Stížnosti a podněty

Zásluhu na vzhledu Rožnova pod Radhoštěm mají především obyvatelé města, ale i samotní návštěvníci. Zde máte možnost jednoduše upozornit na jakýkoli problém týkající se čistoty města, zjištěnou závadu nebo třeba na zaparkovaný vrak automobilu. Jakmile zprávu odešlete, data budou zpracována, zveřejněna a přeposlána kompetentnímu pracovníkovi města.

Přidat stížnost či podnět

Zpráva by měla obsahovat lokalitu s krátkým popiskem o jaký problém se jedná (např. rozbitý chodník či komunikace, nefunkční osvětlení, neposekaná tráva, zaparkovaný vrak automobilu apod.), případně fotografii.

Jakmile je zpráva odeslána, data jsou zpracována a přeposlána kompetentnímu pracovníkovi.

Zpráva by měla obsahovat lokalitu s krátkým popiskem o jaký problém se jedná (např. rozbitý chodník či komunikace, nefunkční osvětlení, neposekaná tráva, zaparkovaný vrak automobilu apod.), případně fotografii.

 

Jakmile je zpráva odeslána, data jsou zpracována a přeposlána kompetentnímu pracovníkovi.

Položky označené (*) jsou povinné.

Opiště následující kód: GetImage

Hlášené problémy

NEFUNGUJÍCÍ OSVĚTLENÍ

Nahlášeno: 13.6.2016, 11:11 hod.
Kategorie: Problém s veřejným osvětlením
Lokalita: Pod Skalkou 757
Problém: Na křižovatce ulice Zahradní a Pod Skalkou(naproti vchodu do bytovky č.p.757) nefunguje veřejné osvětlení. V ulici je tak i díky zeleni, která obklopuje ostatní světla totální tma.
Stav: V řešení

HŘIŠTĚ A PRŮLEZKY?

Nahlášeno: 10.6.2016, 20:49 hod.
Kategorie: Ostatní
Lokalita: ul. Moravská
Problém: Dobrý den,prosim čas mohly by jste ne hať udělat hřiště nebo nějaké prulezky houpačky před moravskou 1443 ,rpr.kdysi dávno to tu bylo když jsem byla malá jako dětsko a teď to tu vůbec není,vseci před barakama to mají jen tento barák to to nemá ,je to nespravedlivé co jse už v Rožnově děje a nechcou nic povolit!
Stav: V řešení

AUTOVRAK


Nahlášeno: 9.6.2016, 19:59 hod.
Kategorie: Autovraky
Lokalita: Parkoviště Albert pod Koryčankami
Problém: Tento autovrak zde zanechal asi majitel z duvodu 2lete propadle stk a emise.Myslim ze toto parkoviste by mnelo slouzit hlavne lidem kteri jdou nakoupit a ne jako vrakoviste.Pripojuji foto a vadi mi to a jsem rad ze jste zřidili tuto stranku.
Stav: V řešení

AUTOVRAK


Nahlášeno: 9.6.2016, 19:51 hod.
Kategorie: Autovraky
Lokalita: Revoluční 1704
Problém: Dobrý den chťel jsem upozornit na malo mista parkovani a tento autovrak zde stoji uz skoro rok coz jde videt i na fotografii kterou pripojuji. Bydli tam moji rodice a myslim že autovraky patri do šrotu a nebo na vlastni pozemek majitele.Uz tak je tam malo mista.
Stav: V řešení

KRYTY ODTOKOVÉHO KANÁLU

Nahlášeno: 1.6.2016, 20:33 hod.
Kategorie: Závada na komunikaci
Lokalita: Hrnčířská
Problém: Pravidelně se opakující nebezpečná závada na krytu odtokového kanálu přes komunikaci (Hrnčířská ulice- pod horní bytovkou). Kryty drží vždy jen pár týdnů.
Stav: V řešení

KEŘE NAPADENÉ ŠKŮDCEM

Nahlášeno: 29.5.2016, 12:23 hod.
Kategorie: Ostatní
Lokalita: Vítězná 1746
Problém: Podél garáží u cesty naproti vchodu domu na Vítězné ulici jsou keře napadeny škůdcem.Některé trsy jsou již cele sežrány a obaleny bílou hmotou.Je zapotžebí to co nejdříve postříkat proti škůdci,jinak to napadne všechny keře a celá zeleň zmizí.A bude to tam jak měsíční krajina.
Stav: V řešení

