Rožnovák.cz - Rožnov pod Radhoštěm online

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm – srdce Valašska, je moderní turistické, kulturní a průmyslové město. Náleží do Zlínského kraje, okresu Vsetín a počet obyvatel v současné době činí cca 17 000. Krása Rožnova pod Radhoštěm láká každý rok tisíce turistů z celého světa, kteří se zde vždycky rádi vracejí. Asi největším lákadlem je Valašské muzeum v přírodě (Skanzen Rožnov pod Radhoštěm), které je nejstarším a největším svého druhu ve střední Evropě. V okolí Rožnova pod Radhoštěm je mnoho krásných míst k vidění, např. Pustevny, nebo Radhošť. Poloha města je ideální pro rekreaci, sport a turistiku.

ALBA tour Rožnov pod Radhoštěm

MPS Koupelny Rožnov pod Radhoštěm

ShantiSpa Rožnov pod Radhoštěm

Aktuálně z Rožnova pod Radhoštěm

20.2.2017

ROŽNOV NABÍDNE NOVÉ BYDLENÍ AŽ PRO DVA TISÍCE OBYVATEL

ROŽNOV NABÍDNE NOVÉ BYDLENÍ AŽ PRO DVA TISÍCE OBYVATEL V LOKALITĚ PÍSEČNÁ
Až čtyřpatrové podkrovní domy s plochou do 120 metrů čtverečních vyrostou letos v části Písečná. Jedná se o poslední lokalitu ve městě, která je podle platného zemního plánu určena k hromadné výstavbě. V roce 2019 by v tomto místě měly vyrůst další domy, aby celkový počet bytů byl 100. Do této lokality by se poté mohlo přistěhovat až dva tisíce obyvatel.
14.2.2017

ZEMŘELA JARMILA ŠULÁKOVÁ, NEJZNÁMĚJŠÍ VALAŠSKÁ ZPĚVAČKA

ZEMŘELA JARMILA ŠULÁKOVÁ, NEJZNÁMĚJŠÍ VALAŠSKÁ ZPĚVAČKA
Ve věku nedožitých 88 let zemřela Jarmila Šuláková, národní umělkyně a valašská Královna lidové písně. Zpěvačka byla Valašsku celý život věrná a není lidovce, který by ji neznal. Účinkovala ve skupinách Fleret, Veselí hoši Rudolfa Dudy nebo Brněnský rozhlasový orchestr lidových nástrojů. Svým nezaměnitelným hlasovým projevem oslovila tisíce fanoušků po celém světě. V rámci oslav svých 80. narozenin vystoupila s písní Ovečky zaběhnuté také na známém Masters of Rock.
8.2.2017

MĚSTO NESOUHLASÍ S ČÁSTKOU 40 MILIONU KORUN ZA SPOLEČENSKÝ DŮM

MĚSTO NESOUHLASÍ S ČÁSTKOU 40 MILIONU KORUN ZA SPOLEČENSKÝ DŮM

Společnost Synot Real Estate, současný majitel Společenského domu, nabídla městu tři nabídky týkající se odkupu nemovitosti. První nabídka se týká odkupu za čtyřicet milionu korun českých, druhá dlouhodobého pronájmu a třetí nájmu prostor restaurace, v tuto chvíli nevyužité. Na posledním jednání zastupitelstva se rozhodlo, že odkup za danou částku nepřipadá v úvahu a zda dojde k dalšímu vyjednávání ohledně snížení ceny s Miroslavem Valentou z holdingu Synot, je teď ve hvězdách. Nutno podotknout, že počátkem devadesátých let byl Společenský dům prodán soukromému investorovi převážně z ekonomických důvodů za částku tři a půl milionu korun.

