UŽ SE TO BLÍŽÍ!

Služby a řemesla

WEBSTYL.cz - WEBOVÉ STRÁNKY, MARKETING, REKLAMA

WEBSTYL.cz - WEBOVÉ STRÁNKY, MARKETING, REKLAMA

Vytvoříme Vám profesionální webové stránky s originálním a nadčasovým designem. Máme zasebou již mnoho úspěšně dokončených projektů a věříme, že Vás naše práce také osloví. Navrhneme a připravíme Vám takový koncept webové prezentace, který přesně odpovídá velikosti a působnosti Vaší firmy. Kontaktujte nás! Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Mgr. Michaela Zezulková, advokát

 Mgr. Michaela Zezulková, advokát

Advokátní kancelář poskytující právní služby ve všech odvětvích práva.

CK JOKRATOUR

Jsme tu pro Vás již 26 let! Specializujeme se na pobytové zájezdy k moři vlastní dopravou i busem - CHORVATSKO, ITÁLIE, ŘECKO. letecky z Ostravy - ŘECKO,TURECKO. U vybraných zájezdů DĚTI ZCELA ZDARMA. Slevy pro seniory, zajímavé akční nabídky, slevy pro seniory... Máme vlastní autobusový vozový park, zkušené profesionální řidiče, pro firmy a kolektivy zajistíme dopravu dle individuálních požadavků.

BJmont

Naše firma nabízí služby z odvětví vodo topo plyn - kompletní vytápění, vodoinstalace, kondenzační kotle, tepelná čerpadla, solární sety, zařízení koupelen, akumulační nádrže. Dále jsme certifikovaná firma pro dotační program „Kotlíkové dotace“.

Alarman - Libor Křenek

Alarman - Libor Křenek

Prodej, návrh, montáž a servis elektronických zabezpečovacích systémů a dalších zařízení pro ochranu majetku a osob. Alarmové systémy různých výrobců pro všechny typy objektů, kamerové systémy, požární, plynové a CO hlásiče, přístupové a docházkové systémy, zvonkové systémy a videotelefony, domácí automatizace, satelitní a anténní technika. Zajištění připojení na pult centralizované ochrany. Montážní partner Jablotron.

Zabezpečovací systémy JABLOTRON

Zabezpečovací systémy JABLOTRON

Montáž elektronických zabezpečovacích systému Fa JABLOTRON.

Rehabilitace a fyzioterapie Mgr.Šárka Dobešová

Rehabilitace a fyzioterapie Mgr.Šárka Dobešová

Jsme soukromé zdravotnické zařízení, které poskytuje zdravotní služby v oboru fyzioterapiea a léčebného rehabilitačního cvičení.Naše zdravotnické zařízení se zabývá diagnostikou, prevencí a léčbou poruch pohybového aparátu. A to jak u dětí a dospívajících, tak u dospělých. Zaměřujeme se na bolesti, poúrazové a pooperační stavy pohybového aparátu pomocí postupů moderní fyzioterapie.

Kosmetika

Nabízím ošetření všech typů pleti francouzskou kosmetikou Gernétic, masáž obličeje a dekoltu, úpravu obočí, barvení řas a obočí, orientální depilace a depilace voskem, prodej přípravků Karla Hádka.

Čalounictví

Čalounictví

Čalounické práce všeho druhu.

Olejník - Jurajda s.r.o.

Olejník - Jurajda s.r.o.

Zajištujeme kompletní stavby na klíč od projektu až po stavbu. Provádíme zednické práce, instalatérské práce, elektromontážní práce, sádrokartonářské práce, podlahy, fasády.

Zuzana Vodičková - optický poradce Optik do Domu

Zuzana Vodičková - optický poradce Optik do Domu

Optik do Domu - první oční optika, která šetří Váš čas i peníze. Kvalitní značkové brýle můžete pořídit až o 50% levněji než v kamenných očních optikách. Hledáte kvalitní brýle za příznivé ceny? Oční optika OptikDoDomu vám dodá kompletní brýle až do domu. Brýle si můžete vybrat s optickým poradcem v klidu svého domova a za pomoci svých nejbližších. Návštěva optického poradce je zcela zdarma a nezávazně. Optický poradce Vám pomůže vybrat ty nejvhodnější brýle.