CHYBĚJÍCÍ ZRCADLO

Nahlášeno: 28.5.2016, 13:43 hod.
Kategorie: Ostatní
Lokalita: cyklostezka a přechod u ZŠ Videčská
Problém: Dobrý den, uvítala bych u cyklostezky vedoucí pod mostem u ZŠ Videčské nějaké zrcadlo nebo jiné opatření. Nejde vidět do zatáčky ani z vrchu ani ze spodu, je zázrak že se tam ještě něco nestalo. To samé na přechodu u mostu, lidé co u něj stojí nejdou z pohledu řidiče vidět ani lidé nemají přehled o dopravě kvůli stromům.
Stav: V řešení

PROBLÉM S PARKOVÁNÍM U POLIKLINIKY

Nahlášeno: 27.5.2016, 12:21 hod.
Kategorie: Ostatní
Lokalita: parkoviště u polikliniky
Problém: Dobrý den, jelikož jsem z rybníček a denně procházím kolem polikliniky nemůžu si nevšimnout neutěšeného stavu parkování. Které by se malilinko mohlo zlepšit nakreslením parkovacích čar před budovou, které zde úplně chybí a auta si parkují \\"neefektivně\\". Dále je tam už úplně zbytečná značka zákaz vjezdu, když už tam sanitky nesídlí. a taky mě napadlo místo té nevzhledné buše/zbytečného ostrůvku před kontejnery na tříděný odpad o kousek vedle zřídit raději parkovací místa, případně to nějak zpevnit kolem cesty, kde auta parkují nevhodně/neukázněně v bahně a brání tak volnému provozu, chápu že lidé kteří zde přivezou např. prarodiče potřebují někde zaparkovat, ale chtělo by to nějak vyřešit...
Stav: V řešení

KŮROVEC

Nahlášeno: 26.5.2016, 21:07 hod.
Kategorie: Poškození městského majetku
Lokalita: kopec Kozák
Problém: Od podzimu roku 2015, jsou v této lokalitě kopce Kozák nebezpečné souše a kůrovcem napadené stromy, přímo nad chodníky, které využívají návštěvníci pivních lázní. Údajně pozemek v majetku města, které očividně,po prvotním příjezdu od Valašského Meziříčí a pohledem na tuto lokalitu s tímto stavem, nic nedělá. Je takových míst daleko více, nad golfovým hřištěm, Karlův kopec atd. Je, za tento stav městského majetku, vůbec někdo zodpovědný?
Stav: V řešení

NEBEZPEČNÉ MÍSTO

Nahlášeno: 22.5.2016, 12:11 hod.
Kategorie: Závada na komunikaci
Lokalita: u tenisové zdi v parku
Problém: Chci nahlásit katastrofální stav příchodu k tenisové zdi od kurtů přes potok. V té části není mostek, ale dvě betonové trubky, přes které byla nahrnutá hlína. Trubky jdou vidět a jsou v nich díry. Při chůzi v noci hrozí zlomení kotníků. Působí to ostudu městu ke vztahu k turistům.
Stav: V řešení

PARKOVACÍ OHRANIČENÍ

Nahlášeno: 18.5.2016, 13:09 hod.
Kategorie: Závada na komunikaci
Lokalita: Záhumení
Problém: Můžete na partyzánské nastříkat parkovací ohraničení. Parkuje tady každá lama co jde na poštu nebo pravidelně tu stojí auta zaměstnanců ČSOB a KB nebo pojišťoven. Neumí vůbec parkovat a dochází tak k plýtvání drahocenného místa na podélné parkování. V hrozném stavu je povrch kolmé parkoviště ze strany zásobování lékarny u Matky boží. Ten parkovací tankodrom nedělá dobrou vizitku města.
Stav: V řešení

ZASE TEN VÝTLUK!


Nahlášeno: 15.5.2016, 11:45 hod.
Kategorie: Závada na komunikaci
Lokalita: přechod u knihovny
Problém: U přechodu u knihovny je zase velká díra ve vozovce a celkově je tam vozovka po úpravě křižovatky ve špatném stavu. Chtělo by to tam pořádně opravit a ne jen každou chvíli zalít největší díry které se tam po chvíli zase objeví a ve kterých se pak drží voda a \\"ohrozuje\\" chodce postříkanim.
Stav: Vyřešeno!

