UŽ SE TO BLÍŽÍ!

Rožnovák.cz - Rožnov pod Radhoštěm online

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm – srdce Valašska, je moderní turistické, kulturní a průmyslové město. Náleží do Zlínského kraje, okresu Vsetín a počet obyvatel v současné době činí cca 17 000. Krása Rožnova pod Radhoštěm láká každý rok tisíce turistů z celého světa, kteří se zde vždycky rádi vracejí. Asi největším lákadlem je Valašské muzeum v přírodě (Skanzen Rožnov pod Radhoštěm), které je nejstarším a největším svého druhu ve střední Evropě. V okolí Rožnova pod Radhoštěm je mnoho krásných míst k vidění, např. Pustevny, nebo Radhošť. Poloha města je ideální pro rekreaci, sport a turistiku.

ALBA tour Rožnov pod Radhoštěm

MPS Koupelny Rožnov pod Radhoštěm

ShantiSpa Rožnov pod Radhoštěm

Aktuálně z Rožnova pod Radhoštěm

17.9.2017

LEZEC Z ROŽNOVA NA MISTROVSTVÍ SVĚTA

LEZEC Z ROŽNOVA NA MISTROVSTVÍ SVĚTA
V prvním zářijovém týdnu se v rakouském Innsbrucku konalo Mistrovství světa mládeže ve sportovním lezení. Nejúspěšnějším členem české reprezentační výpravy se stal rožnovský lezec Ondřej Slezák. Čtrnáctiletý Ondra závodí v kategorii chlapců B (14–15 let) a letošní rok je jeho prvním reprezentačním rokem. Jeho domovským oddílem je HK Rožnov, trénuje pod vedením Tomáše Sychy ve Vertikon týmu ve Zlíně. Poté, co v červnu získal v Brně titul Mistra ČR, zúročil svůj trénink i v zahraničí. Na Evropském poháru mládeže se dostal ve dvou závodech do finále (rakouský Imst4. místo, švýcarský Uster 8. místo) a na Mistrovství světa v Innsbrucku svou formu potvrdil. Ondra ovšem leze i venku na skalách. Letos si do deníku zapsal přelezy několika sportovních cest na vápně (Osp - Sonce v očeh 8a+, Holštejn – Němá barikáda 8a) i odvážných cest na pískovci, například cestu ŠkaldaXa v Labských pískovcích.
13.9.2017

OBJEKT BÝVALÉHO MLÝNA V PLAMENECH!

OBJEKT BÝVALÉHO MLÝNA V PLAMENECH!

Bývalý mlýn na ulici Čechova v Rožnově pod Radhoštěm zachvátil požár. Požární poplach byl vyhlášen jednotce profesionálních hasičů z požární stanice Valašské Meziříčí, Hasičskému sboru města Rožnov pod Radhoštěm a jednotce dobrovolných hasičů obce Hutisko-Solanec. Hasiči vyjeli k požáru s jednou automobilovou plošinou a čtyřmi automobilovými stříkačkami. Hasiči na místě objevili čtyři osoby, které byly evakuovány pomocí nastavovacích žebříků. Na místo byla ihned povolána záchranná služba, dostavil se také majitel objektu, Policie České republiky a vyšetřovatel hasičů. Majitel hasičům i policii sdělil, že na požárem poškozený objekt je vydán demoliční výměr. Objekt využívaly osoby bez domova. V průběhu dvou let hořelo v tomto objektu třikrát.

4.9.2017

PŘESPĚTE NA NÁMĚSTÍ A ZÍSKÁTE CERTIFIKÁT

PŘESPĚTE NA NÁMĚSTÍ A ZÍSKÁTE CERTIFIKÁT
Několikadenní program Jarmarku neziskových organizací nabídne návštěvníkům možnost nahlédnout do jednotlivých neziskových organizací v rámci otevřených dnů. Cílem již třetího ročníku jarmarku není jen veřejnost seznámit s nabídkou poskytovaných služeb v sociální oblasti, ale především zviditelnit sociální služby, které v Rožnově působí. Na náměstí můžete navštívit stánky poskytovatelů služeb, u budovy Stefania bude mít stánek Červený kříž, kde si můžete vyzkoušet jak umíte poskytnout první pomoc nebo třeba u Charity Vám změří tlak a glykemii. Ti otrlejší mohou přespat rovnou na náměstí. Cílem noci venku je přiblížit bezdomovectví zážitkovou formou a komu se to podaří, dostane certifikát o absolvování. Dny sociálních služeb se konají ve dnech 4. - 8. září. Plakát k akci >>
30.8.2017

STAV KOMUNIKACE NA RYBNÍČKÁCH? TANKODROM.

