Rožnovák.cz - Rožnov pod Radhoštěm online

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm – srdce Valašska, je moderní turistické, kulturní a průmyslové město. Náleží do Zlínského kraje, okresu Vsetín a počet obyvatel v současné době činí cca 17 000. Krása Rožnova pod Radhoštěm láká každý rok tisíce turistů z celého světa, kteří se zde vždycky rádi vracejí. Asi největším lákadlem je Valašské muzeum v přírodě (Skanzen Rožnov pod Radhoštěm), které je nejstarším a největším svého druhu ve střední Evropě. V okolí Rožnova pod Radhoštěm je mnoho krásných míst k vidění, např. Pustevny, nebo Radhošť. Poloha města je ideální pro rekreaci, sport a turistiku.

ALBA tour Rožnov pod Radhoštěm

MPS Koupelny Rožnov pod Radhoštěm

ShantiSpa Rožnov pod Radhoštěm

CK FISCHER Rožnov pod Radhoštěm

Aktuálně z Rožnova pod Radhoštěm

22.3.2017

VÝSTAVBA NOVÉHO VÍCEÚČELOVÉHO HŘIŠTĚ JEDE NAPLNO

VÝSTAVBA NOVÉHO VÍCEÚČELOVÉHO HŘIŠTĚ JEDE NAPLNO

Stavební práce na rekonstrukci víceúčelového městského hřiště na ulici Letenská probíhají podle plánu. Rožnov bude mít brzy nové, moderní víceúčelové hřiště za třináct milionů korun. Žádné multifunkční hřiště tohoto typu v celém mikroregionu Rožnovska není a tak umožní v budoucnu pořádání různých sportovních akcí nejen na místní úrovni, ale i té krajské. Projekt se připravoval řadu let a samotná realizace byla zahájena loni v červnu 2016. Na co se můžeme těšit? Atletický běžecký ovál (4 dráhy, běh sprint 50m, 60m, 100m), ovál pro in-line brusle, vytrvalostní běh nebo třeba na hřiště 30 x 19 m určené pro basketbal nebo volejbal. Na bezpečný provoz areálu budou dohlížet strážníci Městské policie Rožnov pod Radhoštěm.

10.3.2017

MĚSTO ROŽNOV ČEKÁ JARNÍ BLOKOVÁ OČISTA

MĚSTO ROŽNOV ČEKÁ JARNÍ BLOKOVÁ OČISTA
Letošní jarní bloková očista města začne v pondělí 3.dubna. Uklidit by se mělo více než 771 tun posypového materiálu, které město použilo v průběhu letošní zimy. Očista bude probíhat každý den od 6 do 17 hodin. Město žádá vlastníky vozidel, aby respektovali přenosné dopravní značky upozorňující na zahájení blokové očisty a v potřebnou dobu vyklidili parkoviště a jednotlivá stání. Nerespektování značky může znamenat pokutu do výše dvou tisíc korun. Harmonogram očisty naleznete zde >>
3.3.2017

NEZÁJEM ROŽNOVANŮ O VEŘEJNÉ INTERPELACE S VEDENÍM MĚSTA?

NEZÁJEM ROŽNOVANŮ O VEŘEJNÉ INTERPELACE S VEDENÍM MĚSTA?

Ve středu 1.března proběhla další z veřejných interpelací občanů Rožnova s vedením města. Hlavním tématem projednání byly finance nově rozdělované prostřednictvím tzv. komunitních programů, možnosti zapojení veřejnosti do plánů úprav veřejných prostor ve městě nebo využití zimního stadionu. Interpelace se však zúčastnila pouze desítka občanů. Setkání s vedením města má přitom sloužit k vyjádření názoru či připomínky k určitému tématu a je škoda, že se této akce nezúčastní více rožnovanů.