Kominictví Kryštof

Nabízíme čištění komínových průduchů včetně výberu sazí a vystavení kontrolní zprávy dle nařízení vlády č.91/2010. Prohlídky komínových průduchů inspekční kamerou. Měření komínového tahu. Vložkování a opravy komínů. Kompletní servis spalinových cest

Ing. Oldřich Sobek - STATIKA

Stavebně technické posudky staveb (předprojektové, při prodeji apod.),projekty bytových jader a výřezů v panelových domech, projekty statiky stavebních konstrukcí (beton, ocel, dřevo, sklo apod.), projekty revitalizace (vč. zateplení) panelových budov, zakládání staveb.

Snímky termokamerou - Termovize

Snímky termokamerou - Termovize

Odhalí místa s největšími úniky energie, vady izolace, tepelné mosty, vlhkost. - Revize provedených zateplení, výměny oken, izolací novostavby nebo přístavby. -Měření objektu před rekonstrukcí s doporučením vhodné tepelné izolace. -Kontrola a odhalení vadných článků fotovoltaických panelů.

Vičan Jaroslav - ELHOM

Provádím elektroinstalace v rodinných domech a bytech.

Řemeslníci Rožnov

Zkušení a zodpovědní řemeslníci Vám nabízí své služby. Veškeré práce provádíme rychle ve vysoké kvalitě k absolutní spokojenosti zákazníka. Preferujeme individuální přístup s ohledem na specifické potřeby zákazníka.

SapArt

SapArt

SapArt - Tvoříme pro Vás profesionální video. Nabízíme profesionální služby v oblasti audiovizuální tvorby, ve které máme dlouholeté zkušenosti. A proto pro vaši firmu nebo rodinné album vytvoříme poutavé video podle vašich představ. Využijte našich služeb i Vy a společně vytvoříme působivé video.

Aleš Cáb

Ornice, stavební recykláty, demolice a zemní práce.

Vladan Kutěj - montáž suchých staveb, zednictví a malířství

Montáž sádrokartonových systémů, půdní vestavby, snížené stropy, příčky, podlahy, zateplování, zednické a malířské práce.

Truhlářství Pavel Bartošek

Truhlářství zabývající se kompletní realizací interiérů na zakázku: kuchyňské linky, vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, jídelny, dětské pokoje, vybavení kanceláří, výroba masivních dveří a schodů, zábradlí. Vše od návrhu až po realizaci

Reklamní agentura Miger

Reklamní agentura Miger

Jací jsme? Převážně normální. Ale svým způsobem i výjimeční. Normálně uděláme pro naše zákazníky "prvníposlední" a výjimečně se nám povede něco nesplnit. Normálně se s každým slušným zákazníkem vždy dohodnem ke vzájemné spokojenosti a výjimečně někomu vyhubujeme. Normálně nám vždy záleží na penězích zákazníka a výjimečně utrácíme víc než je potřeba. Normálně odvádíme pouze práci s profesionálním výsledkem a výjimečně máme důvod se stydět. Jsme prostě normálně výjimeční.

Pokrývačství - Vlastimil Kvita

Pokrývačství - Vlastimil Kvita

Pokrývačské a klempířské prace montáž oken.

Tomáš Giebel - Elektroluis s.r.o.

Montáže a opravy elektroinstalací, přípojek nízkého napětí, hromosvodů, elektrických topných systémů Fenix. Prodej spojovacího materiálu.

Kosmetika Dana

Kosmetický salon Dana v Rožnově působí již řádu let. Kosmetička je zdavotní sestra s odbornými školeními pro práci kosmetičky či maserky. nabízí masáže:lávové kameny ,klasické masáže, ANTIstresové masáže,Breusova masáž,REMODELAČNÍ masáž břicha ,PROGRESIVNÍ ošetření očního okolí,CHEMICKÝ PEELING -čistí AKNÉ,pigmentové skvrny,odstraňuje vrásky kosmetické služby a prodej kosmetiky ALCINA, Jansen.

Miroslav Janošec

Provádíme práce a pronájem plošin MP13, MP16, MP20, elektromontáže, práce motorovou pilou.

Josef Divín - opravy šicích strojů

 • Adresa: Oděská 1571, 756 61 Rožnov p. R.
 • Tel.: +420 732 807 361

Provádím opravy domácích a průmyslových šicích strojů.

Nublo facility s.r.o.

Nublo facility s.r.o.

Nabízíme facility a krizový management. Pomáháme s optimalizací nákladů a výdajů. Zajišťujeme úklidové služby, ostrahu, údržbu a realitní činnost.