KOSTKY

Nahlášeno: 14.5.2016, 13:35 hod.
Kategorie: Závada na komunikaci
Lokalita: ul. Bezručova
Problém: Celá Bezručová ulice je jedna velká závada. Dejte ty kostky konečně do řiti.
Stav: V řešení

PROBLÉMY S DOPRAVOU

Nahlášeno: 12.5.2016, 20:11 hod.
Kategorie: Závada na komunikaci
Lokalita: Centrum města
Problém: Uvítal bych vidět více strážníky ve městě a chodit po svých. Buď jsou zalezeni u kamer a nebo se projíždějí v Dacii nebo ve VW.

Vadí mi tyto věci v souvislosti s dopravou:

a) lidi co vyjdou po schodech z parku a jdou rovnou rovně směrem k lávce aniž by šli na ten nově zrealizovaný přechod pět metrů nalevo. S takovým přístupem bude muset být snad plot od lávky k tomu přechodu.

b) sebevrazi co nevyužijí křižovatku a pálí to z autobusáku přímo k jižnímu městu. Pokud se takto navyknou a budou přeskakovat rušnou 4proudou komunikaci, tak to potěš pán Bůh.

c) Křižovatka u nábytku Kramolišov. Často se mi stává, že jedu z nebo směrem na Partyzánskou a prostředkem křižovatky se motá nějaká ženská s nákupníma taškama. V případě odbočování na partyzánskou z této křižovatky pak blokuji dopravu a nebo musím ohrozit takto hloupého chodce. Sám nikdy nepřecházím v tom nejširším místě vozovky a zajdu si pár metrů dozadu, kde nedochází k rozdělení vozovky do odbočovacích pruhů. Vyznačte v této křižovatce přechody ať takové nezodpovědné jednání zdechlých chodců může řešit MP.

Opravdu musím konstatovat svůj občanský názor, ale MP za působení p. Vašuta měla skutečně respekt. Nebyli totiž navyknutí jen na kamery a pracovali v terénu ačkoliv to bylo někomu obtěžující. Já si prostě připadám, že snad Rožnov nemá svou vlastní MP. 
Stav: V řešení

CO S TÍMTO KABELEM?


Nahlášeno: 9.5.2016, 17:21 hod.
Kategorie: Závada na komunikaci
Lokalita: Palackého 203 - chodník
Problém: Od rekonstrukce cesty na Palackého je stále problém na chodníku - vchod do budovy Marandy a Allianz pojišťovna - trčí tam dlouhý kabel a chodci o něj zakopávají.
Stav: V řešení

ODPADLÉ KUSY BETONU


Nahlášeno: 8.5.2016, 17:57 hod.
Kategorie: Ostatní
Lokalita: podchod u Billy
Problém: Dobrý den, dnes se zřítil velký kus okraje přímo doprostřed cesty. Dočasně jsem to vyřešila,že podchodem nechodím ,mám strach.
Stav: V řešení

VYKÁCENÁ ZELEŇ A UPOZORNĚNÍ NA NEPŘEHLEDNÝ ÚSEK

Nahlášeno: 6.5.2016, 11:25 hod.
Kategorie: Špatná údržba zeleně
Lokalita: náměstí, videčská
Problém: Na náměstí bude v létě už tak solidní pařák jako každý rok, proč jste vykáceli keře a vyměnili i stromy podél obvodu náměstí, které nebyly poškozeny? Bude trvat dalších pět let než stromy vyrostou a na vánoce se na ně budou moct dat ozdoby a i pres rok to bude do te doby vypadat jak po naletu housenek. A druhá věc, při cestě z Valmezu na město je udělaný (celkem nově) ostrůvek a přechod. Ano,místní víme, že je zde přechod ale někdy brzdime na poslední chvíli,protože nejde vidět za informační ceduli a keře (po prave straně) nebo co to tam je, je doslova o hubu. Vlevo vidím na chodník bo mi nic nebrání ve vyhledu ale v pravo? Na poslední chvíli. A je otázkou času, kdy se tohle stane někomu kdo to tu nezná a neví ze si ma radši přibrzdit.
Stav: V řešení

