UŽ SE TO BLÍŽÍ!

Penziony

PENZION U KURTU

Dovolte, abychom Vás pozvali do srdce Valašska, na Rožnovsko. Ubytování se nachází v obci Vigantice, ležící 5 km od Rožnova pod Radhoštěm směrem na Hutisko - Solanec. Vzhledem ke své poloze je ideální na turistické vycházky, houbaření, cyklistiku, lyžování a k celkovému relaxu. Pro milovníky tenisu je k dispozici tenisový kurt přímo u ubytování. Kapacita ubytování je: 2krát čtyřlůžkový pokoj, 1krát dvoulůžkový pokoj. K dispozici je i plně vybavená kuchyň.

Dvůr Hradisko

Dvůr Hradisko

Příjemný rodinný penzion Dvůr Hradisko se nachází v samém srdci Valašska na okraji Rožnova pod Radhoštěm, v blízkosti zříceniny Hradisko. Ubytování v útulně vybavených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a v plně vybaveném čtyřlůžkovém apartmánu. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni a lze je mít zdarma u sebe na pokoji. Parkování je k dispozici rovněž zdarma přímo v areálu penzionu. V naší stylové hospůdce uspokojíme především milovníky poctivé domácí stravy. Typickou atmosféru u nás dotvářejí koně, nabízíme vyjížďky přírodou nebo trénink ve venkovní i kryté jízdárně.

Chata Jedlovina

Chata Jedlovina

Chata na polosamotě u lesa, jejíž kapacita je 8 lůžek. Nachází se v ní 2 ložnice (5+2 lůžka) a pokoj s kuchyní s pohovkou. K dispozici sprchový kout s wc. Podrobné informace V chatě je prostorná obytná kuchyň s rozkládací sedací soupravou. Z kuchyně, která je centrem chaty, se vstupuje do velké ložnice vybavené lůžky, skříněmi a odkládacími skříňkami, nebo do malé ložnice pro dvě osoby a na krytou terasu. Sociální zařízení: K dispozici je WC se sprchovým koutem.

Penzion Pod Radhoštěm


Penzion Pod Radhoštěm leží v malebném podhůří Beskyd města Rožnov pod Radhoštěm v centru turistického dění tohoto překrásného města.

Penzion Janoštík

Penzion Janoštík

Penzion Janoštík nabízí ubytování v Rožnově pod Radhoštěm v jeho klidné části Horní Paseky, což je poblíž rožnovského Skanzenu. Můžete se ubytovat v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových nebo pětilůžkovém pokoji se snídaní zdarma. V naší resturaci vyříme valašské dobroty a je zde možnost i pronájmu prostor za účelem pořádání firemních akcí, školení, pořádání svateb, oslav a jiných společenských akcí. Janoštík je komfortní ubytování v srci Valašska, v Rožnově pod Radhoštěm.

Penzion ,,U Blinků"

Penzion ,,U Blinků"

Pension U Blinků se nachází v obci Dolní Bečva na úpatí hory Radhošť, čtyři kilometry od malebného městečka Rožnov pod Radhoštěm. Svou polohou je tak pension předurčen všem milovníkům pěší i cyklistické turistiky, sjezdového i běžeckého lyžování, ale také odpočinku a lenošení v klidu přírody.

Penzion - ubytování v soukromí

Penzion - ubytování v soukromí

Penzion se nachází v Rožnově pod Radhoštěm blízko centra (cca 10 minut chůze), v klidné zóně a disponuje velkou zahradou. Nabízíme Vám celkem 10 lůžek (2 apartmány s možností přistýlky), 2 dvoulůžkové pokoje (moderně vybaveny), k dispozici je společná kuchyně. V ceně je zahrnuto parkování auta v objektu pensionu. V blízkosti penzionu (100 metrů) je dostupná restaurace a potraviny. Možnost polopenze (na požádání). Nabídneme Vám pohodovou dovolenou a uděláme vše pro spokojenost zákazníka.

Penzion Travinář - Banketka

Penzion Travinář - Banketka

Ideální prostory pro pořádání rodinných oslav, školení, seminářů, kurzů, firemních setkání aj. Vhodný také pro svatební hostiny, promoce, rauty apod. Možnost uspořádaní stolů dle představ hostů. Občerstvení - teplá i studená kuchyně. Možnost ubytování.

Pension - Levné ubytování

Pension - Levné ubytování

Jedná se o ubytování levnějšího typu v lukrativní lokalitě Rožnova pod Radhoštěm. Pension se nachází v blízkosti centra (10 minut chůze), které Vám poskytne vynikající zázemí pro vyžití volného času. Naleznete zde mimo jiné Valašské muzeum v přírodě, koupaliště, lanovou dráhu, jezdecký areál, tenisové hřiště, bowling, fitness...

Rodinný penzion Rožnov


Rodinný penzion se nachází v klidném prostředí Rožnova pod Radhoštěm.V přízemí se nachází společenská místnost s krbem a kuchyní v 1NP jsou tři pokoje s koupelnama a WC.Celková kapacita je 10 osob. Cena za ubytování 350,-Kč / osoba.

Penzion Beskyd

Penzion Beskyd

Penzion se nachází v krásném prostředí města Rožnov pod Radhoštěm, cca 10 minut chůze od centra. Nabízíme Vám 2 na sobě zcela nezávislé, moderně vybavené apartmány s vlastními vchody s celkovým počtem 8 lůžek + možnost 2 přistýlek. K dispozici je zahrada, altánek, krb, parkoviště.