UŽ SE TO BLÍŽÍ!

Hotely

VIP POZICE PRO VÁS

  • Tato VIP placená pozice může být Vaše - buďte první, buďte vidět! Cena pouze 100,- Kč / měsíc.
VIP POZICE

Zde může být Vaše reklama.

Beskydský hotel Relax***

Beskydský hotel Relax***

Hotel na kopečku u lesa s velkou zahradou a lesoparkem, obklopený zelení. Hotel s venkovním i vnitřním bazénem, rehabilitačním centrem se saunou a spoustou procedur, fitcentrem, tenisovým kurtem, kuželkami,stolním tenisem, minigolfem, volejbalovým i nohejbalovým hřištěm. Pro děti dětský koutek. Dobrá kuchyně, milý personál. Pro školení a konference 7 školících místností.

Wellness hotel Horal

Wellness hotel Horal

Hotel se nachází v malebném valašském kraji Beskyd, nabízí kvalitní ubytovací a gastronomické služby, které vyhoví i požadavkům náročnější klientely hledající vysokou kvalitu poskytování služeb. Hotel je umístěn ve Valašském kraji, jež má bohatou historii a množství cenných kulturních památek. V nově zařízených pokojích a apartmánech Vám zajistíme pohodu a luxus na vaší dovolené nebo pracovní cestě včetně standardních recepčních služeb.

Energetic wellness resort

Energetic wellness resort

Wellness hotel Energetic Rožnov pod Radhoštěm - dovolená v Beskydech. Obklopte se oázou klidu ve Wellness hotelu Energetic, který je zasazen do čisté valašské přírody Beskyd a dodejte Vašemu tělu novou energii. Wellness hotel Energetic nabízí moderní ubytování v Beskydech, pravou valašskou kuchyni ve stylové kolibě Kordulka, moderní wellness centum, ideální zázemí pro uspořádání firemní akce nebo konference. Wellness hotel Energetic je ideálním místem pro Vaši rodinnou oslavu nebo svatbu. Wellness hotel Energetic Rožnov pod Radhoštěm patří do sítě lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA.

Hotel Eroplán

Hotel Eroplán Rožnov pod Radhoštěm

Hotel Eroplán je umístěn v blízkosti Valašského muzea v přírodě a dvě minuty pěší chůze od koupaliště. Sportovní nadšenci mohou využít řady tenisových kurtů, jezdeckého areálu a blízkého bowlingu. Nabízíme Vám tyto služby: Směnárna - nákup valut, přijímáme platební karty EC/MC, American Express, VISA, JCB, DINERS CLUB, úschovu cenných předmětů a peněz v hotelovém trezoru, wi-fi ZDARMA, úschovnu lyží a kol, půjčovnu horských kol, vlastní parkoviště, které je zabezpečeno kamerovým systémem, a další.

Hotel AGH****


Hotel AGH**** nabízí příjemné a komfortní ubytování celkem ve 24 pokojích. Každý pokoj je unikátní svou originalitou. Host si může vybrat ze tří barevných variací pokojů - červených, modrých a zelených. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, minibar, barevná TV s kabelovým příjmem, telefon a bezdrátové připojení na internet. Hotel nabízí vynikající pohoštění v restauraci s výběrem \\"a la carte\\" a denního menu, útulný Lobby bar a salonek s krbem pro nerušené posezení v úzkém kruhu pátel.

Hotel Bečva

Penzion Bečva

Hotel Bečva se nachází v pěkném prostředí města Rožnov pod Radhoštěm, který je významným turistickým a rekreačním centrem Moravskoslezských Beskyd. Hotel Bečva je umíštěn 300m od autobusového a vlakového nádraží a také poblíž centra města Rožnov pod Radhoštěm. Přjemný pobyt za příznivé ceny v nově zrekonstruovaných pokojích s kuchyňkou, televizí a sociálním zařízením. Neomezený přístup k wifi. Můžete také využít služeb solárního studia či kadeřnictví, které se nachází v prostorách hotelu. V sousedství je Vám k dispozici Fittsport nově s bowlingovou dráhou.