VOLNĚ POBÍHAJÍCÍ PSI

Nahlášeno: 5.5.2016, 23:49 hod.
Kategorie: Ostatní
Lokalita: Rožnov pod Radhoštěm
Problém: Stále častějším jevem v naší čtvrti je problematika volně pobíhajících psů. Bohužel se jedná o stále častější jev. Myslím si, že je nutné problematiku volně pobíhajících psů co nejrychleji řešit. Psi značně svými exkrementy znečišťují veřejné komunikace i soukromé pozemky, ohrožují a napadají kolemjdoucí, obtěžují je svým štěkáním a znesnadňují dopravu. Každý volně pobíhající pes i přesto, že je obvykle hodný, se za určitých okolností může pro své okolí stát nebezpečným a obtěžujícím. Stává se tak obvykle, jestliže se pes vyleká, vycítí nebezpečí, strach či bolest apod. Stejně tak i lidé, se mohou v přítomnosti neznámého či známého volně pobíhajícího psa cítit nepříjemně nebo dokonce v ohrožení, a to zejména jste-li že jsme senioři, matka s dětmi, dítě, popř. cyklista. Volně pobíhající pes ve vozovce často znesnadňuje místní dopravu a časem může dokonce způsobit i dopravní nehodu.
Stav: V řešení

PROJDE ROŽNOVSKÁ POŠTA NĚKDY RENOVACÍ?

Nahlášeno: 5.5.2016, 21:47 hod.
Kategorie: Ostatní
Lokalita: rožnovská pošta
Problém: Kvalita města se posuzuje hlavně podle místní pošty. Když čekám na odbavení na poště v centu Rožnova, mám pocit, že brzy omdlím a myslím, že nejsem sama. Větráček na stropě se točí 25 let, stále stejný a stále zbytečně, vzduchu se nedostává. Nikomu nedošlo, že je málo míst k sezení a že jsou špatně umístěné? Lidé stojí ve vstupních dveřích a nedivím se, že jen nadávají. Půjde pošta s dobou nebo zůstane v době kamenné? Děkuji!
Stav: V řešení

PROBLÉMY S PARKOVÁNÍM A BEZPEČNOST DĚTÍ

Nahlášeno: 5.5.2016, 21:43 hod.
Kategorie: Nepořádek
Lokalita: ul. Horská
Problém: Dobrý den, chtělo by to vyřešit parkování na této ulici a bezpečný přechod našich dětí do školy. Tady je problém zaparkovat a ještě když ráno začnou najíždět auta které vozí děti do školy a školky je to jen otázka času kdyby se mohlo něco stát. A pak co my tu chybí a vlastně i v celém městě jsou nějaká hřiště pro děti. Jediné co je tu poradne je u náměstí a to je málo. Děkuji předem za odpověď.
Stav: V řešení

NEPOŘÁDEK!

Nahlášeno: 4.5.2016, 13:19 hod.
Kategorie: Nepořádek
Lokalita: ul. Pivovarská
Problém: Na začátku ulice Pivovarská jsou umístěny kontejnery na tříděný odpad tyto bývají přeplněny a to záhy po vyvezení, obchodníci zde odkládají obaly jak papírové tak plastové,bývá zde velký nepořádek. Kolem kontejnerů projde většina návštěvníků pivovaru a pohled na nepořádek městu jistě na pověsti nepřidá! Je třeba uklízet i okolí náměstí!
Stav: V řešení

PROBLÉM PŘEJÍT S KOČÁRKEM

Nahlášeno: 3.5.2016, 6:03 hod.
Kategorie: Ostatní
Lokalita: Vlakové nádraží
Problém: Chtěl bych aby si někdo vyzkousel, nejlépe ten kdo to tam ma nastarost, dostat se na nadraži autobusove pres nadrazi vlakove s kocarkem.....myslim si ze by se to dalo lepe....nebo to mam objiždět kolem policajtu?? nebo až za bilou tunelem?? dekuji aspoň za odpověď...
Stav: V řešení

POŠKOZENÁ LAVIČKA


Nahlášeno: 30.4.2016, 17:13 hod.
Kategorie: Poškození městského majetku
Lokalita: ul. 1.máje u PNS
Problém: Od soboty je lavička u PNS vytrhnutá ze země a nedá se na ni odpočinout. Chodím tam na procházku 2x denně, je mi 70 let ... asi vandalové kteří chodí v noci z pátku na sobotu z ROSAVY...v tu noc je vždy hlučno. Lavička hlavně důchodcům a lidem o hůlkách chybí. Děkuji za opravu.
Stav: Vyřešeno!

