (Skanzen Rožnov pod Radhoštěm), Radhošť, Pustevny a další zajímavá místa, dále mapu města Rožnov pod Radhoštěm, tipy na ubytování, kvalitní restaurace atd. Pro obyvatele Rožnova pod Radhoštěm a blízkého okolí, je v dnešní době portál Rožnovák.cz oblíbeným vyhledávaným místem na internetu, už jen díky své originální doméně a také díky zacílení na Rožnovsko, se stává pro inzerenty ještě atraktivnějším.

Rožnovák.cz – ideální místo pro Vaši reklamu.

Firemní prezentace na Rožnovák.cz by měla být jasnou volbou pro každou firmu z Rožnova pod Radhoštěm a blízkého okolí, která má zájem o cílenou prezentaci, či cílenou reklamu. Portál Rožnovák.cz bude do budoucna neustále rozvíjen jak po stránce informační, tak po stránce komerční.

O provozovateli portálu

Portál Rožnovák.cz provozuje firma WEBSTYL.cz z Rožnova pod Radhoštěm, která má s tvorbou a vývojem internetových projektů bohaté zkušenosti, svědčí o tom desítky úspěšně dokončených projektů. Specializací firmy WEBSTYL.cz je poskytování komplexních služeb v oblasti internetu a reklamy. Produkty jsou neustále vyvíjeny dle nejnovějších trendů v oblasti internetových aplikací.

Co na Rožnovák.cz lidé hledají?

Rožnov pod Radhoštěm | Rožnovák | Firmy Rožnov | Skanzen Rožnov | Ubytování

Mapa Rožnov | Skanzen Rožnov pod Radhoštěm | Restaurace Rožnov

Info Rožnov | Kultura Rožnov pod Radhoštěm | Práce Rožnov

Rožnovské pivní lázně

 

EIN KESSEL BUNTES