DiS. Zdeněk Maléř - MALÉŘ DŘEVOSTAVBY

DiS. Zdeněk Maléř - MALÉŘ DŘEVOSTAVBY

Dřevostavby a dřevěné konstrukce. Projektování od návrhu přes vizualizace po dokumentaci ke zhotovení stavby. Nízkoenergetické a pasivní domy.

Zahradnické služby SaD

Zahradnické služby SaD nabízí návrhy, realizace a údržby zahrad, komplexní udržbu trávníků, řez ovocných a okrasných dřevin, instalaci záhonových obrub a další práce.

Vodoinstalaterství Kuběna Jan

Provádíme kompletní vodoinstalatérské práce. Dlouholeté zkušenosti v oboru. Rychle, kvalitně.

Svatební Salon Studio Art, nehtové studio, solárium

Půjčovna a prodej svatebních a společenských šatů. Gelové nehty, solárium, prodej značkových šperků Calvin Klein.

Salon Pattoo

Salon Pattoo

Provádím česání, koupání, stříhání, trimování psů, úprava štěňat, zastřižení drápků a depilaci z oušek, péče o ostatní domácí mazlíčky, prodej chovatelských potřeb.

Fit club Jana

Nejširší výběr cvičení v Rožnově p. R.: ZUMBA, Body styling, Slide aerobic, Salsa kurzy, Mažoretky, Aerobic pro děti, Bosu, Trampolínky. Nabídka kosmetických služeb, masáže.

Štěpán Mičunek

Štěpán Mičunek

Nově také instalace satelitní televize (skylink, cslink) a pozemního digitálního příjmu DVBT.

Stavby Lukris spol. s r.o.

Obchodně stavební firma Stavby Lukris se zabývá stavební činností v profesionální kvalitě po celé České Republice. Všichni naši naši zaměstnanci jsou na velmi vysoké profesní úrovni, díky absolvování proškolení a získávání certifikátů v našem oboru včetně bezpečnosti práce. Prohlédněte si naše realizace a neváhejte nás kontaktovat.

Malbygajito

Malířské-natěračské práce a drobné zednické upravy. Rychlé a seriozní jednání. Při větším rozsahu prací,množstevní sleva 10%- 20% z celkové ceny.

Fotograf

Fotograf

Fotografování svateb, dětí. Technická a reklamní fotografie. Reportáže, sportovní akce. Portréty. Video a film.

Janíček Robert


Provádíme zednické,obkladačské a dokončovací práce včetně stavebního materiálu.

DKM - Morávek Přemysl

DKM - Morávek Přemysl

Nabízíme zámečnické a strojně obráběcí práce. Zámečnictví-nerezové zábradlí,madla,rošty,skříně,ocelové konstrukce,brány,vrata a jiné dle přání zákazníka. Obrábění-soustružení,frézování,broušení.

Vodoinstalatérství a topenářství Juříček Radek-Budas

Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce, včetně kompletní dodávky materiálu a dlouholeté záruky.

Vodoinstalatérství a topenářství Jiří Bělunek

Provádím instalatérské a topenářské práce.Montáž,servis a poradenství,(baterie,sprchy,vany)také hydromasážní vany a sprch.kouty,např. HANSGROHE

La Taverna degli Angeli

Vinárna - atmosféra vinných sklepů, italská vína Cormóns, morávská vína, tradiční destiláty, Rožnovské pivo, jehněčí, kachní speciality, Francouzské palačinky, bruschetty, dezerty a v naší prodejně La Bottega degli Angeli na bízíme italské sýry, salámy, královskou čokoládu, 8 druhů kávy na váhu, vína, těstoviny.

Propago reklamní agentura

Vše pro Vaši reklamu, od vizitek po světelnou reklamu. Tisk, potisk, samolepicí reklama - tabule - auta - výlohy. Kvalitní grafické návrhy, sazba - letáky - katalogy - brožury - knihy. Máme již více než 20 let praxe v oboru reklamy, nabízíme vysokou kvalitu služeb za příznivé ceny. Ještě jsme se v práci nikdy nenudili.

Zednictví Zbořil Šimon

Provádím zednické, obkladačské a dokončovací práce.Zaměřuji se také na omítky na panel.

Stavo Morava s. r. o.