NEPŘEHLEDNÁ KŘIŽOVATKA

Nahlášeno: 30.4.2016, 16:11 hod.
Kategorie: Závada na komunikaci
Lokalita: Nad kinem Panorama
Problém: Nad kinem od kruhového přechodu směrem na dolní paseky jak je hned ten druhý přechod je nevýhoda ta, že se ta ulice od restaurace Písečná ke kruhovému objezdu ta ulice lomí. Pokud jdu z lázu směrem ke Kinu je těžké vidět do vozovky přes to zakřivení i parkující vozidla. Celá ta křižovatka nad kinem je nepřehledná jak pro chodce i řidiče. Pomohlo by např zrcadlo k té reklamě na rybařství co je na plotu.
Stav: V řešení

NEUDRŽOVANÁ ZELEŇ

Nahlášeno: 18.4.2016, 22:09 hod.
Kategorie: Špatná údržba zeleně
Lokalita: ul. Kulturní 1763-1764
Problém: Neudržovaná zeleň před domy a za domy. Přerostlé růže ve kterých se zachytávají lítající sáčky,papíry a nečistoty. Jsou zde i narostené malé stromky, nálet. Bylo by třeba to pokrátit.
Stav: V řešení

CO S TRŽNICÍ A PALÁČKOVÝM MLÝNEM?

Nahlášeno: 14.4.2016, 18:13 hod.
Kategorie: Ostatní
Lokalita: ul. Palackého - tržnice
Problém: Současná tržnice, jež je ostudou města, by měla být řešena i s plochou, kde se nachází tzv. Paláčkův mlýn. Byť je to soukromý majetek ( viz další pozemky směrem k VMP ), tak je určitě možné začít komunikovat a tlačit na majitele, kteří se svým majetkem nic nedělají, ale škodí svému městu. V některých zemích je tento stav nepřípustný a majitel je POVINEN dát svůj majetek do pořádku. Zvláště pak, když Palackého ulice je částečně pěkně opravená a v další části je zcela nefunkční. Tato ulice ba měla sloužit jako spojnice centra a VMP. Dočkáme se změny ?
Stav: V řešení

KRUHOVÝ OBJEZD?

Nahlášeno: 11.4.2016, 18:49 hod.
Kategorie: Závada na komunikaci
Lokalita: Náměstí míru
Problém: Bylo by vhodné, kdyby náměstí míru fungovalo jako kruhový objezd. Kolikrát u lékarny matka boží je to s projíždějícím autem o zrcátka kor když po stranách parkují auta. (u střednu náměstí a před lékarnou). I když s tím město nic nemůže bylo by to fajn k zamyšlení. Opravdu se divím, že tam není hromada nehod tvz. plechů. Protože něktěří mají zajímavý poloměr nájezdu z Partyzánské na náměstí míru, protože nepočítají s autem co jede od náměstí kolem lékarny. I na mapy.cz je to tak vyznačeno, jako by se jednalo o kruháč.
Stav: V řešení

PROBLÉM SE ZAPARKOVANÝMI AUTY

Nahlášeno: 10.4.2016, 23:37 hod.
Kategorie: Závada na komunikaci
Lokalita: ul. Kulturní
Problém: Neustále slyším že na kulturní ulici nemohlo projet hasičské auto,sanitka nebo popeláři. To budete opravdu čekat že k vůli autům někdo uhoří nebo se k němu nedostane lékař a člověk zemře? Opravdu není možné dát od finančního úřadu ceduli stání pouze v jednom směru???Postavili jste parkoviště ale lidi jsou líní udělat deset kroků a zaparkovat kousek dál.Nemohlo by město odkoupit ještě kus louky přímo za obchodním domem Láz a zřídit zde ještě jedno parkoviště???Navíc jsou zde chodníky které se zaparkovanými auty ničí a chodec či matka s kočárem musí chodit po trávě protože auta jsou zde zaparkovaná a brání v chůzi po chodníku. Doufám že lidé kteří zde parkují nebudou hasiče ani lékaře potřebovat.
Stav: V řešení

