UŽ SE TO BLÍŽÍ!

Finance

VIP POZICE PRO VÁS

  • Tato VIP placená pozice může být Vaše - buďte první, buďte vidět! Cena pouze 100,- Kč / měsíc.
VIP POZICE

Zde může být Vaše reklama.

Finance a pojištění Daniel Hrachovec


Poskytuji komplexní poradenské služby v oblastí financí. Nabízím možnost řešení v oblasti bydlení - hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, půjčky. Porovnání všech nabídek na finančním trhu. Ušetření na povinném ručení nebo havarijním pojištění. Slevy na aktuálním pojištění nebo lepší podmínky pojištění i úvěrů. Spoření a pravidelné odkládání peněz. Osobní schůzka a dotazy jsou bezplatné !

Monika Pavlíčková


Nabízím vedení kompletního účetnictví a daňové evidence, mzdovou agendu, DPH, silniční daň, a to vše na klíč a za bezkonkurenční ceny, rychle, diskrétně a kvalitně. Pro začínající podnikatele jsou připraveny Balíčky služeb a dále výrazné slevy pro nové klienty pro rok 2015. Více info na webových stránkách.

Účetnictví Juříčková

Účetnictví Juříčková

Nabízím kompletní vedení účetnictví a daňové evidence OSVČ, malým a středním firmám včetně neziskových organizací - kvalitně, rychle, spolehlivě, diskrétně a za příznivé ceny, především pro oblast Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm a okolí.

Reoplan cz s.r.o.

Reoplan cz s.r.o.

Poskytujeme ekonomicky výhodné služby v těchto oblastech: Daňová evidence, účetnictví, personální a mzdová agenda, daňový servis, ekonomické poradenství, outsourcing a mezinárodní obchodní vztahy. Neváhejte nás kontaktovat! Reagujeme pružně na individuální požadavky zákazníků.