Stavební a realitní společnost. Firma STAVO MORAVA s. r. o. je zapsána v seznamu odborných dodavatelů v programu Zelená úsporám. Tento program vyřizujeme pro zákazníky na klíč. Zajistíme energetický výpočet, projektovou dokumentaci, provedeme samotnou realizaci a vyřídíme dotaci. Pomůžeme při financování.

Stolařství Kij s.r.o.

Stolařství Kij s.r.o.

Vyrábíme na zakázku: * schodiště z masívu - přímá, lomená, oblouková, točitá, obklady betonových a kovových schodišť * mnasivní dřevěné a dýhované dveře - vstupní i interiérové dle individuálních představ zákazníka * dřevěná okna - euro, kastlová i špaletová * kuchyňské linky, nábytek, ložnice, vestavěné skříně * atypické zakázky.

Kadeřnictví Young studio

Dámské, pánské i dětské kadeřnické studio, které naleznete v budově Fittsport, naproti marketu Billa. Pracuji s kosmetikou Matrix a Goldwell.

Pavel Ondruch

 • Adresa: Uhliska 2470, 756 61 Rožnov p. R.
 • Tel.: +420 607 613 614
 • Email: p.ondruch@email.cz

Nabízíme vodoinstalatérské , topenářské a plynařské práce včetně kompletní dodávky. Provádíme montáž a opravy plynových zářízení.

Masérské, rekondiční a regenerační služby, Jaromír Kolář

Masérské, rekondiční a regenerační služby, Jaromír Kolář

Klasické a rekondiční masáže, masáže pod vodou, finská sauna pro 15 osob, přísadové koupele (jodové,bylinkové).

Bolf

Výhradní zpracovaní přírodního kamene: sokly, zídky, krby, komíny, koupelny, sprchové kouty, schody, chodníky, dlažby a ploty z masivu i obkladů. Provádíme práce na klíč. Prodáváme krbová kamna, krbové vložky, krbové nářadí a příslušenství.

Masérské, rekondiční a regenerační služby, Jaromír Kolář

 • Adresa: Pod Strání 2268, 756 61 Rožnov p. R.
 • Tel.: +420 608 616 809
 • Email: j.kolar785@seznam.cz

Klasické a rekondiční masáže,masáže pod vodou,přísadové koupele,finská sauna.

Reklamarožnov.cz

Reklamarožnov.cz

Reklamní a propagační dílna se zaměřením na komplexní dodávku reklamních a tiskových služeb. Nabízíme velkoplošný, ofsetový a digitální tisk. Grafické, kreativní a předtiskové práce (DTP).

Rizikové kácení, výškové práce

 • Adresa: Boženy Němcové, 756 61 Rožnov p. R.
 • Tel.: +420 604 802 400
 • Email: davidholis@email.cz
Rizikové kácení, výškové práce

Rizikové kácení, dřevorubecké práce, prodej dřeva. Výškové práce, opravy střech, impregnace střešních tašek. Školení pro horolezectví a výškové práce.

Hana Neřádová - kurzyprokazdeho.org

Hana Neřádová - kurzyprokazdeho.org

Hlavní činností jsou počítačové kurzy, a to buď připravené nebo vytvořené na míru zákazníka. Dále je možné využít individuální konzultace, která se od kurzu liší v počtu účastníků (max. 2 osoby), ale myšlenka zůstává stejná - naučit vás zvládnout určitý problém a vytvořit postup, který můžete kdykoliv znovu použít. Konzultaci lze provádět v učebně nebo u vás doma na vašem počítači. Plánuji také nabídnout možnost absolvovat kurz z domova přes internet, což by mohlo pomoct například maminkám s malými dětmi.

Pavel Novák


Elektrorevize elektrických rozvodů, strojů, zařízení a drobných spotřebičů a hromosvodů.

REASINT reality s.r.o.


Jsme stavební společností zabývající se výstavbou rodinných a bytových domů. Zabýváme se také zateplováním, montáží sádrokartonu, obkladů a dlažeb. Specializujeme se na vyzdívání odvětraných fasád lícovými cihlami

Kadeřnictví Rožnov

Kadeřnictví Rožnov

Dámské, pánské i dětské kadeřnictví. Pracujeme s italskou profesionální vlasovou kosmetikou SCREEN, která je k vlasům velmi šetrná a výrazně napomáhá vynikajícímu celkovému výsledku. Výrobky SCREEN neobsahují škodlivé látky. U nás taky v prodeji. Nově Manikúra, nehtová modeláž, P-shine, teplé parafínové zábaly rukou.

+420 603111790