31.1.2017

ROŽNOVSKÁ RADNICE CHCE BÝT EFEKTIVNĚJŠÍ DÍKY NOVÉMU PROJEKTU

ROŽNOVSKÁ RADNICE CHCE BÝT EFEKTIVNĚJŠÍ DÍKY NOVÉMU PROJEKTU
Zvýšení efektivity veřejné správy a veřejné služby. To jsou cíle projektu pod oficiálním názvem Modernizace a zefektivnění výkonu veřejné správy ve městě Rožnov pod Radhoštěm, který od letošního roku spouští rožnovská radnice. Vedle zvýšení efektivity je dalším úkolem např. optimalizace výkonu a kvality fungování Městského úřadu či rozvoj zaměstnanců úřadu. Projekt bude probíhat od 2.1.2017 do 31.12.2018. Rozpočet projektu je 6,1 milionu korun a financován bude z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost (85% uznatelných nákladů), Státního rozpočtu ČR (10%) a rozpočtu města Rožnov p.R. (5%).
25.1.2017

V ROŽNOVĚ OPĚT ŘÁDÍ PODOMNÍ PRODEJCI

V ROŽNOVĚ OPĚT ŘÁDÍ PODOMNÍ PRODEJCI

Rožnovská radnice varuje obyvatele Rožnova pod Radhoštěm před podvodnými prodejci elektrické energie. Tito falešní prodejci se totiž odkazují přímo na město a budou vám tvrdit, že s městem spolupracují. Pokud se dostanete do situace, kdy vám bude nabízena tato služba, kontaktujte ihned městskou policii, vyzývá město. V Rožnově platí zákaz podomního prodeje od roku 2013.

HCV group a.s. Rožnov pod Radhoštěm

Palety Kafka Rožnov pod Radhoštěm

Naposledy přidané firmy z Rožnova pod Radhoštěm

  • 8.10.2016 / Finance / Finance a pojištění Daniel Hrachovec
  • ...a 190 dalších!

O nezávislém informačním portálu Rožnovák.cz

Rožnovák.cz je první, nezávislý informační portál města Rožnov pod Radhoštěm, na kterém najdete vždy aktuální informace jak o dění ve městě, přes praktické informace o firmách, službách, nebo kultuře.

„Prioritou portálu Rožnovák.cz je poskytnout návštěvníkovi komplexní informace které potřebuje, to vše pohodlně a přehledně.“

Portál poskytuje návštěvníkovi potřebné informace jako např. ručně tříděný katalog firem z Rožnova pod Radhoštěm a blízkého okolí, dále seznam škol, kulturní přehled, tipy na výlet – Valašské Muzeum v přírodě (Skanzen Rožnov pod Radhoštěm), Radhošť, Pustevny a další zajímavá místa, dále mapu města Rožnov pod Radhoštěm, tipy na ubytování, kvalitní restaurace atd. Pro obyvatele Rožnova pod Radhoštěm a blízkého okolí, je v dnešní době portál Rožnovák.cz oblíbeným vyhledávaným místem na internetu, už jen díky své originální doméně a také díky zacílení na Rožnovsko, se stává pro inzerenty ještě atraktivnějším.

Rožnovák.cz – ideální místo pro Vaši reklamu.

Firemní prezentace na Rožnovák.cz by měla být jasnou volbou pro každou firmu z Rožnova pod Radhoštěm a blízkého okolí, která má zájem o cílenou prezentaci, či cílenou reklamu. Portál Rožnovák.cz bude do budoucna neustále rozvíjen jak po stránce informační, tak po stránce komerční.

O provozovateli portálu

Portál Rožnovák.cz provozuje firma WEBSTYL.cz z Rožnova pod Radhoštěm, která má s tvorbou a vývojem internetových projektů bohaté zkušenosti, svědčí o tom desítky úspěšně dokončených projektů. Specializací firmy WEBSTYL.cz je poskytování komplexních služeb v oblasti internetu a reklamy. Produkty jsou neustále vyvíjeny dle nejnovějších trendů v oblasti internetových aplikací.

Co na Rožnovák.cz lidé hledají?

Rožnov pod Radhoštěm | Rožnovák | Firmy Rožnov | Skanzen Rožnov | Ubytování

Mapa Rožnov | Skanzen Rožnov pod Radhoštěm | Restaurace Rožnov

Info Rožnov | Kultura Rožnov pod Radhoštěm | Práce Rožnov

Rožnovské pivní lázně

 

EIN KESSEL BUNTES