NEDOSTATEK PARKOVACÍCH MÍST

Nahlášeno: 7.4.2016, 13:37 hod.
Kategorie: Ostatní
Lokalita: Jižní město
Problém: Na sídlišti Jižní Město a nejen tam chybí parkovací místa. Nebylo by možné zprovoznit např. ul.Revoluční pouze jedním směrem a parkovat šikmo k chodníku? Předpokládám úsporu místa až o jednu třetinu. Takto postupovali např.ve Vsetíně, u nás by snad chtěli páni radní začít vybírat parkovné u paneláku, ale to by problém nevyřešilo!
Stav: V řešení

NEDOSTATEČNÉ OSVĚTLENÍ

Nahlášeno: 5.4.2016, 22:01 hod.
Kategorie: Problém s veřejným osvětlením
Lokalita: od bývalého Fryška k ulici Lesní
Problém: Pouliční lampy k Lesní ulici jsou v korunách stromů, následkem toho jsou chodníky málo osvětlené a taktéž celé parkoviště na ulici Lesní. Lampy zastaralé, spíš na osvětlení záhonků než na osvětlení cest, chodníků nebo parkoviště. Bude se tímto někdy někdo zabývat?
Stav: V řešení

ŠPATNÁ ÚDRŽBA ZELENĚ

Nahlášeno: 31.3.2016, 10:53 hod.
Kategorie: Špatná údržba zeleně
Lokalita: Kulturní 1761/1762
Problém: Neošetřená zeleň před domem, keře, které zde byly vysazeny jsou přerostlé a zaroslé planě rostoucími keři černého bezu, ostružin apod. Je potřeba provést odborný zásah.
Stav: V řešení

NEPOŘÁDEK!

Nahlášeno: 18.3.2016, 6:27 hod.
Kategorie: Nepořádek
Lokalita: od nádraží k Bille
Problém: Upozorňuji na velký binec na travnatých plochách od obou nádraží k Lídlu a Bille, Žádá si ruční práci. Současný stav je hanbou města, podivným uvítáním našich hostů. Nutno sledovat celoročně! Děkuji za nápravu.
Stav: V řešení

TAXI PRO SENIORY

Nahlášeno: 15.3.2016, 9:47 hod.
Kategorie: Ostatní
Lokalita: ul. Písečná
Problém: Není v plánu zavést i v Rožnově Taxi pro seniory a nemocné? Určitě by to uvítalo hodně starších lidí, co nemají auto a žijí sami. Jak na Písečné kde už je hodně starších občanů tak na Koryčankách a okolí. Kde to bylo zavedeno tam je to využíváno!
Stav: Vyřešeno!
Reakce pracovníka: V našem IC máme kontakt na senior taxi Rožnov p. R. - TAXI ZDEŇA 732 380 996 a TAXI NAĎA 736 456 654. Senior Taxi vozí občany nad 65 let po celém Rožnově za jednotnou cenu 50 Kč, je k dispozici v jakoukoli dobu a nabízí i permanentku (každá 10. jízda zdarma).

ŠPATNÁ ÚDRŽBA ZELENĚ A NEPOŘÁDEK

Nahlášeno: 11.3.2016, 4:53 hod.
Kategorie: Nepořádek
Lokalita: ul. Fučíkova 91a
Problém: Špatná údržba zeleně Záhumeni, zanáší rýny na domě 910, stromy seřezat šlahouny keře děs, peníze z evropske unie bříze ořezat dělají nejvíc problémy děkuji.
Stav: V řešení

PROBLÉM S PARKUJÍCÍMI AUTY


Nahlášeno: 9.3.2016, 17:33 hod.
Kategorie: Ostatní
Lokalita: Sídliště Písečná
Problém: Nedalo by se posunout chodnik o 2 metry ať nestojí auta na chodníku a projede tam i tatra.
Stav: V řešení

REKLAMNÍ POUTAČE


Nahlášeno: 5.3.2016, 14:19 hod.
Kategorie: Závada na komunikaci
Lokalita: Náměstí TGM
Problém: Rozmístění poutačů na prodejny přímo na úzkém chodníku, nebo na sníženém nájezdu na chodník. Omezení průchodu s kočárky.
Stav: Vyřešeno!

