Sport a volný čas

VIP POZICE PRO VÁS

  • Tato VIP placená pozice může být Vaše - buďte první, buďte vidět! Cena pouze 100,- Kč / měsíc.
VIP POZICE

Zde může být Vaše reklama.

Fit club Jana - Rožnov pod Radhoštěm

Fit club Jana - Rožnov pod Radhoštěm

Přijďte si k nám zasportovat! Široký výběr skupinových cvičení pro dospělé i děti. Privátní lekce dle Vašich požadavků. Vibrační plošiny: Fitvibe, Power plate. Spinning, ricochet. Víkendové a zahraniční pobyty. Nabídka masáží a kosmetických služeb. Služby výživového poradce, prodej výživových doplňků. Navštivte nás - Sportcentrum Lazy a Střední škola zemědělská Rožnov p.R. těšíme se na Vás v nově zrekonstruovaných prostorech!

Aqua aerobic

AQUA AEROBIC

Přijďte si zacvičit AQUA AEROBIC! Rožnovský krytý bazén Vám nově od září 2014 nabízí dvě hodiny cvičení týdně. Prožijete hodinu plnou aktivního pohybu a zábavy pod vedením profesionálních instruktorek. AQUA AEROBIC je intenzivní cvičení ve vodě, využívající odporu a vztlaku vody. Bez zatížení kloubů a páteře pomáhá zvýšit fyzickou kondici, redukovat váhu a zmírňuje projevy celulitidy. AQUA AEROBIC je vhodný pro všechny věkové kategorie, tempo i rozsah cvičení si přizpůsobíte své fyzické zdatnosti.

Bowling v City Clubu

Bowling v City Clubu

V City Clubu je pro Vás nově otevřen dvou dráhový nekuřácky bowling QubicaAMF s automatickými stavěči. Na každé z drah může hrát až 7 hráčů. Hráči mohou utvořit družstva a soutěžit mezi sebou. Při větším počtu hráčů je dobré si rezervovat dvě dráhy.Těm, kteří bowling hrát nechtějí nebo si chtějí pouze posedět v City Clubu, nabízíme k využití rovněž stolní fotbal, WI-FI zdarma. K dispozici je rovněž posezení jak u drah, tak i u baru. Vstup na dráhu je povolen pouze v bowlingové obuvi s bílou podrážkou. Bowlingová obuv je v ceně Bowlingu. Těšíme se na Vás, team City Clubu.

Bonsai Rožnov - Josef & Lukáš Sirotný

Bonsai Rožnov - Josef & Lukáš Sirotný

Nabídka bonsají, bonsajových misek, substrátů, drátů a dalšího příslušenství. Tvarování, přesazování a další úpravy bonsají a zahradních stromů. Zahradní návrhy a realizace menšího a středního rozsahu. Odborná poradna, semináře pro jednotlivce i skupiny. Stálá expozice venkovních bonsají.

Lezecká stěna Rožnov pod Radhoštěm

Lezecká stěna Rožnov pod Radhoštěm

Lezení na umělé lezecké stěně s instruktorským dozorem, půjčovna lezeckého materiálu, školení, horoškola pro dospěláky, dětský lezecký kroužek, soutěže.

Fittsport Rožnov pod Radhoštěm

Fittsport

Široké spektrum sportovních aktivit, programů a služeb na zlepšení a udržení fyzické i psychické kondice. Posilování a kardio zóna, cvičení pod vedením osobních trenérů, tvarování a zpevnění postavy, regenerační a uvolňovací cvičení, skupinová cvičení s certifikovanými instruktory, hity ve fitness  Fit Jump - Trampolínky, Zumba, Bosu, Power Plate, poradenství přes výživu a doplňky, moderní diagnostika na InBody.

RpR Paintball

RpR Paintball

Paintballové hřiště-zapůjčení kompletního vybavení pro paintball, organizace firemních akcí, vhodné pro školní akce-výlety, organizace paintballových turnajů pro veřejnost, paintballové tréninky. U paintballového hřiště se nachází parkoviště, zázemí, WC, pergola, občerstvení.