STAV KOMUNIKACE NA RYBNÍČKÁCH? TANKODROM.

Ti z vás, kteří bydlí na Rybníčkách nebo jimi projíždějí tak ví, že průjezd je srovnatelný s tankodromem. Díry po výkopech zasypané prachem průjezd ztěžují všem řidičům ale hlavně obyvatelům Rybníček. Město na základě opakovaných stížností občanů svolalo na dnešní den mimořádný kontrolní den. Hlavním důvodem je nespokojenost občanů a vedení města s pomalým a nekoordinovaným postupem stavebních prací a také pomalý postup odstraňování závad na komunikacích.

22.8.2017

MATEŘSKÉ ŠKOLY V ROŽNOVĚ OTEVÍRAJÍ TŘÍDY PRO DVOULETÉ DĚTI

MATEŘSKÉ ŠKOLY V ROŽNOVĚ OTEVÍRAJÍ TŘÍDY PRO DVOULETÉ DĚTI
Městem zřizované mateřské školy 1. Máje 1153 a Mateřská škola Radost otevírají třídy pro dvouleté děti. Mateřská škola 1. Máje 1153 již tuto třídu otevřela v loňském roce, má kapacitu pro dvouleté děti 27 osob a pro letošní rok je již plně naplněna. Mateřská škola Radost má kapacitu pro 15 osob. Jejich kapacita však ještě není naplněna, rodiče tedy mohou své děti stále přihlašovat a to do 10.září. Třídy pro dvouleté prcky budou speciálně upraveny dle potřeb.

HCV group a.s. Rožnov pod Radhoštěm

Naposledy přidané firmy z Rožnova pod Radhoštěm

  • 14.8.2017 / Služby a řemesla / Mgr. Michaela Zezulková - advokát
  • 8.10.2016 / Finance / Finance a pojištění Daniel Hrachovec
  • ...a 190 dalších!

O nezávislém informačním portálu Rožnovák.cz

Rožnovák.cz je první, nezávislý informační portál města Rožnov pod Radhoštěm, na kterém najdete vždy aktuální informace jak o dění ve městě, přes praktické informace o firmách, službách, nebo kultuře.

„Prioritou portálu Rožnovák.cz je poskytnout návštěvníkovi komplexní informace které potřebuje, to vše pohodlně a přehledně.“

Portál poskytuje návštěvníkovi potřebné informace jako např. ručně tříděný katalog firem z Rožnova pod Radhoštěm a blízkého okolí, dále seznam škol, kulturní přehled, tipy na výlet – Valašské Muzeum v přírodě (Skanzen Rožnov pod Radhoštěm), Radhošť, Pustevny a další zajímavá místa, dále mapu města Rožnov pod Radhoštěm, tipy na ubytování, kvalitní restaurace atd. Pro obyvatele Rožnova pod Radhoštěm a blízkého okolí, je v dnešní době portál Rožnovák.cz oblíbeným vyhledávaným místem na internetu, už jen díky své originální doméně a také díky zacílení na Rožnovsko, se stává pro inzerenty ještě atraktivnějším.

Rožnovák.cz – ideální místo pro Vaši reklamu.

Firemní prezentace na Rožnovák.cz by měla být jasnou volbou pro každou firmu z Rožnova pod Radhoštěm a blízkého okolí, která má zájem o cílenou prezentaci, či cílenou reklamu. Portál Rožnovák.cz bude do budoucna neustále rozvíjen jak po stránce informační, tak po stránce komerční.

O provozovateli portálu

Portál Rožnovák.cz provozuje firma WEBSTYL.cz z Rožnova pod Radhoštěm, která má s tvorbou a vývojem internetových projektů bohaté zkušenosti, svědčí o tom desítky úspěšně dokončených projektů. Specializací firmy WEBSTYL.cz je poskytování komplexních služeb v oblasti internetu a reklamy. Produkty jsou neustále vyvíjeny dle nejnovějších trendů v oblasti internetových aplikací.

Co na Rožnovák.cz lidé hledají?

Rožnov pod Radhoštěm | Rožnovák | Firmy Rožnov | Skanzen Rožnov | Ubytování

Mapa Rožnov | Skanzen Rožnov pod Radhoštěm | Restaurace Rožnov

Info Rožnov | Kultura Rožnov pod Radhoštěm | Práce Rožnov

Rožnovské pivní lázně

 

EIN KESSEL BUNTES