CHYBĚJÍCÍ OSVĚTLENÍ

Nahlášeno: 3.3.2016, 19:41 hod.
Kategorie: Problém s veřejným osvětlením
Lokalita: Náměstí TGM
Problém: Náměstí je osvětleno velmi dobře, ale zkuste jít po setmění, což je v zimě už kolem 17. hodiny, s nákupem z Alberta na parkoviště za Albertem. Je to snad nejtmavší kout v celém Rožnově a k tomu ještě je úzký chodník o cca 40 cm výše než vedlejší cesta. Je to nebezpečné místo.
Stav: V řešení

ÚDRŽBA ZELENĚ

Nahlášeno: 2.3.2016, 14:47 hod.
Kategorie: Špatná údržba zeleně
Lokalita: ul. Písečná
Problém: Na Kulturní 1740-41 byly před domem krásné keře šeříků. Teď jsou upižlané až po zem!! Z jakého důvodu?? Tak je to i jinde, kdejaký hnusný křák zůstane a co je pěkné a na jaře pokvete,se zničí. Není to poprvé. Jen podotýkám, že šeřík není zrovna levná záležitost a neroste zas tak rychle jak se samozvaným zahradníkům zdá. To se mi nelíbí. Navíc tam měli útočiště i ptáci...
Stav: V řešení

NENÍ KDE PARKOVAT

Nahlášeno: 1.3.2016, 21:51 hod.
Kategorie: Závada na komunikaci
Lokalita: ul. 1.máje
Problém: Každý den cestou z práce chodím kolem pošty u Tesly, situace s parkovaním by se tam dala nazvat postav to, kam se dá. S anexí travnatého pruhu a jeho vysypání štěrkem se už člověk nějak smířil, ostatně stalo se to již místním folklórem. Ale místa je pořád málo auta vjíždějí dále a dále na travnaté plochy a stojí běžně i na chodníku. Při tom je tam místa na vybudování nějakého přiměřeného parkingu dost. To parkování by se tam mělo začít nějak systémově řešit, než tam někoho přejedou.
Stav: V řešení

BEZPEČNOST ŠKOLÁKŮ

Nahlášeno: 28.2.2016, 21:55 hod.
Kategorie: Ostatní
Lokalita: ul. 5.května
Problém: Každé ráno vodím do školy 5.května dceru a provoz vozidel před školou a na přilehlých ulicích je tak silný a nebezpečný, že by si to zasloužilo od půl osmé do osmi asistenci min. jednoho strážníka.
Stav: V řešení

NEDOSTATKY U POLIKLINIKY

Nahlášeno: 28.2.2016, 14:41 hod.
Kategorie: Závada na komunikaci
Lokalita: parkoviště u Polikliniky
Problém: Vyznačení a obnovení parkovacích pruhů na parkovištích u polikliniky. Odstranění cedule zákazu vjezdu v místě kde byl výjezd sanitek rychlé pomoci.
Stav: V řešení

CHYBĚJÍCÍ OSVĚTLENÍ

Nahlášeno: 23.2.2016, 17:37 hod.
Kategorie: Problém s veřejným osvětlením
Lokalita: ul. Meziříčská
Problém: Neosvětlený chodník a přechod pro chodce na silnici směrem do Val.Meziříčí před odbočkou do Tesly, Zkuste si tento úsek od zastávky autobusu u Lukáše ke kolejím projít pěšky a hlavně za tmy!! Díry,nerovnosti povrchu na jedné straně vozovky, na druhé sice hezký chodník, ale neškodilo by více světla!
Stav: V řešení

VÝTLUK NA KOMUNIKACI

Nahlášeno: 22.2.2016, 10:59 hod.
Kategorie: Závada na komunikaci
Lokalita: nábřeží Dukelských hrdinů
Problém: Zhruba týden je na komunikaci výtluk - díra. Je to v místech na přechodu pro chodce u prostředního mostu, ve směru Valašské Meziříčí. Když se snažím výtluku vyhnout, tak tak nenajedu na patník, který ohraničuje můstek uprostřed cesty. Zalijte tu díru aspoň betonem! Děkuji.
Stav: Vyřešeno!