20.2.2017

ROŽNOV NABÍDNE NOVÉ BYDLENÍ AŽ PRO DVA TISÍCE OBYVATEL

ROŽNOV NABÍDNE NOVÉ BYDLENÍ AŽ PRO DVA TISÍCE OBYVATEL V LOKALITĚ PÍSEČNÁ
Až čtyřpatrové podkrovní domy s plochou do 120 metrů čtverečních vyrostou letos v části Písečná. Jedná se o poslední lokalitu ve městě, která je podle platného zemního plánu určena k hromadné výstavbě. V roce 2019 by v tomto místě měly vyrůst další domy, aby celkový počet bytů byl 100. Do této lokality by se poté mohlo přistěhovat až dva tisíce obyvatel.
14.2.2017

ZEMŘELA JARMILA ŠULÁKOVÁ, NEJZNÁMĚJŠÍ VALAŠSKÁ ZPĚVAČKA

ZEMŘELA JARMILA ŠULÁKOVÁ, NEJZNÁMĚJŠÍ VALAŠSKÁ ZPĚVAČKA
Ve věku nedožitých 88 let zemřela Jarmila Šuláková, národní umělkyně a valašská Královna lidové písně. Zpěvačka byla Valašsku celý život věrná a není lidovce, který by ji neznal. Účinkovala ve skupinách Fleret, Veselí hoši Rudolfa Dudy nebo Brněnský rozhlasový orchestr lidových nástrojů. Svým nezaměnitelným hlasovým projevem oslovila tisíce fanoušků po celém světě. V rámci oslav svých 80. narozenin vystoupila s písní Ovečky zaběhnuté také na známém Masters of Rock.

HCV group a.s. Rožnov pod Radhoštěm

Naposledy přidané firmy z Rožnova pod Radhoštěm

  • 8.10.2016 / Finance / Finance a pojištění Daniel Hrachovec
  • ...a 190 dalších!

O nezávislém informačním portálu Rožnovák.cz

Rožnovák.cz je první, nezávislý informační portál města Rožnov pod Radhoštěm, na kterém najdete vždy aktuální informace jak o dění ve městě, přes praktické informace o firmách, službách, nebo kultuře.

„Prioritou portálu Rožnovák.cz je poskytnout návštěvníkovi komplexní informace které potřebuje, to vše pohodlně a přehledně.“

Portál poskytuje návštěvníkovi potřebné informace jako např. ručně tříděný katalog firem z Rožnova pod Radhoštěm a blízkého okolí, dále seznam škol, kulturní přehled, tipy na výlet – Valašské Muzeum v přírodě (Skanzen Rožnov pod Radhoštěm), Radhošť, Pustevny a další zajímavá místa, dále mapu města Rožnov pod Radhoštěm, tipy na ubytování, kvalitní restaurace atd. Pro obyvatele Rožnova pod Radhoštěm a blízkého okolí, je v dnešní době portál Rožnovák.cz oblíbeným vyhledávaným místem na internetu, už jen díky své originální doméně a také díky zacílení na Rožnovsko, se stává pro inzerenty ještě atraktivnějším.

Rožnovák.cz – ideální místo pro Vaši reklamu.

Firemní prezentace na Rožnovák.cz by měla být jasnou volbou pro každou firmu z Rožnova pod Radhoštěm a blízkého okolí, která má zájem o cílenou prezentaci, či cílenou reklamu. Portál Rožnovák.cz bude do budoucna neustále rozvíjen jak po stránce informační, tak po stránce komerční.

O provozovateli portálu

Portál Rožnovák.cz provozuje firma WEBSTYL.cz z Rožnova pod Radhoštěm, která má s tvorbou a vývojem internetových projektů bohaté zkušenosti, svědčí o tom desítky úspěšně dokončených projektů. Specializací firmy WEBSTYL.cz je poskytování komplexních služeb v oblasti internetu a reklamy. Produkty jsou neustále vyvíjeny dle nejnovějších trendů v oblasti internetových aplikací.

Co na Rožnovák.cz lidé hledají?

Rožnov pod Radhoštěm | Rožnovák | Firmy Rožnov | Skanzen Rožnov | Ubytování

Mapa Rožnov | Skanzen Rožnov pod Radhoštěm | Restaurace Rožnov

Info Rožnov | Kultura Rožnov pod Radhoštěm | Práce Rožnov

Rožnovské pivní lázně

 

EIN KESSEL BUNTES