CHYBĚJÍCÍ DOPRAVNÍ ZNAČENÍ

Nahlášeno: 21.2.2016, 14:53 hod.
Kategorie: Závada na komunikaci
Lokalita: Bučiska
Problém: Prosím o umístění dopravní značky "STOP nebo VEDLEJŠÍ SILNICE" na most z osady Bučiska. Příznivci hokeje a bruslení při opouštění této lokality nedávají přednost vozidlům jedoucích z Tyršova nábřeží, které jedou zprava a mají přednost! Kdybych nepředvídal tak bych už několikrát boural. Děkuji.
Stav: V řešení

POZOR ZVĚŘ!

Nahlášeno: 19.2.2016, 14:15 hod.
Kategorie: Ostatní
Lokalita: ul. Lesní 
Problém: Od hotelu Relax přebíhá silnici stádo srnek k objektu Lesní 2330, silnice je velmi rušná, autobusy, osobní vozidla, zásobování, motorkáři v létě, dodávky atd..často dochází ke kolizím, které se ani nehlásí, často zraněné srnky odbíhají do lesa...je to velmi nebezpečné také pro chodce,kteří mají k dispozici krátký úsek chodníku, poté musí chodit po vozovce. Trvá to již několik let, srny přechází dál směrem k hotelu Energetik, také po úzké komunikaci na Lesní ulici. Žádáme o označení těchto úseků značkou, POZOR LESNÍ ZVĚŘ .
Stav: V řešení

SPADLÝ STROM


Nahlášeno: 14.2.2016, 18:15 hod.
Kategorie: Ostatní
Lokalita: ul. Valašská 1658
Problém: Za panelákem spadl velký strom je na trávě u lesa celý roztříštěný, bylo by třeba jej sklidit a taky něco udělat s pahýlem po zlomení.
Stav: V řešení

ODSTAVENÝ VRAK AUTOMOBILU


Nahlášeno: 14.2.2016, 16:48 hod.
Kategorie: Autovraky
Lokalita: parkoviště ulice Lesní 2330
Problém: Vozidlo s SPZ 3Z8 5430 na parkovišti stojí už déle než dva měsíce, možná to budou měsíce tři. Žádám o jeho odklizení, zbytečně zabírá jedno parkovací místo a navíc vrak láká zloděje k rabování.
Stav: Vyřešeno!

ŠPATNÉ UMÍSTĚNÍ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ

Nahlášeno: 11.2.2016, 15:37 hod.
Kategorie: Závada na komunikaci
Lokalita: Jižní město, přechod pro chodce u Billy
Problém: Chtěl bych upozornit na špatně umístění dopravní značení přechodu pro chodce u Billy, směrem k paneláku ul. Meziříčská 1654, značky jsou tak špatně uznačené že když stojíte před přechodem pro chodce tak Vás značka zakrývá a tím padém vozidla která Vám podle vyhlášky mají dat prostor k přechodu Vás absolutně nemuůžou vidět a to hlavně když je tma. Prosím o přesunutí dopravního značení aby nás občany a hlavně děti byly vidět, aby nedošlo k nehodám, už několikrát se mi stalo, že auto brzdilo na poslední chvíli.
Stav: V řešení

ZIMNÍ ÚDRŽBA KOMUNIKACÍ VÁZNE

Nahlášeno: 11.2.2016, 8:19 hod.
Kategorie: Ostatní
Lokalita: Hážovice
Problém: Chtěl bych se informovat proč když dne 10.2.2016 asi kolem 10.30 hod, kdy začal padat sníh (hodně mokrý), první technika se na chodníku v Hážovicich objevila až následující den cca kolem 6.20? Podotýkám že všichni občané Hážovic vracející se z práce obchodů atd. a naopak museli brodit v těch zprominutím srač...Někoik let jsem prováděl zimní údržbu chodníku v Rožnově vím jaké chodníky a části města jsou prioritou ale téměř 24 hodinový slkuz? Kde udělali soudruzi z NDR chybu? Děkuji.
Stav: V řešení

CHYBĚJÍCÍ CHODNÍK A PŘECHOD PRO CHODCE

Nahlášeno: 10.2.2016, 22:07 hod.
Kategorie: Závada na komunikaci
Lokalita: Od Fryška (bývalého) k objektu Lesní 23